Decalajul de 2 secunde ? De ce ?

  • Autor subiect DeletedUser23722
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser23722

- comenzile ( atacuri/sprijine ) pot fi decalate cu maxim 2 secunde în mod aleator.

Nu stiu ce parere au si alti jucatori de pe lumea asta, dar pe langa faptul ca este extrem de enervant, nu poti juca triburile normal, nu pot intelege de ce au creat cei de la INNO o setare care efectiv nu te lasa la un joc normal.

Faptul ca trebuie sa incerci de 100 ori la propriu pana iti iese un trenulet cat de cat normal, nu poti face un organizat normal, splituri nu reusesti, nu poti sincroniza atacuri, ce treaba este asta ? Ce jucam aici ?

Nici macar nu este o setare inovativa, cum este pe 40 de exemplu cu defful numai in trib care te pun in situatia de a crea noi strategii si la un alt stil de joc, este doar o tampenie care te face sa ai nervi in plus ca din cauza la o setare pierzi sau nu poti lua un sat.

Sunt curios ce crede si restul comunitatii, mie personal mi se pare pe cat de inutila pe atat de enervanta. Si daca INNO scoate lumi cu scopul sa enerveze jucatorii atunci nu e de mirare ca sunt ocupate doar 4 continente pe fiecare lume noua.
 

DeletedUser44858

Ca un jucator bun ce ma cred, iti dau dreptate intru totul. Pe de alta parte... imi aduce un pic aminte de lumile de inceput, are un stil retro in ea :) As zice, cel putin acum, pe faza de inceput, ca e oarecum distractiva.
 

DeletedUser42412

e foarte distractiv sa te chinui sa dai un tren jumate de ora, si sa-ti faca split toti noobi :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus