Daca afirmati ceva ,verificati intai !!!!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Sustin ideea!

Cei care au fost in armata trebuie sa stie. Cum vorbesc superiorii?

"Hei! fatalailor!", "Mars!", "Culcat!", etc. Ce e interesant ca noi aici cel putin simulam ca suntem culti, respectiv stilati, in loc sa simulam razboiul si respectarea ierarhiei.

E o transpunere a realitatii in mare parte. E joc. Cei care reactioneaza cu acuze care nu au nicio treaba cu ce se intampla pe front, sunt ofticati. Si ma oftica:p

Raducule, mon cher, stiu, asa se poarta plutonierii cu 10 clase cu subordonatii lor, dar cu siguranta nu asa se poarta generalii unei armate, cu generalii altei armate, cu atat mai putin cand cea de-a doua armata apartine unui stat aliat. Cineva a dat cu pantoful in masa, dar asta nu inseamna ca a consacrat o maniera de a trata problemele diplomatice ;)
Respectul pe care esti in stare sa-l arati, te ridica, nu cat de tare stii sa latri.
Ma retrag din aceasta discutie, numai bine, stimati forumisti!
 

DeletedUser7039

Noisette, ma chery...

Merge treaba in ~EC~? Merge bine...:rolleyes: Si asta din cauza cui? Nu a leaderului?

Deci...

Indiferent de cum vorbeste cu oamenii ei, Crioli este adorata de toti.

Playerii nu au nevoie de un general "lingusitor", ci de unul care sa le asigure victoria, iar Crioli se pricepe de minune la lucrul asta.:eek:
 

DeletedUser

Crioli vb foarte frumos cu noi....

nici o data nu a jignit un membru al ~EC~-ului

si pactul sa rupt mai mult din cauza mea.....

mam certat cu unu din 300 pt un sat si iam zis ca il vreau inapoi ...el ma luat ca avem PNA ca nusj ce ...Vio1973 asta ....mia dat mie mesaj...ca sa nul atac ca nush ce....si io iam zis ca o sa imi iau satu inapoi ..ca il vreau neaparat....

yo lam curatat yo iam scazut adeziunea...si vio o tinea razna ca nu il da ca sunt noob ca nu stiu sa joc...si yo iam zis ca mai devreme sau mai tarziu va fi satu meu.....

el a inceput cu amenintari...ca o sa fiu dat afara din trib ...ca ma inobileaza....

si iam dat tot ce am vb lui crioli...si crioli normal...ca sa suparat...si nush ce a vb ei acolo....

oricum....Vio1973 ..pt mine e un nimic...sincer...
e un nimeni cu ochi...

si cu respect si alea ce ziceati...respectati fratilor....respect e pt cei care il merita.....

asa am respectat yo pe toata lumea si am pierdut pe 2 lumi...acum numai e asa.....
 

DeletedUser4681

chiar daca la inceputurile mele in ec...nu o aveam asa mult la suflet pe crioli...o mana "de fier" sa zic asa...nu strica niciodata
 

DeletedUser

Nu stiu cum e crioli ptr ca nu am jucat cu ea in trib... Poate e o lidera minunata pentru cei din EC... Uneori insa pumnul de fier trebuie invelit intr-o manusa de catifea... Mai ales in relatii cu alte triburi...Nu e un lider prost, Ec e pe locul 1 pana la urma...Tonul folosit de ea pare sa fie problema, nu calitatiile ei :)
 

DeletedUser8950

Crioli ** foarte frumos cu noi....

nici o data nu a jignit un membru al ~EC~-ului

si pactul sa rupt mai mult din cauza mea.....

mam certat cu unu din 300 pt un sat si iam zis ca il vreau inapoi ...el ma luat ca avem PNA ca nusj ce ...Vio1973 asta ....mia dat mie mesaj...ca sa nul atac ca **** ce....si io iam zis ca o sa imi iau satu inapoi ..ca il vreau neaparat....

** lam curatat ** iam scazut adeziunea...si vio o tinea razna ca nu il da ca sunt noob ca nu stiu sa joc...si ** iam zis ca mai devreme sau mai tarziu va fi satu meu.....

el a inceput cu amenintari...ca o sa fiu dat afara din trib ...ca ma inobileaza....

si iam dat tot ce am ** lui crioli...si crioli normal...ca sa suparat...si **** ce a ** ei acolo....

oricum....Vio1973 ..pt mine e un nimic...sincer...
e un nimeni cu ochi...

si cu respect si alea ce ziceati...respectati fratilor....respect e pt cei care il merita.....

asa am respectat ** pe toata lumea si am pierdut pe 2 lumi...acum numai e asa.....

Amigo,vio1973 nu e un nimic...E un foarte bun jucator!Mai bine invata si tu limba romana(o cratima poti pune si tu,nu-ti cer sa pui virgula)Eu,nu ma consider un adevarat cunoscator al limbii romane.Dar,elementele de baza le cunosc...
 

DeletedUser8950

Raducule, mon cher, stiu, asa se poarta plutonierii cu 10 clase cu subordonatii lor, dar cu siguranta nu asa se poarta generalii unei armate, cu generalii altei armate, cu atat mai putin cand cea de-a doua armata apartine unui stat aliat. Cineva a dat cu pantoful in masa, dar asta nu inseamna ca a consacrat o maniera de a trata problemele diplomatice ;)
Respectul pe care esti in stare sa-l arati, te ridica, nu cat de tare stii sa latri.
Ma retrag din aceasta discutie, numai bine, stimati forumisti!

Ai dreptate Noisette. Doar un plutonier cu 10 clase isi permite sa vorbeasca astfel cu un alt plutonier(dintr-o diferita armata cu care,are un PNA)
UN general,este un om cult(cunosc si oameni din acestia).
 

DeletedUser7072

Amigo,vio1973 nu e un nimic...E un foarte bun jucator!Mai bine invata si tu limba romana(o cratima poti pune si tu,nu-ti cer sa pui virgula)Eu,nu ma consider un adevarat cunoscator al limbii romane.Dar,elementele de baza le cunosc...

si hopa unde e rost de spam vine si sorinica
 

stou

member
Scor reacție
0
ULTIMe/iLE tale posturi???
Am urat intotdeauna oamenii care se iau modul de scriere al altora .Atata timp cat nu ai esti un perfect cunoscator al acestui subiect(limba roamana scrisa ) rog pe orcine sa se abtina !!!
Uitati-va in propria curte si pe urma dati-va rotunzi !!!!:mad:
 

DeletedUser8950

ULTIMe/iLE tale posturi???
Am urat intotdeauna oamenii care se iau modul de scriere al altora .Atata timp cat nu ai esti un perfect cunoscator al acestui subiect(limba roamana scrisa ) rog pe orcine sa se abtina !!!
Uitativa in propra curte si pe urma dati-va rotunzi !!!!:mad:

Am zis ca,ar trebuii,sa stie baza...ATATA
 

stou

member
Scor reacție
0
Care baza ???? Dezacorduri ,lipsa unor litere sau a unor cratime se poate intampla oricand oricui fara ca macar sa iti dai seama !!!
Nu mai spun limba romana ** ,din trei propozitii 80% din ** de romana fac dezacorduri printre care si noi !!
Deci va rog limitati-va strict la joc !!!:cool:
 

DeletedUser

eu cred ca ati inteles tot ce vam scris

ar fi tare un razboi intre cele mai bune triburi dupa lumea 1.2.3.4.5.6.7 si clasica

razboi intre cele 8 triburi ..ar fi tare...
 

DeletedUser7072

nu totdeauna cel mai bun trib e si pe primul loc.pot ajunge acolo o gramada de triburi prin diverse conjunturi(fuziuni, recrutari masive) si care intr-un final sa nu fie destul de bune pt locul ocupat
 

DeletedUser8950

nu totdeauna cel mai bun trib e si pe primul loc.pot ajunge acolo o gramada de triburi prin diverse conjunturi(fuziuni, recrutari masive) si care intr-un final sa nu fie destul de bune pt locul ocupat

Aici ai dreptate,oldies e mai bun ca si ~EC~ la ora actuala...Raportul dintre puncte si membrii, e in favoarea OLDIES
 

DeletedUser7072

Aici ai dreptate,oldies e mai bun ca si ~EC~ la ora actuala...Raportul dintre puncte si membrii, e in favoarea OLDIES

asta nu se poate spune exact inca. in general triburile mai mici sunt mai usor de organizat si au statistici mai bune contra triburilor mari. asta si pt ca granita pe care o au de aparat nu e la fel de mare ca in cazul ec de exemplu sau a altor triburi cu multi membri. de asta poti spune ca sunt mai buni, dar nu neaparat.
trebuie luat in consideratie si ca e un trib alcatuit oarecum artificial. exemplul lupii ar fi fost mai bun dupa parerea mea
 

DeletedUser

~EC~ nu e bun nu ? ca e de aproape 1 an pe primul loc si cu dusmani numai din top10 si rezista la atatea atacuri

uitativa la WAR sunt 920 de oameni si nu pot sa ne atinga...si alte triburi...
numai vorbiti voi prostii...de fuziuni si recrutari...daca era 2000 de membri in trib mai ziceam dar suntem 170....

si ~EC~ pana acum nu are nimik cu Oldies...plus ca ei nu sunt langa noi..si nu avem inca ceva cu ei....

Daca NU STITI NU VORBITI
numai spuneti vorbe in vant....ca sa ziceti ca ati vorbit si voi pe ziua de azi
 

DeletedUser7072

Daca NU STITI NU VORBITI
numai spuneti vorbe in vant....ca sa ziceti ca ati vorbit si voi pe ziua de azi

te scuz ca te bagi ca musca in...

dar vorbesti complet aiurea. nu vorbim de oldies sau lupii prin prizma unui razboi cu ec. ci pur si simplu ca triburi. mie unu imi plac mai mult na sic! n-ai decat sa te inverzesti de nervi mie tot ei imi par mai buni

uitasem si de swarm care au cativa jucatori buni pe care ii respect pt jocul lor.
 

stou

member
Scor reacție
0
Crips cati anisori ai tata ???Se pare ca nu ai inteles cele scrise mai sus !!!
Ideea de a avea un razboi intre triburile ce ocupa primele locuri pe celelalte lumi este deja mai mult decat aberanta!!!
Sunt altfel de trupe !!!
Lumile au alte caracteristici !!
Si sunt multi jucatori care joaca pe mai multe lumi in triburi de pe primul loc !!!

Cat despre a doua parte a postului tau nu vad ce intra in discutie !!! Se pare ca tu ai postat doar pentru a ajunge senior member cat mai repde!!!:rolleyes:
 

DeletedUser

ULTIMe/iLE tale posturi???
Am urat intotdeauna oamenii care se iau modul de scriere al altora .Atata timp cat nu ai esti un perfect cunoscator al acestui subiect(limba roamana scrisa ) rog pe orcine sa se abtina !!!
Uitati-va in propria curte si pe urma dati-va rotunzi !!!!:mad:

asa e :p
:))):>:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus