DECIDE vs Dusmanii

Discuție în 'arhiva' creată de stranutelu, 28. Apr 2009.

Distribuie această pagină

1. stranutelu

stranutelu member

As dori ca acest topic sa ramana al familionului DECIDE,in amintirea mea,care m-am lasat de joc :eek:
    Succes familionului DECIDE.
    Avem un scurt razboi cu tribul RF,care a inceput sa ne dea sate moca :eek:
    Sper sa ajungeti pe primul loc si sa ma sunati si pe mine cand o sa ajungeti acolo unde meritati :X.

2. many1001

many1001 member

bafta DECIDE F.:)

3. methalelf

methalelf member

Bafta , dar in afara de RF mai aveti alt dusman ? :D

4. Bafta DECIDE F. !

5. Side 1:
    Tribes: DECIDE PRAF SOARTA DERO+
    Players:

Side 2:
    Tribes: ~R.F~ ~R.F~A ~R.F~F ~R.F~C RFF~A
    Players:

Timeframe: Luna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,422
    Tabăra 2: 592
    Diferență: 830

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 51
    Tabăra 2: 5
    Diferență: 46

Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 4,796,791
    Tabăra 2: 1,093,994
    Diferență: 3,702,797

Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 245,602
    Tabăra 2: 18,757
    Diferență: 226,845

Statistica pe ultima luna.Va urma...

6. Nu am ce sa spun decat: "Sunteti Tari" !
    Felicitari DECIDE F. !

7. [​IMG]

Cam asa arata frontul cu ei.....pacat ca nu e mai lung.

8. faina harta dantif, ce fain suntem asezati :X

oricum timpu le va decide pe toate, cei mai buni sa castige adica ... :)

9. varzuka

varzuka member

dintotdeauna am zis ca ce face PRAF, DECIDE si SOARTA e perfect.
    daca o sa ramana uniti in continuare.......si nimic important nu o sa strice relatiile dintre ei .....apoi e trist serverul asta (deja stim cine o sa domine)

Si ce e si mai trist e ca si eu sunt tot prin zona lor si nu am nici o "punte de legatura" cu ei.

10. Singura scapare este DERO+
    Nu subestimati acest trib,pentru ca este in crestere si vine tare din spate si el :D

11. Asa , si!? Liniste!? Ce se mai aude, pe cine mai caftiti!? Cum merg lucrurile pe fronturi!?

12. stranutelu

stranutelu member

Cam asa :

sau ca sa zambim la ce individualisti pot fi liderii,dar pe colegii lor ii obliga sa dea sprijin asta :

Este o privire de ansamblu la ce se intampla MOMENTAN
    Monicaa pacat ca nu esti si tu cu NOI,pacat :(.
    Poate,poate ???

Ultima editare: 5. Iun 2009
  13. sincer , chiar nu inţeleg de ce spui ca sunt individualist sprijin i'am trimis , i'am spus doar sa il trimita inapoi dupa ce numai are nevoie de el.
    Cat despre voi , cum sa nu ajungeţi pe locul 1 la felul cum jucaţi ... Jucaţi şi voi corect nu doar editezi mesaje si alte chesti ... la urma urmei e doar un joc dar văd ca la tine este mai multe decat un joc. Oricum , ai cîţiva jucatori care au tot respectu meu ... acei jucători nu joacă pentru sate si doar sa facă " manevre " ca si tine... joacă de plăcere.

14. Cate triburi mai aveti de gand sa bagati in familia DECIDE pe langa nou intrata MoH ?

Va temeti sa va dati la "ZID" doar cu cele 3 triburi DECIDE , PRAF , SOARTA ? :rolleyes:

15. nu ii mai provoca ca dupaia iara vin pe forum si or sa zica la toata lumea ca toti suntem prafi si ei zei ca uite doamne cine e pe locul 1 si 2...

16. Master Death

Master Death member

Nu stiu care e problema voastra vis-a-vis de marirea familiei DECIDE.
    Mie nu'mi place sa ma bag in polemici asa ca lasati-ne in pace si aratati ce puteti in joc ca la vorba se pricep multi.

P.S. Cartile pentru lumea 11 erau facute inainte de inceperea ei.

17. Mistocarel

Mistocarel member

pai tu ce crezi?ca aduc triburi in familie asa de dragul de a avea familie?

si mai ia in calcul ca daca nu au triburi in familie pe care apoi sa le contopeasca cu ei sa poata mentine locul 1 in lume(ca doar asa reusesc) nu ar mai fi pe locul 1 in lume,in plus innobilarile interne cum crezi ca s-ar mai face?
    tot innobilezi intern dar daca ramai fara materie prima?trebuie sa mai aduci cate un trib in familie care apoi sa fuzioneze cu tribul mama,nu,?astfel poate se mai lasa cate unu de joc:))

18. alexutzuu1

alexutzuu1 member

chiar nu inteleg ce te framanta atat dezvoltarea familiei...daca o urmaresti de atat timp si vezi ca merge de ce nu luati exemplu si incetati sa dati din gura pe forum..intr-un alt topic ziceati ca membrii fam decide vin cu " atacuri la persoana ", dar oare vin fara sa fie provocati ? nu prea cred...ia incercati sa nu mai postati 2-3 zile pe forum sa vedem daca fam decide zice ceva de voi..

19. se poate sa va faceti mai mult de ras?mai bine prezentati rapoarte chestii ce tin de razboi...chiar nu puteti sa va controlati sau nu depaseste nicicare varsta de 20-21 de ani sa poate sa va reprezinte cum trebuie?

20. Nu spune NOI ca eu nu fac parte de nicaieri . Aratami si mie un post de la mistocarel cand a zis ceva urat despre un membru din familia decide .

Arata'mi un post de la orice membru Wall care a zis ceva urat unui membru decide . ( inainte de asta daca vor exita asemea posturi sa te uiti inainte cine a fost provocat primul )