Dbd

  • Autor subiect DeletedUser13914
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Dragi colegi,

In contextul in care tribul White-Tiger este foarte putin,dar slabit totusi de DBD,dar intr-o continua ascensiune ,noi cei din FALOU2 ne vom sacrifica sa fim urmatorii care vor incerca sa ii tina catusi de putin pe loc :p.

Speram ca distanta foarte mare dintre noi sa ne fie un aliat contra acestor viteji :p =))
 

DeletedUser11365

:))

baietii astia is un exemplu pt toti cei care isi fac cont pe l2 acuma...daca stiam ca,cu asa putine puncte poti ajunge celebru practicam si io aceasi strategie expansiva de la inceput:))
 

DeletedUser

lasati mai copilul in pace, v-ati gasit voi desteptii sa il invatati sa joace! :)
 

DeletedUser

are 40 de ani :eek::eek::eek::eek:

Nu prea imi vine sa cred...oricum am sa incerc sa il atac sa vad daca vrea razboi cu noi =))))))
 

DeletedUser10045

florine vezi ca te-ai dat de gol ... acum o sa vada ca am avut suport de la voi si o sa va atace ... mare grija ! :D
 

DeletedUser12305

:) s-a asternut linistea peste noi, odata cu caderea marelui si incontestabilului lider ulise :D
 

DeletedUser13914

gresit mikakka, nu am cazut, dimpotriva ma ridic ca Pasarea Phoenix din propria cenusa!
 

DeletedUser13914

Sal Vlad!

Zi-mi si mie daca te-am atacat cumva. Pentru Vlad
 

DeletedUser13914

E un simpatic, ne mai descreteste fruntile:)

Nu zau, din ce trib faci parte? Va declar si voua razboi, daca ne atacati! Daca stati linistiti, va las in pace, nu declar razboi fara motiv! Cu DBD, a fost alta poveste, ei au inceput sa ma atace, i-am rugat pe mesaj sa nu mai atacae ca nu le-am facut nimic, iar ei au raspuns cu alte atacuri! Daca ziceau stop atacuri, alta era situatia! oricum, acel razboi s-a terminat, nu mai vrem sa facem altul!:eek:
 

DeletedUser

Nu zau, din ce trib faci parte? Va declar si voua razboi, daca ne atacati! Daca stati linistiti, va las in pace, nu declar razboi fara motiv! Cu DBD, a fost alta poveste, ei au inceput sa ma atace, i-am rugat pe mesaj sa nu mai atacae ca nu le-am facut nimic, iar ei au raspuns cu alte atacuri! Daca ziceau stop atacuri, alta era situatia! oricum, acel razboi s-a terminat, nu mai vrem sa facem altul!:eek:

mi-e rau!!! :))
 

DeletedUser

ulisse2 hai numai fi suparat iti dau eu o acadea daca te vad in parc la joaca.

Droopyxx e om rau asa e vrea sa te atace... las ca ii aratam noi lui tu vezi ia niste sate repede acolo si fa armata dar de data asta vezi sa fie de aceeasi natie ca ce ai facut tu acolo mai vad doar la incepatori si tu nu esti incepator asa e ?
 

DeletedUser

bha ...asta e fenomenal...si pe L8 a declarat razboi unui trib de 61.000 si tribul lui are 1.700=)))....a postat si pe forum....cica si acolo il atacau si pe membrii lui ....pacat ca acolo inca nu ii Curte Nobila:))
 

DeletedUser

Nu zau, din ce trib faci parte? Va declar si voua razboi, daca ne atacati! Daca stati linistiti, va las in pace, nu declar razboi fara motiv! Cu DBD, a fost alta poveste, ei au inceput sa ma atace, i-am rugat pe mesaj sa nu mai atacae ca nu le-am facut nimic, iar ei au raspuns cu alte atacuri! Daca ziceau stop atacuri, alta era situatia! oricum, acel razboi s-a terminat, nu mai vrem sa facem altul!:eek:

Ţinta poate fi atacată şi poate ataca pâna la 1.1. 13:19, numai dacă proporţia dintre punctele agresorului şi cele ale apărătorului este maximum 20.



Mai tu esti rau, ai pile la admini si nu ne spui!!! Uite ca nu te putem ataca!!! Ce ma fac acuma ???? :rolleyes:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus