davidcdd79-NOI o fi bine?

  • Autor subiect DeletedUser6843
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Cum poate ala sa zica ca setzel e 0 pe langa atheon?? aaa? explica, ba baiatu mai ai de papat zile in fata pc-ului binocland ochii pe satuce. Eu nu cunosc? lasa.. cunosti tu si pentru mine :rolleyes:

Mai baiat..nu mai joci pe L5 de ceva vreme..cred ca sunt vreo 4-5 luni..scuze daca gresesc eu..
Vrei sa spui ca cunosti situatia din L5 mai bine ca mine?
Nu contest valoarea ta ca si jucator..dar comentezi aiurea chestii pe care nu le cunosti!
Arata`mi unde am comparato pe Atheon cu setzel..nu de alta..dar spui aberatii!
 

DeletedUser4920

Mai baiat..nu mai joci pe L5 de ceva vreme..cred ca sunt vreo 4-5 luni..scuze daca gresesc eu..
Vrei sa spui ca cunosti situatia din L5 mai bine ca mine?
Nu contest valoarea ta ca si jucator..dar comentezi aiurea chestii pe care nu le cunosti!
Arata`mi unde am comparato pe Atheon cu setzel..nu de alta..dar spui aberatii!

Poate cu iti rup capu nu mai joaca acum tu ** aberatii ...deci te rog frumos linisteste-te .
 

DeletedUser

Mai baiat..nu mai joci pe L5 de ceva vreme..cred ca sunt vreo 4-5 luni..scuze daca gresesc eu..
Vrei sa spui ca cunosti situatia din L5 mai bine ca mine?
Nu contest valoarea ta ca si jucator..dar comentezi aiurea chestii pe care nu le cunosti!
Arata`mi unde am comparato pe Atheon cu setzel..nu de alta..dar spui aberatii!



" Setzel ce discutasem noi nu era nesimtire,chiar nu ma bag sa ii iau apararea Monicai ca oricum comparabil cu ea ca lider esti = 0,ea macar are cuvant. "


A zis altcineva, si tu sustii ideea.
 

DeletedUser

Setzel ce discutasem noi nu era nesimtire,chiar nu ma bag sa ii iau apararea Monicai ca oricum comparabil cu ea ca lider esti = 0,ea macar are cuvant.
IN rest da,sincer ne-am inteles super bine,numai cuvinte de lauda si chiar numa asteptam ca vreodata sa nu avem diplomatie,cel putin din partea mea.
Nu este un razboi cum este cu SAS tribul din care face parte Qiilindory-Zis Mânuta-care viseaza sa aive o prietena si el....schimba mana



Acesta este un avertisment. Incercati sa pastrati discutiile strict legat de joc.

miss stranutelu esti penibil frate sa mor daca nu
eu intaleg ca esti frustrat in viata reala dar nah...

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.

Acesta este un avertisment.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Declar tema aceasta inchisa.
Nu v-ati putut abtine sa nu va jigniti. Pentru redeschiderea ei o sa am nevoie de un motiv foarte bun.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus