De ce regulile nu se aplica TUTUROR?

DeletedUser

Viv Denly 1 . Nu implica Constitutia Romaniei , acesta este un joc privat iar acest forum apartine acestui joc si are propriul regulament .

2. Link-ul din semnatura coleguluu nostru nu avea intentia de a prezenta un film cu continut politic ,el dorind doar constientizarea daunelor provocate de un razboi . Nu era un indemn la violenta ,acest link doar trimitand la site-ul youtube.

3. Daca doriti sa continuati discutia va rog sa o faceti in mod civilizat.
 

DeletedUser5151

Sincer, Viv Denly, esti un ratat, ce nu are alta treaba decat sa se uite la ce reguli au incalcat altii.. cred ca esti in culmea fericirii cand cineva ia ban, sau ia un avertisment, datorita tie...

Jos cu Securitatea!

6.1. Moderatorii si adminii au dreptul de a edita, sterge sau inchide topicuri. Va rugam respectati instructiunile lor.

Nu modifica mesajul si sterge avertismentul primit
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5151

Viv Denly 1 . Nu implica Constitutia Romaniei , acesta este un joc privat iar acest forum apartine acestui joc si are propriul regulament .

2. Link-ul din semnatura coleguluu nostru nu avea intentia de a prezenta un film cu continut politic ,el dorind doar constientizarea daunelor provocate de un razboi . Nu era un indemn la violenta ,acest link doar trimitand la site-ul youtube.

3. Daca doriti sa continuati discutia va rog sa o faceti in mod civilizat.

Nu are nici o legatura constitutia romaniei cu Acest Site, sau acest joc.. Din moment ce sunt site-uri de teroristi, siteu-ri Al Qaeda site-uri de satanisti, si zeci de alte exemple, nu vad ce legatura ar avea constitutia romaniei aici. Aici sunt doar regulile forumului care sunt peste Constitutia oricarei tari si atat. ;)
 

DeletedUser

Viv Denly 1 . Nu implica Constitutia Romaniei , acesta este un joc privat iar acest forum apartine acestui joc si are propriul regulament .

2. Link-ul din semnatura coleguluu nostru nu avea intentia de a prezenta un film cu continut politic ,el dorind doar constientizarea daunelor provocate de un razboi . Nu era un indemn la violenta ,acest link doar trimitand la site-ul youtube.

3. Daca doriti sa continuati discutia va rog sa o faceti in mod civilizat.

1. Atata timp cat www.triburile.ro este un domeniu .ro, conform http://www.rotld.ro/, utilizarea acestui domeniu presupune supunerea legilor acestei tari, adica Romania, indiferent daca domeniul este public sau privat.
2. Interpretarea este ambigua, constientizarea poate fi privita din ambele parti, dar nu despre asta este vorba, ci despre implicarea politica; daca posta filme cu albine si cu margarete nu cred ca facea cineva scandal!
3. daca asta nu este discutie civilizata, atunci du-te pe stadion!
 

DeletedUser

crucea teutonica este altceva, daca vrei te invat heraldica
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Viv Denly nu am nimic tu tine, dar iti spun sincer ca il vom vedea pe aici pe bloom sau pe lamine si vor spune ca acest forum nu se supune decat regulilor Inno Games.. Tot asa si cu jocul ...

Nu stiu dc o pui neaparat ca fiind un insemn nazist.. nu are nimic nazist acolo... uita-te daca vrei aici, sunt cruci similare:
http://ro.wikipedia.org/wiki/Crucea_de_Fier

Asta e din timpul regatului Prusac. Faptul ca unele insemne au fost luate si de nazisti nu inseamna ca ele sunt la proprietatea lor, inventia lor.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

asta e motivatie de militian; intrebarea, recte titlul post-ului, era: DE CE REGULILE NU SE APLICA TUTUROR?"
daca altcineva nu respecta aceasta regula, ii rupeati capul; acum, ii puneti palma pe fund si motivati ca si-a corectat greseala. Cati dintre membrii forumului au avut aceasta sansa? Repet: astept aplicarea regulamentului, si din onoare ar trebui sa taci din gura, ca vad ca esti paralel si tu; semnatura nu este deranjanta, ca eu nu sunt rus; semnatura incalca regulamentul, asta este TOT; nu conteaza ce a scris, cu cine a tinut, ce a facut; un lucru e clar: A INCALCAT REGULAMENTUL SI TREBUIE PEDEPSIT DRASTIC, DE 100000X MAI MULT CA ORICE ALT SIMPLU MEMBRU, si asta numai pentru ca el era cel care APLICA ACEL REGULAMENT!
castigul real este dreptatea si civilizatia, nu noi rai si voi buni; daca nu vroiam sa ajung la acest punct nu deschideam discutia; repet, argumentul tau este unul de militian cu o tresa! si imi asum orice incalcare a regulamentului, dupa cum am mai precizat!!!!

ORICARUI utilizator care INCALCA regulile prin semnatura sa i se acorda 24 de ore de la SESIZAREA neregulii pentru a aduce modificarile necesare. In cazul nerespectarii acestui termen se trece la sanctiuni mai drastice. Intrebarea mea: la cat timp de la sesizarea ta si-a schimbat colegul meu semnatura ?

In afara de asta, mai sus faci referire la civilizatie si dreptate. Dar cum se numesc apelativele pe care mi le-ai adresat mai sus? Drepte? Civilizate? Limbajul tau este unul civilizat, pentru a pretinde celorlalti acelasi lucru ?

Tine cont ca nu incerc sa fac abuz de o "functie" in care activez, de altfel, de prea putin timp, pentru a pretinde ca detin toate raspunsurile la intrebarile voastre. Te intreb ca de la om la om.

Multumesc anticipat pentru un raspuns calm si moderat.
 
Sus