davidcdd79-NOI o fi bine?

  • Autor subiect DeletedUser6843
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6843

davidcdd79-NOI o fi bine? vedem


Qiilindory hai sa iti explic eu cum sta treaba.Miss?:)).Nu stiam ca iti plac baietii,chiar nu stiam,sunt cam obosit in ultima vreme(stau prea mult pe triburile,normal,nu am real-life etc,se stie,iau sate intern etc.)
Tu niciodata nu ai vorbit de tribul +SAS+ si imi explici mie ce trebuie sa fac in tribul NOI,daca asta e probleme ta,asta sa fie,daca tu te cobori la nivelul meu :)) aici chiar esti = 0,da-mi exemple daca tot te dai zmeu,esti mai destept ca mine in real-life?(nu uita cat m-am chinuit si ma chinui pe la Capitala si imi e totusi fix,sa ai tu ghinioanele mele in real si apoi discutam)
Nu ai cum sa te compari cu mine niciodata!In joc? poate de ce nu,oricand sunt dispus sa iti demonstrez ca IQ-ul meu este net superior la al tau,sustin ideea ca esti un lider slab.


ce ai spus tu


din pacate nu eram eu pe cont am fost altcineva pe cont la mine timp de mai bine de 2 luni cat am fost in vacanta asa ca e posibil sa ai dreptate desi personal nu stiu sa fi avut vrun contact.
si nu o fac pe marele lider am raspuns doar unei supoziti atata tot nu am nimic cu stranutelu...


Nu stiu daca am mai vorbit si pe messenger,se poate,nu spun nu.eu nu stau sa iti gasesc tie porecle,de ce?pentru ca eu nu duc o viata in care isi bate lumea de mine in real-life si se razbuna intr-un joc.


model2


in legatura cu stranutelu. miss sau hapciu sau mamutelu sau cum vreti voi sa-i spuneti, daca a reusit sa adune atitia oameni pe linga el care au rezistat nemerniciei timpului cred ca totusi arata ceva. numai atheon care a tinut atitea luni de zile tribul in spate si avind atitea razboaie fiind pe un k separat de zona majoritara noi si raminind in noi in ciuda tuturor ofertelor.ar trebui sa va spuna ca nu-e chiar asa cum cred unii. si mai sint destui.in momentul de fata tribul noi este condus de conducatorii de pe k-uri nu de stranutelu. ei au puterea. ce-i tine in loc. ce-i mina din spate.


si in legatura cu david ( ca despre asta e vorba.) doar timpul va arata daca e o mutare gresita sau nu. deocamdata tribul noi au facut o mutare importanta. inspirata sau nu, nu stiu.

Miss esti tu smechere.

Daca nu era Monica cat am fost acasa(nu conteaza de ce),sanse de 80% ca tribul NOI sa nu mai fi existat.Tribul este condus de conducatorii de continent.Ce se scrie pe forum?ca stau non-stop pe joc si ca sunt un lake,asa o fi.ADevarat ca daca nu erau multi membrii era tribul un 0 barat in momentul de fata,normal eu nu am facut nimic.
Mai "tati" in tribul NOI sunt si oameni destepti care nu stau ei sa le explic eu ce si cum,daca nu le convenea de mine plecau din trib.Din moment ce am spus ca port un respect deosebit pentru conducatorii de continent inseamna ceva si pentru mine ca ei nu au plecat!in fine....haide spor la tine.
Dispare NOi,dispar si eu,nu are cum sa dispar eu si apoi sa dispara NOI.o sa fi tu fericit cand nu o sa mai existam,in fine.


Qiilindory-tu niciodata nu ai fost pe cont,dupa 60 de zile nu puteai sa mai ataci daca ai avut atata timp sitter,cand ai timp vorbeste si despre cont.



daca tu zici probabil ca asa e... mai vedem peste 1-2 luni pe ce rang va avea david si ce atmosfera va fi in NOI...nu cred ca vor trece 2 saptamani pana cand setzel o sa inceapa cu statisticele pe aici..

:)


Meh un war noi waroom daca va fi ...va fi doar din cauza lui stranutelu si mass recruitingului sau imi pare rau sa o spun dar cand dai la 50 de insii mesaj si invitatie din waroom asta este imi pare rau sa te dezamgesc dar aici nu merge asa...

Cat despre statistici nu am sa stau sa pun ii las pe altii o sa ne vedem de treaba in joc si o sa raspund pe extern doar cand cineva vorbeste in nestiinta de cauza...

tati,stranutelu e omu care nu a acceptat ideile tale,nu cred ca daca faci parte din WarooM esti mai smecher,in plus nu a fost luata decizia numai de mine,asta sa o crezi tu,cand nu stii,nu vorbi,vorbeste de Waroom,ce tot vorbesti de mine cand eu sunt LIMITAT.

asa ca baietii numai comentati voi despre tribul NOI,comentati despre ale voastre,alte ganduri nu stiu daca aveti.
Va doresc multa.....bafta si sper ca succes sa avem NOI


au fost si sunt diplomatii care stiu ce inseamna respectul si intelegerea,asa ca nu ma luati pe mine ca nu le respect sau mai stiu eu ce.


ATENTIE si noi o sa picam odata si odata! de ce?pentru ca am fost in multe razboaie si nu a venit nici un membru la noi si s-au plimbat cei perversi si neloiali in alte triburi(toti care se lupta cu noi au minim 3-4 schimbari de trib) e normal ca din atatea intamplate sa reuseasca odata si odata.


iaaa se lauda alte triburi,voi sa va laudati cand "cresteti" voi jucatori si nu cand recrutati de la altii,alea alea.


ciao


peseu: vorbiti de tribul NOI,numai vorbiti de stranutelu,puteti vorbiti de Qiilindory de sp1sultz ala,or sa fie nume pentru triburile




Voi sunteti cei mai frumosi,cei mai destepti,cei mai bine educati si cei mai buni strategi de pe triburile.-(v-am contrazis eu?)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ma da' suparat mai esti!!!

cine te-a amarat in halul asta?
 

DeletedUser

alaturi de dane,si de NOI pana la margine;)
nu stiu cum puteti spune voi diverse porcarii despre el,dar nu multi se lauda cu asa claritate si fluenta in vorbire,iar de aici rezulta nu multi sunt asa inteligenti,asa ca va rugam frumos sa va vedeti de treaba,iar ca sa fiu on-topic cred k venirea lui david e benefica pentru tribul NOI chiar daca in trecut il huleam,dar dupa ce am vorbit cu el ,recunosc este un om foarte destept si calculat;)
QILINDORY-sa nu te simti ofensat;)

bradule -mai bine taci
 

DeletedUser3101

pfoai.....ce fluenta in vorbire ai...
cu adevarat...mai bine tac ...decat sa intru in polemici cu un **********

esti cu adevarat ***8
poate sesizezi ironia...nu de alta dar consider necesar sa explic...
Pentru complimente de acest fel va sfatuiesc sa nu folositi acest forum. Acesta a fost un avertisment
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6843

brad1 bine mai aureliane cum zici tu.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

la ce e benefica sosirea lui david la voi?

sa va invete cum se innobileaza intern sau cum sa ii convingeti pe ceilalti sa se lase, sa le luati satele?
 

DeletedUser

desteptule nu vorbeam despre mine ci despre dane...
oricum ca tine sunt mai inteligent...facem un concurs de intrebari de cultura generala si iti dau un avans de 100 de intrebari iar primul la 101 castiga ...si tot te fac;)
 

DeletedUser15860

stranutelu daca ai deschis threadu asta ca sa ne dam cu parerea despre alegerea lui davidcdd79 de a intra in NOI spune-ne si ce alte optiuni mai avea?
 

DeletedUser6843

stranutelu daca ai deschis threadu asta ca sa ne dam cu parerea despre alegerea lui davidcdd79 de a intra in NOI spune-ne si ce alte optiuni mai avea?

Voi raspunde numai in fata marii adunari nationale :p
Nu stiu ce alte optiuni mai avea,stiu ca este in tribul NOI in momentul de fata,mai mult nu stiu,daca citeai mai sus puteai observa ca de aceste lucruri se ocupa conducatorii de continent si eu sunt in plus.

multumesc.
 

DeletedUser

eu nu v-am judecat ca l-ati luat,e strategia voastra,dar nu inteleg de ce il urcati atat in slavi,pana la urma el s-a ridicat pe slabiciunea sau lipsa de timp a altora
daca ,intradeva era un jucator adevarat de triburi,trebuia sa fie primul la inamici invinsi,la ce puncte are,

dar asa ,se vede...
 

DeletedUser15860

ok. eu nu mai joc pe lumea 5 cu toate ca mai exist pe acolo(unde am facut parte din F~K)...asdar eu incerc sa imi dau cu parerea cat se poate de obiectiv..

Te-am intrebat de optiunile lui davidcdd79 pentru ca inclin sa cred ca nu avea prea multe si oricum voi erati cea mai optima... am analizat putin harta si mi-am dat seama ca am facut o gresala spunand ca nu aveti sanse cu WaRooM...chiar aveti pentru ca WaRooM este in zona lui pitzak si nu numai de asta...
 

DeletedUser

Stiti cum se zice..un sut in fund un pas inainte..
Timpul decide..
 

DeletedUser12439

vreau sa clarific ceva dane textul de mai jos este destinat mie sau nu.ca sa stiu. pentru ca era in contextul model2

Miss esti tu smechere.

Daca nu era Monica cat am fost acasa(nu conteaza de ce),sanse de 80% ca tribul NOI sa nu mai fi existat.Tribul este condus de conducatorii de continent.Ce se scrie pe forum?ca stau non-stop pe joc si ca sunt un lake,asa o fi.ADevarat ca daca nu erau multi membrii era tribul un 0 barat in momentul de fata,normal eu nu am facut nimic.
Mai "tati" in tribul NOI sunt si oameni destepti care nu stau ei sa le explic eu ce si cum,daca nu le convenea de mine plecau din trib.Din moment ce am spus ca port un respect deosebit pentru conducatorii de continent inseamna ceva si pentru mine ca ei nu au plecat!in fine....haide spor la tine.
Dispare NOi,dispar si eu,nu are cum sa dispar eu si apoi sa dispara NOI.o sa fi tu fericit cand nu o sa mai existam,in fine.



si ca sa zic ceva de david cred ca a facut mutarea vietii lui .nu exista un trib mai generos ca noi la inobilari interne. jucatorii necunoscuti au ajuns la milioane de puncte in citeva saptamini. eram in noi si ma chinuiam sa urc si eu in trib si ma trezeam cu cite uni sau unele ca apar din senin.necunoscuti.ma gindeam cine e asta frate de unde vine.monica si dan cred ca au facut cel putin 10 jucatori de 1 milion de puncte. in saptamini .dar ia mincat pe unii din ei mushn1 in zile.lua mushn1 20 de sate pe zi. jucatorii in marea albastra.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

alaturi de dane,si de NOI pana la margine;)
nu stiu cum puteti spune voi diverse porcarii despre el,dar nu multi se lauda cu asa claritate si fluenta in vorbire,iar de aici rezulta nu multi sunt asa inteligenti,asa ca va rugam frumos sa va vedeti de treaba,iar ca sa fiu on-topic cred k venirea lui david e benefica pentru tribul NOI chiar daca in trecut il huleam,dar dupa ce am vorbit cu el ,recunosc este un om foarte destept si calculat;)
QILINDORY-sa nu te simti ofensat;)

bradule -mai bine taci

Si eu alaturi:) de NOI

vreau sa clarific ceva dane textul de mai jos este destinat mie sau nu.ca sa stiu. pentru ca era in contextul model2

Miss esti tu smechere.

Daca nu era Monica cat am fost acasa(nu conteaza de ce),sanse de 80% ca tribul NOI sa nu mai fi existat.Tribul este condus de conducatorii de continent.Ce se scrie pe forum?ca stau non-stop pe joc si ca sunt un lake,asa o fi.ADevarat ca daca nu erau multi membrii era tribul un 0 barat in momentul de fata,normal eu nu am facut nimic.
Mai "tati" in tribul NOI sunt si oameni destepti care nu stau ei sa le explic eu ce si cum,daca nu le convenea de mine plecau din trib.Din moment ce am spus ca port un respect deosebit pentru conducatorii de continent inseamna ceva si pentru mine ca ei nu au plecat!in fine....haide spor la tine.
Dispare NOi,dispar si eu,nu are cum sa dispar eu si apoi sa dispara NOI.o sa fi tu fericit cand nu o sa mai existam,in fine.



si ca sa zic ceva de david cred ca a facut mutarea vietii lui .nu exista un trib mai generos ca noi la inobilari interne. jucatorii necunoscuti au ajuns la milioane de puncte in citeva saptamini. eram in noi si ma chinuiam sa urc si eu in trib si ma trezeam cu cite uni sau unele ca apar din senin.necunoscuti.ma gindeam cine e asta frate de unde vine.monica si dan cred ca au facut cel putin 10 jucatori de 1 milion de puncte. in saptamini .dar ia mincat pe unii din ei mushn1 in zile.lua mushn1 20 de sate pe zi. jucatorii in marea albastra.

Nu toti au luat sate intern :mad: mai masoara vorbele si vedeti de treaba "plimba cercu"
 

DeletedUser

lol

miss stranutelu te-am rugat sa nu imi raspunzi si tu ce ai facut ai scris dita mai topicu(nici nu am stat sa citesc asa de mult ma intereseaza ce zici tu)nu mai zic nimic decat ca tot ce ai spus acolo nu face decat sa imi intareasca ce am spus cu privire ca esti limitat...
te rog ramai nelimitat in limitarea ta si nah intalegi ce vrei,daca te uiti de unde a inceput cine naiba te-a bagat in seama am zis eu ceva de tine?

afirmatia mea era simpla cu privire la tribul NOI si anume e a 3 oara cand postez

NOI a mai demonstrat inca o data ce se stia deja... concluzile le trage fiecare singur... atat

imi cer scuze ca am avut eu curaju sa ma adresez maretului trib NOI si domnu stranutelu( maretul nu mai zic ... sa simtit ofensat)
apropo ca tot veni vorba uitate la rangurile tale ca jucator care ai laut doar inobilari interne si apoi dati cu parerea despre mine.eu am sate luate de la inamic cate ai tu de toate(exagerez insa pe aproape:)))) si ai inceput cu mult inaintea mea ca sa nu mai zic de rang de agresor sau aparator dar ma rog ti-am zis ca nu vreau sa intru in polemici cu tine.

si inca ceva ai auzit de incredere si de cedare a parolei pt timpu cat nu ai chef sa joci iar apoi sa revi.sincer am impresia ca nu fidca iti lipsesc genu asta de calitati...

in rest sper sa incetam polemicile...respect tribul NOI
sunt inamici nostri demni de respect insa personal un trib de genu nu o sa ma poata reprezenta niciodata fidca nu ma gasesc in principile lui si modul mai putin onorabil in care joaca.cine naiba poate nega ca nu sunteti jucatori buni sau ca nu sunt oameni inteligenti...
nu e o ofensa pt nimeni

peseu(lol):ti-am zis sa nu insisti pe faptu ca iti zic miss fidca nu o sa iti placa raspunsu care l-ai primi...
in rest numa de bine dane bine ca esti destept si frumos si iubit( ca asta e important) si sincer relaseazate nu te mai enerva atat nu are rost...
ce coincidenta si eu am uitat daca am vorbit sau nu pe mess sau telefon.o fi o pierdere de memorie regretabila.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12439

Nu toti au luat sate intern mai masoara vorbele si vedeti de treaba "plimba cercu"




ai dreptate cind spui ca ar trebui sa-mi vad de treaba mea. asa o sa fac.


daca imi spui tu unde am zis ca totii jucatorii au crescut luind numai sate intern te rog sa mai citesti odata.am zis unii sau unele. si stii foarte bine ca am dreptate.

te vad avid de puncte multe .tragi speranta ca il vei prinde din urma pe mult prea mediatizatul david. vezi ce faci cu warom. fii viteaz acolo nu cu mine.te rog. stiu esti cel mai bun. nimeni nu-e ca tine. bafta multa.

te rog fii mai destept ca mine si nu imi mai raspunde .e mai bine asa.asta ar fii trebuit sa fac si eu.

o fac de acum incolo. am incheiat discutia cu tine.te rog fa-o si tu.multumesc anticipat.cu respect model2.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

mama da ce bine va mai intelegeti voi 2 :)) pe mn unu nu ma intereseaza alegerea lui david :D eu am fratii mei langa mn :D kerrigan23 larisacta tbb. spurcatu :D si inca cativa :D si atata timp cat sunt cu ei fiecare poate pleca unde doreste :D HAVE FUN si bafta la toti in continuare :D
 

DeletedUser

mama da ce bine va mai intelegeti voi 2 :)) pe mn unu nu ma intereseaza alegerea lui david :D eu am fratii mei langa mn :D kerrigan23 larisacta tbb. spurcatu :D si inca cativa :D si atata timp cat sunt cu ei fiecare poate pleca unde doreste :D HAVE FUN si bafta la toti in continuare :D

pai nu vezi ca ma iubeste doar ca nu stie cum sa exprime:)))asa se intampla cand esti...
si eu te iubesc stranutelu....

loool
tu oportunistule taci din gura ca sa nu iti zic altcumva... vezi ca au aparut stii tu ce...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus