Daca voua vi se pare normal!!!

  • Autor subiect DeletedUser5068
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser5068

tin p sitter p cineva....si dupa o luna un admin ma blocheaza pentru simplul motiv ca am avut grija de acel cont o luna....dak voi ati auzit de aceasta regula vreau s imi aratati si mie unde k sa pot s imi actualizez si eu cunostintele in materie de REGULI...(precizez: intre cele doue conturi nu au existat legaturi-sprijin, resurse, atacuri comunenimic)....
 

DeletedUser5068

din cate stiam eu maxim este 120 d zile...va rog s m corectati dak gresesc...
ma tin blocat d 2 zile si acum se trezesc k imi retrag 41 d sate pt o fapta care nu incalca nici o regula..:-??...sincer nu inteleg nimic...luminati-ma va rog....
 

DeletedUser5068

mai nou ma acuza k am gestionat respectivul cont ma ibine de o luna...dar contu ala nu a fost creat decat de vreo 3 saptamani...:confused:
 

DeletedUser5068

am dat 2 pana acum...imi raspunde acelasi admin rain21 si sutine intr-una k am gestionat contu de mai bine d o luna....unde am gresit???
 

DeletedUser

Sa iti explic cum sta treba: Daca un cont este tinut in sitter mai mult timp, este considerat cont de push...,lucru care este interzis de reguli si este pedepsit mai nou cu 33% din sate;)Recunosc ca am vrut si eu sa imi fac un astfel de cont pentru o cauza care nu conteaza,dar nu mi-am mai pus planul in practica la sfatul lui alexanderw din CIRC care este admin pe clasica si care mi-a explicat cum sta treaba:)Tot ce iti ramane de facut este sa te rogi sa nu patesti ca Gangster Ray:)
 

DeletedUser5068

pe mine nu ma intereseaza ce a patit gangster ray...decizia lui se bazeaza pe presupuneri...contu acela a fost creat acum 3 sapatamani iar el ma acuza ca am gestionat contu mai bine de o luna...este o acuzatie la adresa mea si este nefondata...am facut postul acesta k sa mi se arate unde este aceasta regula...repet...sunt presupuneri si p mine ma costa 41 d sate....i-am dat o groaza de mesaje..tickete l suport...se pare k nu se deranjeaza sa imi raspunda si p mine asteptarea asta ma costa bani(premium-ul din joc) si timp pierdut aiurea cand imi puteam ajuta colegii...

vreau s stiu d c nu se ocupa alt admin d aceasta situatie...iar respectivul sa imi arate clar unde am gresit (ce regula am incalcat)...chiar credeti k riscam inchiderea unui cont de 2.7 milioane pct pt 7 sate amarate???:confused:
 

DeletedUser5068

este singurul joc care ma fascineaza si ma atrage, singurul care imi permite timpul meu liber s il mai joc...dar incet incet imi lasa un gust amar in gura...dau mesaje la suport si nu mi se raspunde(un coleg d trib da un mesaj d proba si primeste raspuns in 2 ore..)...incerc s iau legatura cu adminii...nu imi raspunde nimeni...chiar asa??...trece timpul---deja am 2 zile d inactivitate p joc...premium-ul eu mi-l platesc (dar se pare k degeaba:()....
 

DeletedUser

Incearca sa vorbesti cu carmi... stiu ca daca ai probleme cu admini, ii indicat sa vorbesti cu ea...
 

DeletedUser5068

haideti mey fratilor.am dat mesaje in stanga si in dreapta....nu mai stiu c sa fac..singura mea rugaminte a fost ca acel admin sa imi arate ce regula am incalcat....sa imi zica uite la laineatul X scrie asa...si u ai facut exact invers...:(...nu imi mai raspunde nimeni l suport..:(..precum am zis si mai sus unui coleg ii raspunde in 2 ore si p mine nici nu ma baga in seama..:(...:(
 

DeletedUser

La colegul tau ia raspuns acelasi admin? Anume rain21?

L.E: Pana la urma nu prea poti fi ajutat de catre membri forumului, daca nu reusesti sa rezolvi problema cu ajutorul suportului si crezi ca ai fost neindreptatit de vreun admin, atunci trebuie sa apelezi la carmi...
Sper sa nu dau impresia ca sunt rau intentionat, dar asta e situatia...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

6.4. Toate reclamatiile sau criticile in legatura cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzand aici sanctiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport. Orice incercare de a deschide o discutie pe aceasta tema pe forum va fi considerata infractiune si pedepsita cu un avertisment.

Exceptie de la regula face o discutie la modul general, fara absolut nici o referire la o anumita persoana (membru al forumului, moderator sau admin) si/sau sanctiune primita. Aluziile de orice fel sunt de asemenea interzise.

info@triburile.ro carmi@triburile.ro

acestea sunt cele 2 adrese la care poti apela, sau poti sa ii dai un mesaj pe forum lui lamine

thread inchis si user avertizat.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus