Daca tribul tau s-ar desfiinta, in ce trib din top 15 ai intra?

Daca tribul tau s-ar desfiinta, in ce trib din top 15 ai intra?


  • Total votanți
    53
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

In fiecare saptamana va fi un poll pe o anumita tema. Acesta va dura o saptamana, apoi va fi inchis si mutat la arhiva. Va fi deschis alt topic cu un alt poll tot pentru o saptamana si asa mai departe.

Intrebarea saptamanii:


Daca tribul tau s-ar desfiinta in ce alt trib din top 15 te-ai duce?

PS: De dragul discutiei va rog sa alegeti un trib. Scopul sondajului este de a vedea ce alt trib inafara de tribul vostru apreciati. V-as ruga sa motivati si alegerea facuta (aveti prieteni acolo, o conducere buna, jucatori buni, etc).
 

DeletedUser

Daca Circ-ul s-ar desfiinta (sa speram ca nu), m-as duce in Fame, pentru ca se potriveste numele meu cu al lor :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13059

Daca GOD dispare nu mai este varianta ca majoritatea or sa stearga conturile iar daca ii neaparat de continuat as alege Focul ca sunt putini si nu ar fi agitatie cu academii si sittere ... ar fi un joc mai relaxant
 

DeletedUser

mda...grea intrebare : daca tribuletul meu s-ar destrama ,m-as duce la ala care liciteaza mai mult pentru mine :D

Daca GOD dispare nu mai este varianta ca majoritatea or sa stearga conturile iar daca ii neaparat de continuat as alege Focul ca sunt putini si nu ar fi agitatie cu academii si sittere ... ar fi un joc mai relaxant


M-ai dezamagit ,speram sa alegi Musk :sad: ...dar asta e ,soarta :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13059

mda...grea intrebare : daca tribuletul meu s-ar destrama ,m-as duce la ala care liciteaza mai mult pentru mine :D




M-ai dezamagit ,speram sa alegi Musk :sad: ...dar asta e ,soarta :p

incepem licitatia pentru tine ? :) ca acuma nu mai am concurenta :D sti u prea bine la ce ma refer :))
 

DeletedUser

cum sa n-ai concurenta?Nici nu stii cati ma vor la ei in trib...ehehe :D
 

DeletedUser13059

pai vezi ca ce am zis ii ok ? toti aia care te vor la ei in trib daca mergi tot la mine ajungi ;)
 

DeletedUser

deocamdata, nu sunt doritori sa se alature SH-ului :D

deocamdata nimeni din zona SH nu citeste topicul...dupa cum observi sunt 16 care au votat din cati? asa ca incearca sa nu te bucuri degeaba...pentru ca tribul SH nu se desfiinteaza din cauza unui intemeietor, ci continua sa mearga mai departe preluand altul si altul si altul intemeierea....apropo pentru Circ e un singur doritor, de unde atata bucurie puerila?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

deocamdata nimeni din zona SH-lui nu citeste topicul...dupa cum observi sunteti 6 care ati votat din cati? asa ca incearca sa nu te bucuri degeaba...pentru ca tribul SH nu se desfiinteaza din cauza unui intemeietor, ci continua sa mearga mai departe preluand altul si altul si altul intemeierea....


da, am observat ceva schimbari in structura Sh-ului.. dar nu inteleg de ce crezi ca ma bucur.. poate ziceam si eu cu o parere de rau. E chiar ok in Sh, pacat ca nu mi-au dat drepturi cand i-am vizitat. poate ramaneam acolo :)
 

DeletedUser13059

vrei sa vin la tine sa la fecem in ciuda ? :)


hai ca oricum trebuie sa fac un anunt...


acuma sa spun pe scurt de luni incolo pe contul urssmircea noobul vostru preferat va renunta la joc si va preda stafeta unui alt jucator care sa duca mai departe ce am facut eu asa ca pana luni sa ne bucuram de joc si de linistea de pe extern :))


have fun , si va pupa ursu
 

DeletedUser

da, am observat ceva schimbari in structura Sh-ului.. dar nu inteleg de ce crezi ca ma bucur.. poate ziceam si eu cu o parere de rau. E chiar ok in Sh, pacat ca nu mi-au dat drepturi cand i-am vizitat. poate ramaneam acolo :)
pacat ca nu ti-au dat "copac", am impresia ca stii unde e butonul de dizolvare :))

mda,sunt pe 17...cine ma ajuta sa mai cresc putintel :D ?
daca din nefericire s-ar desfiinta tribul in care sunt pot fi mituit cu cozonaci :))
 

DeletedUser

da, am observat ceva schimbari in structura Sh-ului.. dar nu inteleg de ce crezi ca ma bucur.. poate ziceam si eu cu o parere de rau. E chiar ok in Sh, pacat ca nu mi-au dat drepturi cand i-am vizitat. poate ramaneam acolo :)

SH-ul se restructureaza de ceva timp, multi au renuntat din fel si fel de motive, intrarea ta acolo a fost la oha, ca sa ne distram un pic, cum a fost si tribul Craciun unde au intrat de prin toate triburile pe perioada sarbatorilor, in orice caz altfel a fost SH-ul pe perioada mazare.
 

DeletedUser13059

SH-ul se restructureaza de ceva timp, multi au renuntat din fel si fel de motive, intrarea ta acolo a fost la oha, ca sa ne distram un pic, cum a fost si tribul Craciun unde au intrat de prin toate triburile pe perioada sarbatorilor, in orice caz altfel a fost SH-ul pe perioada mazare.

le-ai spus ca o sa joci u de la mine de pe cont ? ca am uitat sa precizez cine o sa fie ... da contu urss va fi lasat la domnul mazare
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus