de ce s-a inchis lumea 3 inaintea lumii 7 ?

  • Autor subiect DeletedUser15222
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser29034

Chiar conteaza de ce sa inchis 3 inaintea lui 7,sau care este prima lume inchisa,....eu cred ca nu,cel mai important e sa se solutioneze toate lumile moarte...7,13,si care or mai fi!
 

DeletedUser33089

daca se inchide L7, aceasta se va si reseta?

din cate am vazut pe harta lumii 3 sciti detin numai jumate din harta lumii 3 si pe lumea 7 diablo si academia detin aproximativ de 70-80% din harta asta incadrandu-se in informatia care s-a dat parca de la suport cand s-a intrebat mai demult cu inchiderea lumii. parerea mea ca lumea 3 ar cam trebui sa se "rejoace" pt ca nu se incadreaza in cerinta de respectare a regulii detinerea 80% harta lumii.
 

DeletedUser15222

ramo ... te rog nu mai edita posturile .. pt ca sincer nu mai intelege nimeni nimic ,....

cu privire la afirmatiile mele (despre ce ai editat tu) ele sunt cit se poate de reale .. doar stii si tu la fel de bine ca si mine acest lucru ..
in plus nu am jignit pe nimeni , nu am aduse ofense unuia sau altuia din team-ul acestui joc ci doar am spus adevarul ..
daca nici macar adevarul nu mai trebuie scris pe forumul acestui acestui JOC, atunci cred ca ar fi cazul .. sa ne apucam de o "reclama" serioasa .. astfel poate intr-o luna doua sa ramana mai putin de jumatate din "Participă deja 82203 jucători!" .. si cind ma gindesc ca eram peste 280.000 prin 2008.....
asa poate or sa se inchida mai repede anumite lumii si nu mai este nevoie de criteriile stabilite initial ..

sper din suflet sa nu il mai editezi .. sau doamne fereste sa-l stergi .. pt ca ar fi pacat ..
 

DeletedUser15222

ca si tine dane .. m-am lasat .. iar m-am apucat .. si uite asa astept sa se termine o data "lumea 7" .. dar se pare ca nu are sfarsit ..
asa ca mai intretin si eu forumul din cind in cind ..
 

DeletedUser

nu nu .. e diferenta .. eu pe 7 nu joc .. iar de triburile ma las cand pierd contu pe 20 ... nu am zis niciodata ca renunt de tot la triburile .. dar zic acum .. cand se vor indeplini conditiile spuse papa .. si-asa .. compara ce e acum cu ce a fost la inceputurile l7 si o sa intelegi ca nu pierzi multe .. de fapt ai pierdut mult mai multe cand ti-era jocul drag decat daca ai renunta acum ... asa ca ignora jocul adminilor ... ei isi vad interesul .. dar in sfarsit ei sunt cei care vor pierde
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus