dacus100

  • Autor subiect DeletedUser15222
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser15222

la sugestia unui fost coleg de trib .. am zis sa vad cine il mai stie pe dacus100 si ce parere aveti despre el ca jucator , conducator si nu in ultimul rand ca si Om (pt cei care m-ati cunoscut si in viatza reala si nu numai ) ..

cu toate ca sunt convins ca multi dintre cei care mai joaca astazi habar nu au de acest nick .. am zis sa incerc marea cu degetul ...

astept parerile voastre indiferent de continutul acestora ..
 

DeletedUser

Eu imi aduc aminte ca erai tipul care a trecut din Viking in diablo parca ... tinea cu profu si zicea ca mare om mare caracter si pe urma ziceai ca e cam de porc asa, cand v-ati desprins sau ce naiba a-ti facut atunci cu VIP daca nu ma insel....

Ma insel? Stie cineva?
 

DeletedUser15222

Eu imi aduc aminte ca erai tipul care a trecut din Viking in diablo parca ... tinea cu profu si zicea ca mare om mare caracter si pe urma ziceai ca e cam de porc asa, cand v-ati desprins sau ce naiba a-ti facut atunci cu VIP daca nu ma insel....

Ma insel? Stie cineva?
Te inseli amarnic , nu am jucat niciodata cu andreescu in acelasi trib , contul dacus100 .. a fost sters in 31.03.2009.. cind diablo nu era decit un trib de loc 6-10.. in niciun caz trib de elita , eu am sters contul imediat dupa ce a disparut Die...
asa ca memoria iti joaca feste .. si sigur ma confunzi ...
 

DeletedUser38569

Atat spun despre Doru ( cam tarziu...dar...)..diablo nu ar fi ajuns pe aceasta pozitie fara EL ( nu nikul dacus100...) si nici alte triburi nu ar fi disparut de pe harta...atat de usor. Bafta in viata reala
 

DeletedUser

dorule,ar fi multe de spus in legatura cu tine.una peste alta,cind ne mai vedem la un vin?
 

DeletedUser15222

eu am inteles ca acest joc este un joc de socializare si de strategie .. ca atare l-am "jucat" asa cum m-am priceput eu mai bine ...
Ca si in viata reala urci , cobori si iar urci si iar cobori si ..

esentialul este sa ramana ceva dupa tine .. pt ca vorba lui bunicu .. toti ne nastem si murim egali insa conteaza ce lasi in urma ta ....

p.s. Dane iti promit ca daca ajung in Bucuresti ne vedem ....
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus