-Dark- vs. CLG

  • Autor subiect DeletedUser19994
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

adica vrei sa spui ca la inceput ati castigat teren si dupa aceea ati pierdut sau cum?
din pacate sunteti iarasi in avans...dar fac pariu ca peste 1-2 zile TDL o sa fie la carma razbelului asta...ca doar na...dark tot slab ramane indiferent de ce zic maretii lui lideri pe forum sau pe oriunde altundeva...
 

DeletedUser

adica vrei sa spui ca la inceput ati castigat teren si dupa aceea ati pierdut sau cum?
din pacate sunteti iarasi in avans...dar fac pariu ca peste 1-2 zile TDL o sa fie la carma razbelului asta...ca doar na...dark tot slab ramane indiferent de ce zic maretii lui lideri pe forum sau pe oriunde altundeva...

Voi pana la urma pentru ce ati trecut de la alianta direct la razboi?
V-ati imaginat ca dark e trib de incepatori si ii rupeti, nu?
Ei bine, poate o sa ne rupeti, poate nu...deocamdata ne-am revenit si castigam teren!
Sper sa terminam repede cu voi...3-4 luni
 

DeletedUser

noi?
dark ne-a declarat razboi...nici atata nu stii frate?

si defapt nu era alianta era familie...dark a facut familie cu noi doar ca in acceasi zii in care s-a format familia sa ne declare razboi, impreuna cu retu trupei lu papuc(all4one sau cum s-o chema)

fii si tu mai atent la c zici...:p

poate te refereai la CLG sa aiba alianta cu voi si direct razboi...:confused:
:D
 

DeletedUser

noi?
dark ne-a declarat razboi...nici atata nu stii frate?

si defapt nu era alianta era familie...dark a facut familie cu noi doar ca in acceasi zii in care s-a format familia sa ne declare razboi, impreuna cu retu trupei lu papuc(all4one sau cum s-o chema)

fii si tu mai atent la c zici...:p

poate te refereai la CLG sa aiba alianta cu voi si direct razboi...:confused:
:D

Aaa am uitat, scuze bomber din tdl, dar stiam ca pentru razboiul ala e un topic separat!
Cu voi povestea e alta!
V-am prins (l-am prins cu minciuna pe tamplar al vostru) mintind ca nu vreti razboi cu noi in timp ce purtati tratative cu clg pentru alianta!
Uite-te pe harta, te rog!
E ca si cum noi le-am fi cerut alianta celor din fostul seven si am fi sustinut ca nu vrem razboi cu clg!
In plus, ati incheiat alianta cu narf cand erati aliati cu noi, stiind ca ne razboim cu ei! Mai mult, cand tribul a fost tradat de 5 jucatori, i-ati luat cu drag, fara sa ne intrebati daca ii vrem pentru inobilare!
Ma refer la gasca lui jupanu112, care a plecat pentru ca au fost concediati niste inactivi cu care era el prieten!
Voi numiti asta corectitudine?
Sa vorbim si de clg si politica lor? Trib crescut pe spinarea razboaielor duse de altii? Trib in care intemeietorul, satul de cata prostie a adunat, si-a impartit satele?
Ce conducator din vechea garda v-a ramas?
In urma cu jumatate de an, tudy nici macar nu exista pentru voi! A crescut 90% din interne si s-a impus in conducere prin dimensiunile sale!
Voi il urmati!
Va prosteste pe toti cu vraja marii cum ca dark ar fi plin de n00bi sau ca isi inobileaza intern jucatori activi in timp ce voi va pierdeti munca pentru a-i satisface lui vanitatea!
V-a intrebat oare daca vreti un astfel de razboi? Nu cred! Daca intreba inainte, poate inca erati pe 10, nu in cadere libera!
 

DeletedUser13868

dovedeste si mie ca intre timp eu vorbeam cu ei,daca tot mananci .. chiar sunt curios , astept
 

DeletedUser

dovedeste si mie ca intre timp eu vorbeam cu ei,daca tot mananci .. chiar sunt curios , astept

Pai, ai recunoscut singur...mancator de...
Vezi tu, nici macar nu ai idee cu cine ai vorbit si ce ai spus! Iti place sa minti atat de mult, incat te incurci singur!
O sa iti fac rost si de dovada, doar ca aia nu poate fi postata aici...e o inregistrare skype!
Oricum, cine are ceva creier si il foloseste, isi da seama de ce ai discutat cu clg!
Ati incheiat alianta a doua zi dupa ce ne-ai mintit in ochi ca nu ati discutat cu clg pentru razboi impotriva dark, iar cu tsl va interesa doar o alianta de fantezie!
 

DeletedUser13868

prietene am zis cu totul alceva dar se pare ca neuronii tai te lasa cate odata,am zis ca am ** cu ei sa fac familie! si mau intrebat daca va da darku in noi va bagati si am zis da ca e normal dasta avem familie dar na..asa e la voi zice un om ceva...si intelegeti total alceva bleah asta sa intamplat ....prin ianuarie...sau mai tarziu..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18134

sa zicem ca e precum spui, ca doar esti om de cuvant...
hehe.gif
dar, poate ne explici care ar fi scopul unei familii cu CLG... ca pe noi... nu ne duce capul...
hehe.gif


ai vrut familie cu CLG, ca sa CE?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

prietene am zis cu totul alceva dar se pare ca neuronii tai te lasa cate odata,am zis ca am ** cu ei sa fac familie! si mau intrebat daca va da darku in noi va bagati si am zis da ca e normal dasta avem familie dar na..asa e la voi zice un om ceva...si intelegeti total alceva bleah asta sa intamplat ....prin ianuarie...sau mai tarziu..

Bun. Ati vrut familie, iar ei au presupus ca noi vom rupe alianta cu ei...hmm
Nu cumva ne iei drept idioti?
Alianta cu clg era cea mai veche din zona! Nu am fi renuntat la ea din respect pentru tharl. Dar uite ca actuala conducere crede altceva.
Buuun. Intre timp insa, voi aveati o alianta cu noi si brusc, v-ati hotarat la o familie cu clg pe premisa ca voi veti da dintr-o parte, clg din alta, iar la centru (un alt aliat al vostru despre care vad ca nu spui nimic...si e normal, pentru ca iti e imposibil sa explici cum ai tinut tu la alianta cu dark cand ai incheiat alianta cu un dusman al sau), narf va rupe dark in doua.
Prezentam si o statistica pe saptamana care a trecut? Dark impotriva tdl, clg si narf!
Uite, te las pe tine sa o faci...fa-te singur de ras.
Dupa ce o prezinti cu triburile la gramada, prezinta si una cu fiecare in parte impotriva dark!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus