de cate ori e voie sa ataci in 24 de ore ?

DeletedUser

de cate ori e voie sa ataci in 24 de ore ? din cate stiu eu parca era vre-o 6 de la un singur jucator, daca ma insel va rog sa ma corectati, daca nu ma insel, unde sau cui pot sa raportez ?
 

DeletedUser

Pai eu daca vreau te atac de 10000 ori :)))
Nu inteleg la ce te referi !
 

DeletedUser

Probabil ai jucat Ogame :) Aici ai voie sa ataci de cate ori doresti .
Dar asta nu e locul de pus intrebari :)
 

DeletedUser

k

ok, multumesc, amabilitatea de pe forum m-a dat pe spate, se poate sterge, inchide, muta topicul
 

DeletedUser

Dread,ii furam si lui asta contu?:):D

nu vreau sa intru in polemica cu tine, dar "lui asta" nu cred ca e prea civilizat, sau poate nu va inteleg pe voi, nici nu-mi doresc, asa ca eu consider jignire si amenintare ceea ce ai scris

p.s. nu mai zic ca esti off topic....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu vreau sa intru in polemica cu tine, dar "lui asta" nu cred ca e prea civilizat, sau poate nu va inteleg pe voi, nici nu-mi doresc, asa ca eu consider jignire si amenintare ceea ce ai scris

p.s. nu mai zic ca esti off topic....
:rolleyes: daca erai un membru activ stiai de topicul deschis de un membru mai jos cred de topicul tau ,tot acelasi gen de solicitare era ,:D si de off topic:eek:uita-te cine a deschis topicul,daca nu ma insel esti chiar tu:)):rolleyes:
 

DeletedUser7708

efessro, tocmai ai nimerit peste un dilău, nu băga umbra forumului în seamă.
 

DeletedUser8914

reee:))

poti sa pui intrebari la topica cu INTREBARI :)))


XSh4DoW vorbesti cam haotic lasa lumea impace , nu vezi ca vorbesti cu o persoana matura(efessro) , nu cu un copil.



Salut
 

DeletedUser

Is nervos aveti grija:D:D..nu stiu de ce sunt in stare.{p.s am un monitor in sufragerie si poate il fac tzandari x(..a} {dr.x e cel mai fraier coclit om din tot universu ,un tzepar:rolleyes:}......;):cool:
 

DeletedUser

poti sa pui intrebari la topica cu INTREBARI :)))


XSh4DoW vorbesti cam haotic lasa lumea impace , nu vezi ca vorbesti cu o persoana matura(efessro) , nu cu un copil.



Salut

ma daca te-ai nascut inaintea mea asta nu inseamna ca ai mai multa minte ca mine:mad:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

intrebari de la orele 09.00-12.00 , miercuri si joi la camera deputatilor
si luni si vineri la senat .........:):):)
 
Sus