Daca tribul tau s-ar desfiinta, in ce trib din top 15 ai intra?

Daca tribul tau s-ar desfiinta, in ce trib din top 15 ai intra?


  • Total votanți
    53
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser13059

leutulmicrevine astăzi la ora 22:33
dragi colegi incepind cu ora 00:00 avem relatii de PNA pe un termen de 2 luni cu triburile CIRC si TSF, vreau ca aceasta diplomatie sa fie respectata.

au fost puse unele conditi, satul cel mai spre nord cel mai in est trebuie sa fie Sat de barbari (477|429) K44, mai inspre nord sau mai inspre Est de satul asta nu ne putem duce (acolo sunt multe sate de barbari), nu trebuie sa inobilam sate de prin interiorul lor, satele de barbari alaturi de granita noastra le putem inobila.

sprijinul de la granita il veti retrage periodic nu pe tot odata pentru orice eventualitate.

acum urmeaza sa ne mobilizam spre partea de SUD
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18134

interesant ar fi de unde sti tu cine cu cine a votat? esti mama omida? sau? imi pare rau ca nu ai prea inteles geometria asta...e adevarat ca e grea daca nici tu nu ai reusit sa o intelegi.

cum de unde stiu? flacara violet... ai uitat?

uite si voturile pentru SH : Adr1an0 10, cleopatrra, comytza, dj.kid, dystrugatoru1, gabyseby, ovello, SarafanWarrior, steaua cazatoare, terr2, ultras242, xello5, xzibit112
 

DeletedUser

cum de unde stiu? flacara violet... ai uitat?

uite si voturile pentru SH : Adr1an0 10, cleopatrra, comytza, dj.kid, dystrugatoru1, gabyseby, ovello, SarafanWarrior, steaua cazatoare, terr2, ultras242, xello5, xzibit112

:D:Dce efecte:D:D sa nu ramana mai prejos:D:D
 

DeletedUser

LegioN
Brago, TexFlex

pentru legion au votat toti membri..ca doar ei doi au ramas pe conturi...hahahahaha!!!!

macar pentru SH au votat destul de multi dinafara tribului, exemplu: steaua cazatoare; Adr1an0 10; xello5; cleopatrra; xzibit112, cred ca se vede clar si detasat cine va castiga acest poll.

edit:Adr1an0 10, cleopatrra, comytza, dj.kid, dystrugatoru1, gabyseby, hetfield, maf maf, ovello, Puyut, SarafanWarrior, steaua cazatoare, terr2, ultras242, v0odo0, xello5, xzibit112(foarte multi dinafara SH)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

LegioN
Brago, TexFlex

pentru legion au votat toti membri..ca doar ei doi au ramas pe conturi...hahahahaha!!!!


exact,ziceam sa va dam un impuls ca nu va votase nimeni la momentul acela si uite cum nu se lasa sh mai prejos:D:D:D
sunteti subiect de studiu pentru cativa de pe L14 si mai nou si de pe alte lumi
mazarica bati topurile:)) :))
 

DeletedUser

De departe cea mai buna alegere pentru un jucator ramas fara trib pe 14 e SH.E genul de trib pe care si-l doreste orice jucator de triburi.Un trib tot timpul in actiune pentru care razboiul e o stare de fapt.Priviti si voi ce ascensiune au avut baietii astia in ultimele 4-5 luni.Am ramas impresionat de ei.Fac aceste afirmatii cu toate ca imi e antipatic liderul lor,mazare.Are el gura aia mare si spurcata,dar ca jucator de triburi,tot respectul!
 

DeletedUser

De departe cea mai buna alegere pentru un jucator ramas fara trib pe 14 e SH.E genul de trib pe care si-l doreste orice jucator de triburi.

acum mi-am dat seama nu sunt jucator de triburi :D cred ca joc eu altceva daca nu vreau sa fiu in SH
 

DeletedUser

iti respect opinia si nu zic ca nu este buna, te rog nu ma intelege gresit

\.Priviti si voi ce ascensiune au avut baietii astia in ultimele 4-5 luni.\!

- SH a crecut, dar se termina academiile :)

Silent Hunters-vest - priveste-le evolutia = http://ro.twstats.com/ro14/index.php?page=tribe&id=2881
Silent Hunters 4 = http://ro.twstats.com/ro14/index.ph...source=ro&utm_medium=tribe&utm_campaign=dsref
Silent Hunters 2 = http://ro.twstats.com/ro14/index.ph...source=ro&utm_medium=tribe&utm_campaign=dsref

plus recrutarile din ultimele zile din Focul au dus la aceasta crestere ;)

Meritele sunt ale lor, dar nu te gandi ca evolutia se datoreaza razboaielor duse si castigate pe banda ;) - cum am mai spus - tactica lor de a forma multe academii pe care intr-un final sa le innobileze isi arata partea buna - cresterea numarului de sate a tribului mare!

S ar putea sa fie o optiune foarte buna - mai ales pentru cei ce au mai putine sate - cred ca au sanse mai mari de a creste prin innobilari interne
 

DeletedUser

iti respect opinia si nu zic ca nu este buna, te rog nu ma intelege gresit



- SH a crecut, dar se termina academiile :)

Silent Hunters-vest - priveste-le evolutia = http://ro.twstats.com/ro14/index.php?page=tribe&id=2881
Silent Hunters 4 = http://ro.twstats.com/ro14/index.ph...source=ro&utm_medium=tribe&utm_campaign=dsref
Silent Hunters 2 = http://ro.twstats.com/ro14/index.ph...source=ro&utm_medium=tribe&utm_campaign=dsref

plus recrutarile din ultimele zile din Focul au dus la aceasta crestere ;)

Meritele sunt ale lor, dar nu te gandi ca evolutia se datoreaza razboaielor duse si castigate pe banda ;) - cum am mai spus - tactica lor de a forma multe academii pe care intr-un final sa le innobileze isi arata partea buna - cresterea numarului de sate a tribului mare!

S ar putea sa fie o optiune foarte buna - mai ales pentru cei ce au mai putine sate - cred ca au sanse mai mari de a creste prin innobilari interne



Tribul SH are o tactica care-ti depaseste gandirea ta. :)
 

DeletedUser

acum mi-am dat seama nu sunt jucator de triburi :D cred ca joc eu altceva daca nu vreau sa fiu in SH

Bineinteles ca voi ca dusmani nu puteti fi de acord cu mine,dar ati putea fi totusi fair si sa recunoasteti ca e probabil cel mai bun trib de pe 14.Cand am inceput eu sa joc pe 14,ei nu aveau nici 30 de mil de puncte si dusmanii lor din TSF aveau vreo 80 sau mai mult.Au ajuns sa-i depaseasca si sa reprezinte o forta de temut pe 14.Respectele mele!

P.S.:Statisticile mi se par irelevante.Atata timp cat ai inactivi sau pasivi e de preferat sa-i bagi la interne decat sa-i lasi in mainile dusmanilor.Cred ca orice trib procedeaza asa...
 

DeletedUser

acum mi-am dat seama nu sunt jucator de triburi :D cred ca joc eu altceva daca nu vreau sa fiu in SH
poate joci travian si nu ti-ai dat seama :))

Bineinteles ca voi ca dusmani nu puteti fi de acord cu mine,dar ati putea fi totusi fair si sa recunoasteti ca e probabil cel mai bun trib de pe 14.
Nu prea vad pe ce baza am putea recunoaste asa ceva atita vreme cit sunteti:
- locul 3 la puncte
- locul 3 la agresori
- locul 4 la aparatori
- locul 3 la total inamici invinsi
- locul 1 la?????
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Locul 1 la cel mai mare si mai rapid progres.
Cand am inceput eu sa joc pe 14,erau pe 8 sau pe 9 la puncte si aveau razboi cu TSF care erau pe locul 1.In 5 luni i-au depasit pe cei din TSF.Daca nici asta nu e impresionant atunci ce mai e?
 

DeletedUser

pai atunci hai sa dam si locul 1 pentru cea mai frumoasa poza de la profilul tribului, fiecare sa faca o propunere dar sa nu fie a tribului din care face parte...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu stiu sa fie asa rubrica in clasamentul triburile, iar odata ce e parerea ta, pastreaz-o ;)

E o tara libera si imi exprim parerea unde vreau si cand vreau.Poate sunt altii interesati de parerea mea daca tu nu esti.Oricum,n-ati inteles ideea nici tu,nici yanakis.Daca voua nu vi se pare tare faptul ca un trib de 20 de mil de puncte a ajuns la 130 de mil in 5 luni avand ca dusmani pe toata aceasta perioada tribul care a fost multa vreme pe rank 1 sau 2,atunci nimic nu mai e tare pe triburile!Poate vi se pare mai interesant faptul ca TSF a ajuns de pe rank 1 pe 5 dupa inceperea razboiului cu SH...Stiu ca sunteti raniti in orgoliul vostru de mari jucatori,dar Sh e cel mai tare trib de pe 14.
@rich and famous
Tu probabil te simti atacat si din cauza faptului ca situatia voastra era asemanatoare cu a celor din TSF.Ati cam mancat si voi bataie de la un trib mai mic,cat timp ati fost dusmani cu GOD.De acolo vine probabil frustrarea ta :))
 

DeletedUser13059

Tu probabil te simti atacat si din cauza faptului ca situatia voastra era asemanatoare cu a celor din TSF.Ati cam mancat si voi bataie de la un trib mai mic,cat timp ati fost dusmani cu GOD.De acolo vine probabil frustrarea ta :))

Side 1:
Tribes: GOD GOD-A
Players:

Side 2:
Tribes: Circ -CIRC- ~CIRC~
Players:

Timeframe: Dintotdeauna



Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 683
Tabăra 2: 825
Diferență: 142

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:


Tabăra 1: 7,008,236
Tabăra 2: 8,337,873
Diferență: 1,329,637

chart


oare ? :))
 

DeletedUser

E fain sa fi frustrat?
Nu stiu, spune-mi tu din experienta taproprie daca e fain sau nu :)

E o tara libera si imi exprim parerea unde vreau si cand vreau.Poate sunt altii interesati de parerea mea daca tu nu esti.Oricum,n-ati inteles ideea nici tu,nici yanakis...
A afirmat cineva ca nu ai voie sa iti exprimi parerea unde si cind vrei?
Am inteles foarte bine ideea ta dar asta nu ma obliga sa fiu de acord cu tine; nu mi-a placut felul exagerat in care ti-ai exprimat parerea, cam suna a "Oda Conducatorului Iubit" ....
 

DeletedUser5151

yanakis, SH nu este pe primul loc pentru punctaj sau alte cele, SH este pe primul loc in dorintele tuturor deoarece a avut cele mai bune rezultate in razboaie. Cate triburi a desfintat CIRC?
 

DeletedUser

yanakis, SH nu este pe primul loc pentru punctaj sau alte cele, SH este pe primul loc in dorintele tuturor deoarece a avut cele mai bune rezultate in razboaie. Cate triburi a desfintat CIRC?

TM BURN TDL care chiar nu au mai existat dupa ce am inceput atacurile - ba chiar un trib din astea s-a desfiintat asa numai din vorbe multi dintre ei populand academia(doar una nu 7) ! Si culmea triburile astea mai aveau si cate o academie ;) prin top 20 :))

ti le zic doar pe astea ca la vremea respectiva erau in top pe pozitii foarte faine - in paralel mai erau si razboaiele din partea de nord a tribului - dar eu cred ca tu habar nu ai de ce triburi au fost in zona si ce jucatori !

Si intotdeauna am stiut sa atacam alaturi de aliatii nostrii si sa punctam :) - si nu ca s au desfiintat triburile - s au dus si jucatorii

ia sa te testam putin - ai idee de ceva triburi din nordul Circ? sau daca nu e pe extern nu ai habar?

daca nu stii - shhhhhh! ca dai prost :)

bineinteles ca o sa ne luam avertisment pentru spam :( si cred ca nici nu o sa mai itru sa vad ce e pe aici :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus