de Paste ca de Craciun?

  • Autor subiect DeletedUser3038
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser3644

ok io-s catolica...la anu vreau de Pastele catolic sa nu primesc atacuri :d se poate?

Bleh, va luati laptopurile de 1 mai la mici si bere...Cine le aduce acasa murdare de grasime si cu tastatura intr-o baie de bere, stim ca a stat pe triburile :D

poi sa fie o optiune... da nu kred k se poate.. fiecare jucator sa aleaga cand vrea pace.. sau nush.. anu asta a fost la o luna diferentea... da anii viitori poate facem o pace de knd incepe pastele la catolici pana sa termina la ortodoxi... sau nush kum.. pff.. :|
 

DeletedUser

vom avea si de Paste interdictie la atacuri?

rog un admin sa ne raspunda la aceasta intreare, deoarece ar trebui sa stim ce facem in acea perioada... mai ales ca suntem aproape in prag de sarbatoare...

va multumesc
cu respect,
Chucky
 

DeletedUser5168

si pe speed ce va fi? tot vizitare? si petreceri cu vin, miel si oua rosii?
 

DeletedUser184

pe serverele .ro si din cate stiu si pe cele internationale nu se va instaura si nici nu s-a instaurat vreodata pace de paste.
 

DeletedUser

de ce:(
poate alti pleaca la bunici neamuri..etc

Pai si daca ma duc in vizita de lucru la o blonda ar trebui sa se faca pauza pe server?
Oricum daca s-ar lua decizia de a se face pauza de Pastele ortodox cei catolici s-ar putin simti nedreptati.
 

DeletedUser

haha, vezi ca te-ai prins? :D:D:D:D
in timp ce voi pasteti fericiti, sitterii catolici vorbesc cu prietenii lor catolici, golesc satele...si incepe marea schisma de pe triburile :D
 

DeletedUser

haha, vezi ca te-ai prins? :D:D:D:D
in timp ce voi pasteti fericiti, sitterii catolici vorbesc cu prietenii lor catolici, golesc satele...si incepe marea schisma de pe triburile :D

Stiam eu ca e o conspiratie catalica pentru a se obtine dominatia asupra triburilor... vocile nu m-au inselat... ti-as da sitter, serios, dar nu pot...daca vrei sa ma saruti pe urma?:p
 

DeletedUser

ooooh asta e o ocazie greu de ratat!
11.gif

11.gif

11.gif

11.gif
11.gif

11.gif

acu ma pui sitter? :D:D:D

cat despre voci...stiam eu ca e ceva suspect la tine...
 

DeletedUser

Pauza de Paste..


Mater Dolores oricat de mult mi-ai placea nu te pot pune sitter la mine... eu nu joc decat pe forum.... aici e jocul meu....
Si nu te lua de vocile mele..au mai mereu idei bune...cu mici exceptii ca de ex sa dau foc la blugii unui coleg sa vad in cat timp incep sa arda...
 

DeletedUser6300

Asa ar trebui

De pasti trebuie sa se dea interzis la atac si doua zile dupa:p
 

DeletedUser

Pauza de Paste..


Mater Dolores oricat de mult mi-ai placea nu te pot pune sitter la mine... eu nu joc decat pe forum.... aici e jocul meu....
Si nu te lua de vocile mele..au mai mereu idei bune...cu mici exceptii ca de ex sa dau foc la blugii unui coleg sa vad in cat timp incep sa arda...
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
damn...pune-ma sitter pe forum...iti obtin poate un warn-doua pt offtopic
 

DeletedUser184

de paste nu va exista nici o pace.
voi inchide topicul pentru a nu mai exista offtopic si mai ales pentru a putea fi vizibil raspunsul topicului.

repet:
pacea de paste nu va exista.


topic closed.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus