Decaderea lui David :)

  • Autor subiect DeletedUser4920
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

nu am nici un fel de real-life...m-as indoi ca a zis brad1 chestii dastea!

kharma ce cultura genrala ai :)) doar plimba cercul =)) ma uimesti :)) alte cuvinte mai stii?hai ca te invata ala din +sAS+ alfabetu=)) poate mai inveti si tu cate ceva.,))

ce alfabet sefu ca numa de la K la L il stie:D
 

DeletedUser

asta face :)) mi'a zis brad1 ca ar fi nebun de jocu asta :) real life oare are ?:)

poate ca e lucreaza in domeniul IT....are net la servici...timpul ii permite...semneaza 2-3 hartiii ...

poate ca e la scoala....la profesionala....si il doare`n "varfu` spadei" de absente si joaca toata ziua triburile...

poate provine dintr`o familie mai bogata...si e la facultate`...are apartament...bani.....cola (:X) si kent8 :X....in fiecare zi...si joaca triburile...


sau poate ca si`a instalat si in baie un calculator ...


e treaba lui...:)
nu am inteles care e problema?:rolleyes:
 

DeletedUser2821

Eu nu inteleg ce legatura au toti astia cu gura mare de aici cu topicul :|.
Au inobilat intern si acum vor sa vedem si noi ce tari "este" ei .
 

DeletedUser


poate ca e lucreaza in domeniul IT....are net la servici...timpul ii permite...semneaza 2-3 hartiii ...

poate ca e la scoala....la profesionala....si il doare`n "varfu` spadei" de absente si joaca toata ziua triburile...

poate provine dintr`o familie mai bogata...si e la facultate`...are apartament...bani.....cola (:X) si kent8 :X....in fiecare zi...si joaca triburile...


sau poate ca si`a instalat si in baie un calculator ...


e treaba lui...:)
nu am inteles care e problema?:rolleyes:

Nu`i nici o problema. Poate sa isi ia PC`ul cu el in sicriu. Doar am intrebat daca intra in moarte clinica cand cade sv.
 

DeletedUser

Pe mn cel putin... in fiecare noapte visez ca joc tenis cu paladinul si nobilii.
 

DeletedUser

@Kingarthurarmy-Lasa`l ca pentru ce are el/ea nu exista reteta..
@kissmyass-Esti o tanara speranta a forumului..o viitoare Analisa..:)
 

DeletedUser

Si tu care ziceai ceva de spam... Peste tot comentezi la ce zic eu... cu toate ca nu fac referire la tn.
 

DeletedUser

asa comentezi si tu la altii cu toate ca nu te baga nimeni in seama:))
 

DeletedUser2821

Mater dolores te rog inchide acest topic pentru ca vad ca e numai off-topic.
Multumesc !!!
 

DeletedUser

@gygypytok: M`au bagat mai multi in seama. Printre care si tu :)).
Gata va las in durerea voastra sa`l plangeti pe david :)).=))
 

DeletedUser

EEEeeeeeeeeEEEE akm incep :)) dupa ce am rupt 90 la suta din atac :)) akm incep sa ma bag pe david :X sa va uitati peste o saptamana :X si ce tot va certati :)) mare lucru e un joc :)) be happy :X ca mn...
 

DeletedUser

Poruncă Ţel(direcţie) Origine Sosire Sosire în:
Spionează, 8.1 * Hiji Hako, K66 modificarea numelui !NOI[001+1] (431|273) K24 davidcdd79 în data de 05.12. la ora 21:09 56:11:02
Spionează, 8.1 * Hiji Hako, K66 modificarea numelui !NOI[002] (431|270) K24 davidcdd79 în data de 05.12. la ora 21:33 56:35:09

generată în 40ms Ora Server: 12:58:48 03/12/2008



ce-i drept,m-am speriat (daca asta era scopul) :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus