De prin K-uri adunate.

  • Autor subiect DeletedUser44123
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser44123

Din ciclul: " da mama cu biciu-n mine.... ca-s masochist "

In primele mele randuri as vrea sa-ti spun.... NU ,stai !...nu asa, reiau.
Draga... nu,nici asta nu-i buna!:mad:
Dragii mei vecini din MW,in tribul nostru avem putine doamne/d-soare,restu' suntem numai golani. (vai mama nostra) ,deci,automat suntem in deficit. Zilele trecute,trecura cateva de atunci, se ivi o d-soara. "Hop! Stai asa ca nu-i asa". (zise farama nuronala-stafidita ). "asta-i bucata buna" Iti dai seama... noi, care mai de care,golani,schiopi,ciungi,muti,chiori,stirbi, ne-am pus pe a ne aranja putin la figura/moaca. Ce dracu'... cu mecla asta ciumeaga si peptul ininte...pasim catre combinatie. Unu s-a geluit,altu' si-a pus costumu ala de ginerica (cu doua numere mai mici), eu am aruncat cizmele si mi-am tras o pereche de adidasi de le naic, camasa aia din ideme, ghiulu' pe destu' mic de la mana drapta, molfaind o ciunga orbit. Buuun. Ne-am tras in poza si i-am varat-o repede domnisoarei (d-soara nou venita), potate,poate... Poate ne alege,poate ne iese combinatia, in fine...
Cum stateam noi la taclale (incercand sa impresionam fata), ne trezim cu cativa golani la usa.
- "Aoleo mamica, astia ce mai vor?!"
Dansi,niste ei imbracati cu toale de firma, testosteronu testos fierband prin a lor fizic, incepu' sa dea tarcoale gagicai. Imagineaza-ti cum ne-am simtit noi?
- "Ce faci ma, te bagi peste bucata mea?" si incepu' sinapsele a dansa,asteptand un big-bang neunoral. ( si noi baieti cu stil, ce dracu...) le-am raspuns cu cateva injuraturi apoi am fugit mancand pamantul.
- " Lasa frate,lasa...ii prinedem noi.... "
Acu' ,gagica o ramas singura. Izolata,neajutorata intre 4-5 bajeti. Pi semne ca i-a refuzat (sigur noi am impresionat-o) ,ca imediat ce au vazut-o singurica; atacuri nene!
- " Valeeeeeeeeu" Ce or fi vorbit ei intre ei :
- " Ba , gagica e singura,izolata..hai sa o atacam noi in miez de noapte. Suntem mai multi,ce dracu' "
Si uite cum niste bejeti petrecareti au decis sa puna mana pe ceva resurse. Buuuuun! Io cred ca intai au intimidat-o.... zic io.
Mai cred ca gagica o facut karate,ceva de genu' asta.... ca noi,nici acum nu ne putem explica....
x0au.png

xqfr.png

zozt.png

wi6.png

ggnf.png
Hai ma...ce naiba, ea era singurica. De ce ati trecut la amenintari?

oquw.png

uu39.png

lyzp.png

vbd1.png
Ups, au ramas in pielea goala ( asta-i varianta fina)
Pai, cum dragii mei? Ea singurica si voi o adunatura de vlajgani nu ati putut sa...
Rusinica,rusinica!
Dar,stai asa.....ce sa vezi?:eek:
aug 25 13:09 Tribul MW a declarat război împotriva tribului.
Tribul este acum în război cu Medieval Warriors!
Nume război: razboi ferme noabe
Declaraţie: Sunteti prea mari ferme si vrem sa va stergem de aici

Pai, di ce ?! Cu ce ti-am gresit noi,ha?
Diseara aveam si eu o dezvirginare....pe la 8 si 10 minute ,iar acu' tre sa stau pe triburi ca ne-ati declarat razbel. Nu ma mai joc asa....

In fine, multumim pt rezbelul declarat. Idoli mei!
 

DeletedUser42487

Dragule ai uitat sa specifici ca ai nostrii ca brazii care din atata vitejie au hotarat sa ne declare razboi, ne-au si sprijinit colega, astfel ca practic si-au cam spart trupele intre ei.
Le multumim si ii rugam ca data viitoare sa atace si un coleg, nu de alta dar vad ca fetelor de la noi din trib nu le fac fata.
 

DeletedUser42199

mai lume mai ce baieti draguti ... au vrut si ei sa faca puncte la agresori nu stim noi de`astea
 

DeletedUser42487

Tribul Medieval Warriors (dizolvat) a fost învins.

Si asa s-a incheiat primul "mare" razboi al lumii 35.
Felicitari celor care au declarat razboiul, cu greu au reusit sa reziste 20:43:59 contra unei singure colege.
 

DeletedUser

Discutii dragute. Am inlocuit numele jucatorilor pentru ca nu este relevant cine spunea asta si nici nu vreau sa creez noi vedete
X aug 24,2013 17:20
celor care mi-ati trimis sprijin si care continuati sa trimiteti; va rog frumos sa nu mai trimiteti sprijin pe aceasta locatie.

voi da "inceput nou", voi fi cu satul in alta zona, fiindca aici, cu toata solidaritatea acestui trib, carui trebuie din nou sa-i aduc multumiri, nu am nici o sansa de dezvoltare cu vecinii care sunt mai puternici decat mine si decat noi toti la un loc, in aceasta faza a jocului.

sa consideram ca au castigat ei prima runda, dar ca in meciul de box de aseara, pana in runda a 12-a mai este, asa ca....s-ar putea sa se schimbe roata.

va rog pe toti care ramaneti cu trupe in urma atacurilor, sa retrageti toate trupele de la mine.

cand voi vedea satul gol, o sa incerc sa ma relochez in alta zona a tribului

Y aug 24,2013 18:05
STAI NU DA INCEPUT NOU!!!

Y aug 24,2013 18:05
acum negociez cu diplomatul lor.

X aug 24,2013 21:25
astept sa soseasca si restul de ajutoare, si daca nu le omoara astia, sa le trimit inapoi.

Y aug 25,2013 00:00
pe unde ai vrea sa dai inceput nou?

X aug 25,2013 00:35
pai ca sa ne scapam definitiv de astia, as prefera vestul; ce zici?

Y aug 25,2013 01:18
Am intrat in noobs pana la urma.** cu unul din liderii noobs sa intri la ei ca ii au la aliati pe masoni si scapi.


XYZ a scris :
Npc da cam greu o sa te acepte musoni ca pe multi io refuzat



Z aug 29,2013 15:57
Atacatii pe astea din[ally]DACIA[/ally] nu sunt organizati deloc mai ales liderul lor face ce vrea e un mare tradator i-am propus sa facem ceva pt trib si m-a zburat afara

V.I.T.R.I.O.L. aug 29,2013 16:01
Da! Sa traiti!

Z aug 29,2013 16:02
Am onoarea sa va raportez...:))) nu aveti un loc si pt mn intr-un tribulet la dumneavoastra sau aliati ceva academie o sa fiu trup si suflet pt dumneavoastra! Va rog eu mult ajutatima si pe mn am vrut sa fac un ** la trib si m-a zburat afara

V.I.T.R.I.O.L. aug 29,2013 16:03
Suntem full.

Z aug 29,2013 16:03
stau mereu pe joc nu ca ala si-a facut un trib si a vrut sa fie el marele sef peste toti am intrat sa ne distram nu sa dam comenzi la toti si sa ascultam numai de el

Z aug 29,2013 16:04
Nu puteti sa ma ajutati si pe mn va rog frumos?

V.I.T.R.I.O.L. aug 29,2013 16:05
cu ce?

Z aug 29,2013 16:06
Nu am intrat aici ca sa castig... am intrat sa imi petrec timpul aici sa uit de probleme si sa imi leg prietenii... daca ma puteti ajuta o sa raman dator! de unde sunteti Dumneavoastra?!

V.I.T.R.I.O.L. aug 29,2013 16:07
Craiova.
Tot nu mi-ai spus cu ce te-am putea noi ajuta.

Z aug 29,2013 16:07
sa intru si eu intr-un tribulet unde pot sa comunic cu acele persoane ca niste oamni normali nu sa isi faca un trib suferind de conducere si sa dea comenzi

V.I.T.R.I.O.L. aug 29,2013 16:08
incearca ~NWA~

Z aug 29,2013 16:09
Am incercat sa ** cu el nici nu m-a bagat in seama intra odata pe zi si cand vine daca spune 1u cva il zboara:Daca am vazut ca nu se misca nimic am incercat sa iau masuri si gt s-a suparat

Z aug 29,2013 16:10
aia nu is dujmanii dumneavoastra? :D

V.I.T.R.I.O.L. aug 29,2013 16:10
Nu pot eu sa schimb mentalitatea altor oameni.

V.I.T.R.I.O.L. aug 29,2013 16:10
nu, dusmanii nostri sunt ~TNL~

Z aug 29,2013 16:12
[ally]~NWA~[/ally] cum fac sa intru la iei?

V.I.T.R.I.O.L. aug 29,2013 16:20
banuiesc ca iei legatura cu recrutorul lor.

Z aug 29,2013 16:20
Le-am trimis mesaj

Z aug 29,2013 16:23
Iti multumesc mult sper sa pastram legatura poate ma ajuti si pe mn cu niste sfaturi pt joc! Te salut cu tot respectul!

V.I.T.R.I.O.L. aug 29,2013 16:24
Te pup pe portofel!... unicorn fermecat ce esti :X
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Tribul este acum în război cu Imperiul Raptorilor!

Nume război: Calitatea contra la Cantitate!!!

Declaraţie:
Intrucat blondu899 face figuri la piata punand oferte neoneroase,trebuie sa suportati un razboi inegal (voi multi si slabi pe de o parte) iar noi mult mai putini dar ...o sa simtiti pe pielea voastra cum suntem :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus