-Dark- vs. CLG

  • Autor subiect DeletedUser19994
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser19994

Chiar daca nu avem nicio legatura cu parodia din ultimele zile din nordul hartii, am decis sa incepem si noi, cei din CLG, razboi impotriva dark :D ca sa completam nota razboiului mondial ;)
 

DeletedUser

Chiar daca nu avem nicio legatura cu parodia din ultimele zile din nordul hartii, am decis sa incepem si noi, cei din CLG, razboi impotriva dark :D ca sa completam nota razboiului mondial ;)

cutu, cutu, cutu .. (ce imi plac de unele triburi care profita, voi nu erati in stare nici in ruptul capului sa intrati singuri in razboi cu dark)
 

DeletedUser14562

fara conotatii ... CLG voi realizati ca TDL va considera marionete ? sincer asa...
 

DeletedUser19994

cutu, cutu, cutu .. (ce imi plac de unele triburi care profita, voi nu erati in stare nici in ruptul capului sa intrati singuri in razboi cu dark)

profita??? dark-ului le-a fost frica mereu de un astfel de razboi, cat despre tdl, pana astazi chiar nu au existat discutii intre noi
 

DeletedUser14562

mogul ... tu parca erai in Die. dupa in Death ... acu in TDL sincer ar mai fi ceva de zis?
 

DeletedUser19931

Vivip pacat ca nu te cunosc toti cum te cunosc eu de cand erai in BURN , a dat norocul peste tine Cu Cobra zeus ;)
Apropo vezi ca nu asa se da un atac de spargere , mai exerseaza ;)
 

DeletedUser

Vivip pacat ca nu te cunosc toti cum te cunosc eu de cand erai in BURN , a dat norocul peste tine Cu Cobra zeus ;)
Apropo vezi ca nu asa se da un atac de spargere , mai exerseaza ;)

Flori pacat ca voi pierdeti sate in fata mea .. dar na poate nus sa atac e plictisitor de multe ori insa cat timp am vrut sa joc pe niste lumi tot timpul am fost in top la agresori ..cat despre cobra zeus nu stiu ce vrei a zici.
rang 468 zalast flori 2,99 Mio(ca agresor). foarte slab pt numarul de puncte pe care il ai ;)pomana la putere :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

mogul ... tu parca erai in Die. dupa in Death ... acu in TDL sincer ar mai fi ceva de zis?

si daca te-ai uita mai bine ti-ai da seama ca :

98% din Die. a intrat in Death ( adica..eram aceeasi echipa fara 2-3 jucatori inactivi )
Tribul Death a hotarat fuziune cu tribul TDL => Au fost cativa jucatori care au intrat in Viking si cativa care o intrat in Diablo , dar in TDL s-a dus cea mai mare parte din playeri aproximativ 75% ;) .
Nu vorbi prostii daca nu stii ce vorbesti .


Cu Respect , IO !
 

DeletedUser13259

Flori pacat ca voi pierdeti sate in fata mea .. dar na poate nus sa atac e plictisitor de multe ori insa cat timp am vrut sa joc pe niste lumi tot timpul am fost in top la agresori ..cat despre cobra zeus nu stiu ce vrei a zici.
rang 468 zalast flori 2,99 Mio(ca agresor). foarte slab pt numarul de puncte pe care il ai ;)pomana la putere :))
la flori e pomana se vede de la o posta....dar depinde de zona in care te afli *** e de conflict sau dar nu esti la granita si ataci de la o distanta destul de mare...tu esti un jucator agresiv...ai ajuns mare nu te mai ataca multi :p...de asta la aparatori esti foarte slabutz...;)
 

DeletedUser19994

Side 1:
Tribes: CLG
Players:

Side 2:
Tribes: -dark- »dark«
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 65
Tabăra 2: 114
Diferență: 49

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 21
Tabăra 2: 10
Diferență: 11

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 485,226
Tabăra 2: 944,835
Diferență: 459,609

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 224,404
Tabăra 2: 96,713
Diferență: 127,691

image.php





si asta numai dupa 24 de ore in care dark se poate lauda numai cu amenintatul jucatorilor si recrutatul lor pe sub mana ;)
 

DeletedUser

flory ca atac ... sincer ... mai gandeste-te odata si tu si sitterul tau.

iar agresiva ... nu ai cum sa fii 80% din sate iti sunt de aparare, sa dau persoanelor de aici si modul in care iti aranjezi satele ???

nu iti place sa barfesti dar o faci non stop cu prima ocazie :)

Cat despre razboiul cu CLG, utate pe harta lord, vezi de unde ai luat satele si dupaia laudate, pana una alta, ne mai auzim. Tineti aproape, distractia e pe cale sa inceapa :D

P.S. Ce sa intamplat cu tribul cu care trebuia sa fuzionezi ???? nu tia revenit nici un jucator de acolo ??? :)))))))))

atat stiu si ei sa faca;) -dark- a ajuns ce e acum datorita a "n" fuziuni :D

in locul tau taceam din gura stiind ca fac parte din TDL :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

plus ca dark nu sa speriat niciodata de un eventual razboi cu CLG, doar ca daca ai fii un bun matematician si geograf cum pretindeai, vedeai si tu ca harta in momentul acela era destul de aglomerata pentru noi si nu ne "permiteam" nu ca nu "ducem" acest razboi.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

mai sus de asta era un mesaj din partea lui zalast flory pe care la sters un moderator presupun, din cauza asta exista si posturile mele repetate unul dupa altul, imi cer scuze pentru acest lucru catre moderatori

cat despre clg, am rupt ceva sate de atac din partea lor, chiar a intemeietorului si a aliatei lui personale dragi, care au murit la intrare in satele dark :)
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus