Death vs Diablo (fost Die.Vs Diablo)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

die. daca era contra diablo ( 1-1 ) era clar defavorizata , dar stii cum ii treaba tot timpu sunt si alte probleme , politica facut in die. a produs aceasta destramare .


am explus intentionat cuvantul death din text , death pentru mine nu a fost niciodata

Diablo nu statea la caldurica ...:)

Ducea razboi si cu noobs si cu TSL :)
 

DeletedUser22959

mda

ba statea ....tslul facuse pna pentru niste ste de barbari ..asa ca nu ** din povesti...avea razboi diablo contra death si era ajutat de tdl de viking de 4f fr,sfera,si mai sunt si alte trib micute pe care nu are rost sa le trec
 

DeletedUser4829

Aici gresesti."triburile micute" de care pomenesti si care mai exista si acum,nu au mers alaturi de Diablo ci dupa fuziunea Death-TDL si aparitia familiei All4One au mers in coalitia World Domination din care faceau parte TDL,Sfera,Iris,Narf si care mai erau pe acolo.


P.S:vezi ca ai ramas cu ceasu' in urma cu ...vreo 3 luni de zile:)
 

DeletedUser15358

iuli91: vezi ca iti joaca feste memoria.
DIe.(death) avea razboi cu viking,sfera,TDl si diablo si neutralitate cu narf,FR si TFO iar diablo avea razboi doar cu death(die.),facuse pna TSL, la acea perioada se referea.
Oricum subiectu ii depasit.
 

DeletedUser4829

iuli91: vezi ca iti joaca feste memoria.
DIe.(death) avea razboi cu viking,sfera,TDl si diablo si neutralitate cu narf,FR si TFO iar diablo avea razboi doar cu death(die.),facuse pna TSL, la acea perioada se referea.
Oricum subiectu ii depasit.

Poate ca ai si tu dreptate insa a pomenit de Sfera si automat ma dus mintea la o perioada ceva mai recenta decat cea de care zici tu.Sfera si celelalte triburi au aparut ceva mai tarziu.


Probabil ai tu dreptate dar eu m'am luat dupa aparitia triburilor.


un moderator cand are timp sa inchida topicu' ca nu mai exista razboiul.
 

DeletedUser15358

Sfera este un trib destul de vechi,nu e chiar nou :)(06,September,2008)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus