davidcdd79/rank1/Certuri pe forum

  • Autor subiect DeletedUser6843
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6843

Astazi,eu ,mihai051977-NOI si 2 membrii din doua triburi aliate ne-am petrecut la un suc,intr-un loc oarecare dintr-un oras oarecare :D.
Sincer ma asteptam ca davidcdd79 sa fie un jucator nervos si sa vorbeasca cu noi numai pe un ton ridicat la cate atacuri primeste zilnic si la cata lume doreste satele sale.GRESIT. davidcdd79 este un jucator foarte linistit si chiar mi-a facut placere aceasta intalnire,a avut o atmosfera interesanta :).Surprinzator toti am baut suc si am inceput sa spunem mici secrete fara sa ne ascundem :)).
Poate nu ne mai certam pe forum!

peseu:pentru Itirupcapu,eu ziceam ca Atheon are 0 schimbari trib si a inceput pe lumea 5.
setzel nu am nimic cu tine,chiar te admir ca lider,inca de la inceputul lumii 5 am auzit de tine ;)
pentru
Qiilindory-Manuta de aur :)) te joci pe l5?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

oricum .. nu il deranjeaza daca pierde sate ... la granita ii ia Setzel satele , in partea cealalta el ia sate moka din trib..deci e aceeasi chestie:D
 

DeletedUser

oricum .. nu il deranjeaza daca pierde sate ... la granita ii ia Setzel satele , in partea cealalta el ia sate moka din trib..deci e aceeasi chestie:D

Ca sa stii si tu pana acuma nu a luat nimik de la noi si nu mai fiti invidiosi pe unii care au succes la sate gratis :mad:
 

DeletedUser

Astazi,eu ,mihai051977-NOI si 2 membrii din doua triburi aliate ne-am petrecut la un suc,intr-un loc oarecare dintr-un oras oarecare :D.
Sincer ma asteptam ca davidcdd79 sa fie un jucator nervos si sa vorbeasca cu noi numai pe un ton ridicat la cate atacuri primeste zilnic si la cata lume doreste satele sale.GRESIT. davidcdd79 este un jucator foarte linistit si chiar mi-a facut placere aceasta intalnire,a avut o atmosfera interesanta :).Surprinzator toti am baut suc si am inceput sa spunem mici secrete fara sa ne ascundem :)).
Poate nu ne mai certam pe forum!

peseu:pentru Itirupcapu,eu ziceam ca Atheon are 0 schimbari trib si a inceput pe lumea 5.
setzel nu am nimic cu tine,chiar te admir ca lider,inca de la inceputul lumii 5 am auzit de tine ;)
pentru
Qiilindory-Manuta de aur :)) te joci pe l5?

Sincer si eu ma asteptam sa fie altfel david dar ma asteptam sa fii altfel si tu :)))

Oricum pe joc nu este ca in viata reala. Ma bucur ca m-am intalnit cu voi :D si mai ales cu Top 3 :)). Am ramas cu o impresie ff buna despre toti 3 :)
 

DeletedUser4920

Alt topic de spam :(


@king flex

E baiat bun david de ce sa ii iau sate cu cine mai ma conversez la 4 dim ?:D
 

DeletedUser

Setzel , nu prea ma afisez pe forum ca nu imi plac cerutile , mai ales de lumea invidioasa,cei care se cred zmei,etc. dasta scriu mai rar,asta nu insemna ca nu sunt comunicativ....
nu vreau sa arunc cu diferite obiecte pe geam,sau sa sparg vro tastatura "cine site cunoaste" :)
 

DeletedUser4920

Setzel , nu prea ma afisez pe forum ca nu imi plac cerutile , mai ales de lumea invidioasa,cei care se cred zmei,etc. dasta scriu mai rar,asta nu insemna ca nu sunt comunicativ....
nu vreau sa arunc cu diferite obiecte pe geam,sau sa sparg vro tastatura "cine site cunoaste" :)

Nu inseamna ca daca nu esti comunicativ nu esti activ ...eu stiu prea bine :)


Si cine te cunoaste iti stie munca acolo in k 56 depusa :)



O seara buna tuturor.
 

DeletedUser

da dar nu este doar meritul meu si mai mult meritul colegilor,doar suntem o echipa nu ?
 

DeletedUser4920

da dar nu este doar meritul meu si mai mult meritul colegilor,doar suntem o echipa nu ?



Nu cred ca ti-am pus la indoiala munca ta de echipa si munca colegilor tai :) dar daca ti-ai asumat responsabilitatea de a ii conduce asta aduce de la sine o apreciere si personala nu numai a echipei cu care lucrezi .
 

DeletedUser

el lidero maximo astăzi la ora 22:20
chiar ma plictisesc...oricum stiu k stai la panda..astepti pomana...dar sa vedem dc ai ce sa iei



dar ce ai nimerito:)))
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus