Daca tribul tau s-ar desfiinta, in ce trib din top 15 ai intra?

Daca tribul tau s-ar desfiinta, in ce trib din top 15 ai intra?


  • Total votanți
    45
  • Sondaj închis .

DeletedUser

In fiecare saptamana va fi un poll pe o anumita tema. Acesta va dura o saptamana, apoi va fi inchis si mutat la arhiva. Va fi deschis alt topic cu un alt poll tot pentru o saptamana si asa mai departe.

Intrebarea saptamanii:


Daca tribul tau s-ar desfiinta in ce alt trib din top 15 te-ai duce?

PS: De dragul discutiei va rog sa alegeti un trib. Scopul sondajului este de a vedea ce alt trib inafara de tribul vostru apreciati. V-as ruga sa motivati si alegerea facuta (aveti prieteni acolo, o conducere buna, jucatori buni, etc).
 

DeletedUser23101

daca ar inebuni astia si ar desfiinta RUFO atunci mas duce in newage pentru ca am cativa prieteni si pe acolo :D

app ce diplomatie are newage cu rcg? :D
 

DeletedUser

Cred ca as sterge contul :) dar daca as continua cred ca as alege crazy
 

DeletedUser

ipotetic as zice RUFO. desi fara nebunii mei nu as merge mai departe :)
 

DeletedUser23101

ipotetic toti zicem dar cred ca cu toti speram pe deo parte sa se desfiinteze ca sa putem sa scapam de jocul asta :D
 

DeletedUser16781

As merge in tribul unde sunt cele mai multe inobilari interne/sate gratis :D
 

DeletedUser16415

in orice trib ce ar avea razboaie cu triburile celor 3 distruse ale lumii 5 :D :D :D

PS: asta dc as mai juca.
 

DeletedUser

Clar Crazy, desi nu prea cred ca se va ajunge acolo :). Sunt dusmani inca de la primele sate, mult timp de razboi... Si inca se tin din cate observ, cine stie pentru ca timp :D... Tot respectul pentru anumiti jucatori.
 

DeletedUser

daca s-ar desfiinta RUFO as da stregere la cont pt ca nu as putea sa joc in lt trib dupa 2 ani in care am fost in UFO
 
Sus