De ce jucati pe lumea 8?

  • Autor subiect DeletedUser4610
  • Data de început

De ce jucati pe lumea 8?


  • Total votanți
    39
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser4610

Ca sa mai animez activitatea de pe forumul lumii 8, m-am gandit sa va intreb de ce jucati pe lumea 8.
Pe langa a raspunde in poll, va rog sa si scrieti aici ce ati votat si de ce, poate sa dati si mai multe detalii.
Daca o sa iasa ceva constructiv din acest poll, voi face cate unul in fiecare saptamana.


Puteti alege mai multe optiuni. :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser30499

ce pot sa spun
joc pe aceasta lume deoarece chiar imi place aici ..pur si simplu ..nu ma las de lumea asta .Sau legat relati ,prieteni ..eu unu ..nu voi renunta la aceasta lume chiar daca voi incepe de la 0.La mine totul a inceput ca o joaca aici apoi din ambitie ..am ajuns unde sunt:D
 

DeletedUser4610

Alt motiv ( mentionati in post )
d3kharo, GT-baxxutz., mumbless

V-as ruga, totusi, sa si mentionati intr-un post care ar fi acel(e) motiv(e), ca sa stim si noi de ce jucati. :)
 

DeletedUser

Pentru ca e frumos pe aceasta lume.. distractie , comentarii "aiurea' .. ce mai .. ne mai trebuie bere si mici si dam de o petrecere... sa nu uitam femeile :X:X::X
 

DeletedUser29146

Eu nu renunt la cont pentru ca vreau sa vaz cum o duc vechii prieteni ;)
 

DeletedUser

am jucat din placere pe aceasta lume , m`am retras pentru ca aveam treaba in RL , dar sunt la curent cu toate de pe L8 :)
 

DeletedUser

Nu ma lasa sufletul sa parasesc jocul....cea mai tare lume :x pacat de oamenii care joaca pe aceasta lume 8...bine nu ma refer la toti dar...multi sunt oameni fara caractere si care joaca numai pentru ei...prietenii si tribul nu conteaza.in fine...

Este prea tare lumea asta incat sa ma las.
 

DeletedUser

NU ma lasa sufletul sa renunt la l8, am destula actiune si distractie pt a ramana, cand nu o bsa am ce ataca o sa renunt,insa cred ca o sa continuui pana la finalul l8.
 

DeletedUser

L 8 este pt mine o amintire extraordinar de frumoasa si interesanta...am inceput cu TDP apoi prin o fuziune tribul a ajuns in formula LGF...sunt foarte multi jucatori buni pe care nu ii mai vad si multi care inca se tin...voi fi mereu aici cu un sat de cateva sute de puncte pt a urmarii stirile:D...
LGF...doresc ca voi sa inchideti aceasta lume...si salutari domnisoarelor din colosul trib...
Sa fiu subiectiv: am inceput sa joc triburile de curiozitate, am continuat din cauza colegilor si sunt la vatra din cauza timpului:D
Respect Triburile, respect LGF.
 

DeletedUser25931

eu jucam pe L8 pentru ca alta lume nu mai era...si am jucat asa la prosteala pana in februarie cand mi-am dat seama ca mai exista si alte lumi:)):))
 

DeletedUser22388

Eu am inceput acest joc dintr-o prostie.Eram la scoala.Unul dintre colegi tot imi cerea telefonul sa intre pe internet pe triburile.Pana la urma ne-a facut curiosi pe toti din gasca noastra.Si in acea seara am intrat ca noobii cu totii.La inceput mi sa parut o porcarie,dar apoi am realizat ca e un joc interesant.Cat despre lumea 8,a fost si va ramane cea mai interesanta.
 

DeletedUser11365

pai..lumea zice ca ii cea mai tare lume ca urmare a faptului ca valorile s-au echilibrat f mult aici..ii un fel de campionatu romaniei in care steaua dinamo si rapid au scazut si restu au crescut..acuma se bat 7 echipe la titlu,da in europa nu facem nimik..aceasi chestie..
Spor..
 

DeletedUser28485

mai joc inca pe lumea 8 din cauza ca nu ma pot lasa, "nu ma lasa sufletul" am muncit pentru acest cont aproape 1 an de zile si imi este destul de greu ca acum sa ma las, am incercat de multe ori sa dau stergere cont dar nu prea am reusit, probabil ca intr-o zi voi reusii, pana atunci joc in continuare alaturi de prietenii pe care am reusit sa mii fac in acest joc si sper ca in continuare sa imi fac chiar mai multi prieteni in adevaratul sens al cuvantului.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus