De ce intrati pe forumul extern ?

  • Autor subiect John Milton
  • Data de început

De ce intrati pe forumul extern ?


  • Total votanți
    36
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

graph.jpg


In fiecare saptamana va fi un poll pe o anumita tema. Acesta va dura o saptamana, apoi va fi inchis si mutat la arhiva. Va fi deschis alt topic cu un alt poll tot pentru o saptamana si asa mai departe.

Ce fel de jucator esti: De ce intrati pe forumul extern?


Puteti vota mai multe optiuni. V-as ruga daca votati alt motiv sa scrieti la ce motiv va ganditi voi.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

intru pentru ca in acest moment nu mai joc pe nici o lume si nu am ce sa fac acasa si intru la ** cu voi pe extern

sa imi fac prieteni si distractie
 

DeletedUser

Deobicei intru pentru a vedea hartile avansate pe care imi este lene sa le fac... sau in cele mai bune cazuri intru pentru a vede rundele speed si jucatori care se anunta pentru participare.... dar sa nu uitam de SPAM :d
 

DeletedUser15142

Intru pentru ca 1.Speederii este secsosi.
2.Sunt noob:|
3.Imi place sa imi fac prieteni noobi:D
 

DeletedUser18036

Ca sa aflu noutatile legate de joc si ca sa va bat la cap pe voi. :D
 

DeletedUser

p&P - politica si propaganda:D
adica acesta sectiune unde postam
 

DeletedUser13059

Principesa Toya în data de 08.12. la ora 18:30
ce faci fratica????
ori am pus ceva lume pe tine?? :)))))
cam in ce manele mai dai???
parca acum 2 zile aveai vreo 60 si ceva de sate cam putine mai raman.
hi-hi-hi-hi-hi.
si in continuare iti spun ca de pe contul asta in ultimile zile nu te.a atacat puya21(am tinut neaparat sa scriu acest nume stiind ca faci alergie la el)( ho-ho-ho-ho-ho-ho).
peste vreo 2 saptamani (in momentul in care o sa mai ai numai un sat) promit eu ca am sa.ti spun cu cine ai avut onoarea.
sincer o sa-mi para rau de tine. mereu simt nevoia sa vad pe unul mai ........... ca mine. singura chestie naspa este ca tu esti mai ........... ca toti.

de placere sau de placerea de a posta mesajele vecinolor tai :) cum se bucura un jucator de 5 mil pct ca a luat 2-3 sate de la unu de 500.000 :) si cand colo cel de 500 k inainte cu 2 zile ii luaste 5-6 sate =))
 

DeletedUser

nu exista raspuns ca sa selectez.

intru sa imi regasesc vechii revansheri dar si inamici,si mai intru pentru a studia modificarile diplomatice,de regula jucatorii buni se si lauda cu noile "realizari" si astfel devin mai informat.intru ca sa vad si starea emotionala a adversarilor directi,si uneori caut dar nu gasesc motivele ca sa dezbat serios chestii legate de strategie
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus