Dbd

  • Autor subiect DeletedUser13914
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

trb ta, eu nu ma dau mare poti sa crezi cum vrei ..este un lucru interpretabil:))

A inseamna ca tie iti pot zice fratica,esti din zona mea. :)
Nu baga in seama rautatile si provocarile altora frate,noi stim ce stim si e suficient nu? Poate imi dai si mie prv sa vorbim mai multe sa facem cunostinta ca aici iara se interpreteaza ca ne laudam.:D:)
 

DeletedUser13259

A inseamna ca tie iti pot zice fratica,esti din zona mea. :)
Nu baga in seama rautatile si provocarile altora frate,noi stim ce stim si e suficient nu? Poate imi dai si mie prv sa vorbim mai multe sa facem cunostinta ca aici iara se interpreteaza ca ne laudam.:D:)
eu zic sa va intalniti neaparat, se pare ca sunteti suflete pereche :X
 

DeletedUser21493

Mai fratilor, asta e cel mai tare post pe care l-am citit pana acum!!! :))
Ma bucur ca acest Ulise razboinic si cotropitor nu e langa mine pe L1 si imi pare nespus de rau ca nu am continuat sa joc pe L2 si sa intru in tribul lui...
 

DeletedUser28821

image.php
 

DeletedUser

e bine ca cineva se gandeste la noi si ca suntem subiect de barfa...:)
 

DeletedUser

Care ma ajuta cu atacuri pe "Gaura neagra pt trupe.. (896|520) K58" (nume de fata- 'Satul celor 4 lanceri") ca vreau sal vad pe CristyDraku pe locul 1 ca aparator

Hai ca puteti !!!

Dau o bere cui vine cu raport cu supravietuitori.
 

DeletedUser

oups!!!!nenea zanga ,da si mie un ban sa iau si eu o paine! te vad mai chiabur si cu dare de mana!
 

DeletedUser11111

:) neatsa la toata lumea:)
bre lasati spamul laoparte si jucati acolo triburi:))
zanga tata tu ce mai faci?:)
inca nu te-ai lasat de triburi?:D
 

DeletedUser

Numai stiu asta de cand am parasit lumea 2 :) de cand pe k 78 inca erau barbare de 100 de puncte.
 

DeletedUser17912

salutare,multumesc si tie la fel.ce mai faci cristinel? :) mai joc da,si inca cum :))
 

DeletedUser17912

Cand jucatorul acela isi va da stergere cont, cred ca se va termina lumea 2, nu o sa isi mai aiba farmec lumea asta, el e precum sarea in bucate. :))

nu cred ca exista un asemenea jucator pentru care sa nu mai aibe rost o intreaga lume..in cel mai rau/bun caz(desi ma indoiesc chiar si de asta) nu mai are chef de joc tribul din care face parte..dar asta nu inseamna ca gata da x stergere si nimeni nu mai are chef sa tabaceasca vecinii pe care ii tabacea si inainte
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus