DECIDE vs Dusmanii

  • Autor subiect DeletedUser6843
  • Data de început

DeletedUser

Va rog pentru ultima oara sa incetati cu jignirile la adresa altor jucatori.
 

DeletedUser

Tu deja esti senior member..nu inteleg de ce mai postezi..


tu deaia dai raspunsuri aiurea la toti ?? .. ca sa devii si tu senior member ??

Oricum din cate se vede ... numele topicului e DECIDE vs Dusmanii .. totusi mai are DECIDE dusmani sau s-a aliat cu toti ?? :confused: ... sau asta e noua tehnica de lupta .... recrutam tot si facem o FAMILIE MARE (din aia de genul shatra ;)) ... nu de alta da nu vad nimic actiune ..

Ar trebui modificat titlul topic-ului asta in: "DECIDE .... O maaaaaaarrrrrreeee familie !!!" ... cine stie .. daca va straduiti putin poate o sa fie toata harta colorata numai in 2 culori ... albastru si rosu :D

PS: ce liniste e pe aici fara martinezu :rolleyes:
 

DeletedUser

Deci cum spuneam intrun post anterior despre manelisti si RE****** . In loc sa explice si sa zica ce se intampla ... hopa baga atacuri la persoana ca doar ei sunt zmei ma , iti dai tu seama ?




Orice ati zice se vede disperarea si frica . Pai voi sunteti de locul 1 ma ? Ma faci sa rad .
 

DeletedUser12312

Ar trebui modificat titlul topic-ului asta in: "DECIDE .... O maaaaaaarrrrrreeee familie !!!" ... cine stie .. daca va straduiti putin poate o sa fie toata harta colorata numai in 2 culori ... albastru si rosu :D

Da si ce e rau in asta?


Sau tu vrei ca satul tau(unicul) sa apara cu roz? :) ))
 

DeletedUser

Da si ce e rau in asta?


Sau tu vrei ca satul tau(unicul) sa apara cu roz? :) ))

ma verifici deja .... erai curios cine sunt ... stai calm .. nu vei afla ....

PS: satul meu e deja roz .... abia am terminat de vopsit zidul in roz si ma pregatesc sa vopsesc si cladirea principala !!!
 

DeletedUser14622

stranutelu ca intotdeauna doar asta ai stiut sa faci sa jignesti si sa provoci

cand vei mai veni si tu cu argumente care sa ne convinga pe toti ca sunteti cei mai buni te vom crede:)

pana atunci ar fi mai frumos din partea ta sa iti respecti rivalii,findca prin metodele voastre de a fi pe locul 1 nu se obtine admiratia celor care cunosc cu adevarat acest joc,ci doar a noobilor care nu pot deslusi inca acest joc,deci cat de mult crezi tu ca sunteti de vanati ca sunteti cei mai buni pe atat de mult sunteti de criticati ca sunteti cei mai...altceva decat ceea ce scrii tu intotdeauna,total opus!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7272

Imi pare rau ca ma bag si eu in discutie, dar am citit prea multe si deja m-am saturat de tot.
Stranutelu pe lumea 5 te admiram pentru ce ai facut dintr`un trib mamut alaturi de prietenii tai. In schimb aici ti`ai aratat adevarata fata. Cum te`ai vazut pe locul 1 ai inceput sa arunci in stanga si in dreapta cu noroi si sa te lauzi ca tribul tau este pe locul 1. Dar cum zicea si martinezu, locul 1 nu iti aduce faima decat daca acel loc 1 l`ati obtinut prin razboaie, ca recrutari stie toata lumea sa faca.
Ma astept la replici cat mai acide la acest post, dar eu sper sa nu fie asa.

O seara placuta.
 

DeletedUser

voi mai aveti si dusmani:confused:
eu stiam ca v-ati aliat cu toti:D

O informatie din casa :))
Avem la dusmani mai multe triburi decat la aliati...
Spre informarea altora pe care ii 'doare' cu cine ne aliem sau cu cine avem razboaie ii rog sa se ocupe de politica lor si nu de a noastra.
 

DeletedUser

Imi pare rau ca ma bag si eu in discutie, dar am citit prea multe si deja m-am saturat de tot.
Stranutelu pe lumea 5 te admiram pentru ce ai facut dintr`un trib mamut alaturi de prietenii tai. In schimb aici ti`ai aratat adevarata fata. Cum te`ai vazut pe locul 1 ai inceput sa arunci in stanga si in dreapta cu noroi si sa te lauzi ca tribul tau este pe locul 1. Dar cum zicea si martinezu, locul 1 nu iti aduce faima decat daca acel loc 1 l`ati obtinut prin razboaie, ca recrutari stie toata lumea sa faca.
Ma astept la replici cat mai acide la acest post, dar eu sper sa nu fie asa.

O seara placuta.

Nu o sa-ti dau o replica acida la acest post.
Doar o sa-ti spun sa faci niste adunari sa vezi ca familia noastra are peste 80.000.000 de puncte la inamici invinsi.
Tot noi suntem cei care am dus la desfiintarea multor triburi de pe L11.
Nu mai stiu exact cate dar iti spun cu siguranta ca e vorba de minim 5-6 triburi. Ultimul se pare a fost GTH-ul.
Asa ca afirmatia ta ca noi ajungem locul 1 prin recrutari si nu prin razboaie e mult deplasata fata de realitate si de ce o spun cifrele.
 

DeletedUser

Nu o sa-ti dau o replica acida la acest post.
Doar o sa-ti spun sa faci niste adunari sa vezi ca familia noastra are peste 80.000.000 de puncte la inamici invinsi.
Tot noi suntem cei care am dus la desfiintarea multor triburi de pe L11.
Nu mai stiu exact cate dar iti spun cu siguranta ca e vorba de minim 5-6 triburi. Ultimul se pare a fost GTH-ul.
Asa ca afirmatia ta ca noi ajungem locul 1 prin recrutari si nu prin razboaie e mult deplasata fata de realitate si de ce o spun cifrele.

Voi nu ati crescut prin razboaie . Da , e adevarat ca ati dezmembrat 5 - 6 triburi dar le'ati dezmembrat prin recrutari si nu razboi . Si familia voastra e de peste 6 , 7 , 8 triburi nici nu le mai stiu numarul .


Daca ati ajuns sa faceti alianta si cu FOG :D
Aliaţi
DECIDE
INQ~C
~INQ~
PRAF
SOARTA
DERO+
INQ~A
INQ~B

Pact de neatacare (PNA)

Duşmani
Wall
Lethal
 

DeletedUser

CORECT :))))
Iar cele 80.000.000 de puncte la inamici invinsi le-am castigat la 6/49.
Cred ca, din pacate, confunzi aliantele cu familia.
Toata lumea stie din cine e formata familia asta.
Daca tu nu o sti intra pe harti avansate ca afli de acolo daca acele triburi fac parte sau nu din familie...
CHIAR NU E NIMENI PE AICI CARE SA FACA SI AFIRMATII SUSTINUTE SI DE DOVEZI???
 

DeletedUser

1 DECIDE 12.116.420 14.449.261 65 222.296 1629 8.870
2 PRAF 11.374.763 17.696.467 97 182.438 2138 8.277
3 MoH 10.351.080 17.141.102 96 178.553 2080 8.241
4 ~~SR~~ 10.337.163 16.832.944 92 182.967 1980 8.501
5 Wall 10.292.072 14.139.541 79 178.982 1604 8.815

Ce se intampla???
Nu mai merg recrutarile?
Au inceput sa paraseasca nava matelotii?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8715

Duşmani
Wall
Lethal


Interesanta diplomatie. Singurele voastre razboaie le aveti cu triburi cu care nu aveti nicio granita comuna mare. Si mai interesant ca nu am fost anuntati de nimeni de acest "razboi", nu am primit niciun atac. De ce ne aveti la dusmani, pentru a stimula actul vostru razboinic? Faptul ca suntem "in razboi" ma...lasa rece si in acelasi timp imi da putin de gandit, cand intre cele mai aproapiate sate Lethal-Decide nobilul face cel putin 200 de ore.
V-ati deschis topic "Decide vs dusmanii", ati postat o statistica acum vreo
luna si atat. Ati inceput gargara de 2 lei, apoi.

Tind sa cred ca acela care a pus diplomatia voastra aici se insala: Ea arata de fapt:

Aliaţi
Toata harta sfârşit

Pact de neatacare (PNA)

Duşmani
Satele de barbari sfârşit
Satele bonus sfârşit
Inactivii din familie sfârşit
- cu precizarea ca optiunea sfarsit nu exista la "Dusmani".

In concluzie, un trib(familie) care se respecta anunta intrarea in razboi. Am fost mirat sa vad asta, in fine, e politica voastra si v-o respect. Totodata, vreau sa precizez ca este primul si ultimul meu post in legatura asta. Las OTV-eala pentru voi.

O zi placuta.
 

DeletedUser

Draga Edi, daca esti asa curios iti fac rost pe rand de sittere din DECIDE, SOARTA sau PRAF ca sa vezi ca nu exista aceasta dipomatie. De fapt, daca te uiti atent vezi la aliati toate aceste triburi, deci nu aveam cum sa fim noi cei care va avem la dusmani.

PS. Sunt satula de intrigi copilaresti. Cine are ochi sa vada, vede, cine nu, sa creada ce vrea.
 

DeletedUser

Draga Edi, daca esti asa curios iti fac rost pe rand de sittere din DECIDE, SOARTA sau PRAF ca sa vezi ca nu exista aceasta dipomatie. De fapt, daca te uiti atent vezi la aliati toate aceste triburi, deci nu aveam cum sa fim noi cei care va avem la dusmani.

PS. Sunt satula de intrigi copilaresti. Cine are ochi sa vada, vede, cine nu, sa creada ce vrea.


Draga doamna ,

Inteleg ca in acest moment doriti sa va ascundeti adevaratul caracter prin simple vorbe ; "fac rost pe rand de sittere" , dar nu este nevoie .


"
PS. Sunt satula de intrigi copilaresti. Cine are ochi sa vada, vede, cine nu, sa creada ce vrea.
- Te crezi mai matura si mai presus de toti ?Nu inteleg ...Am avut ochi ... am vazut ...momentul in care diplomatia Fam.DECIDE a fost postata pe F. extern.
Ps. Daca esti satula de "intrigi copilaresti" , iti recomand un alt joc : www.clubpenguin.com - Imi asum raspunderea ca nu veti vedea "intrigi copilaresti" in acest joc .
 

DeletedUser12312

Am rectificat;)

De azi nu mai intru pe forum ca is satul..Ne gasim pe joc
 

DeletedUser

Coalitie impotriva fam DECIDE???

floringta astăzi la ora 13:33
Vrem sa ii atacam pe cei din PRAF . Ce ziceti ! Va bagati ? Se baga cei din wall Pitbul ~LA~ .... etc

floringta astăzi la ora 21:04
Vineri 18 iunie va avea loc razboiul contra celor din tribul[ally]PRAF[/ally].fiecare trib va ataca cate 5 membri din tribul [ally]PRAF[/ally].
________________________________________________________________________
TribulWall ii vor ataca pe:
-[player]decebal5[/player]
-[player]jupi80[/player]
-[player]Darkz00R[/player]
-[player]crisdas[/player]
-[player]kyp-76[/player]
________________________________________________________________________
Tribul GRL ii vor ataca pe:
-[player]Ralph The Great[/player]
-[player]chello[/player]
-[player]Lumberman[/player]
-[player]unlockerbv[/player]
-[player]procuroru[/player]
________________________________________________________________________
Tribul ~Hell~ ii vor ataca pe:
-[player]longsword[/player]
-[player]Sphinxul[/player]
-[player]e-nolimit[/player]
-[player]Osama00[/player]
-[player]vlad 1[/player]
_________________________________________________________________________
Tribul [ally]NKPA[ally] impreuna cu [ally]NKP[/ally] ii vor ataca pe :
-[player]koka [/player]
-[player]ikrime [/player]
-[player]adyxo7 [/player]
-[player]ElInspectore[/player]
-[player]ares82[/player]
si restul triburilor ataca de la [player]vlad 1 [/player] in jos, si tot asa. Dupam ce terminam noi va ajutam anunta tot tribul daca nu ai anuntat

Se pare ca "baietii rai" ne-au pus gand rau.
Oare?
Puteau sa ne anunte ca sa facem si noi curat prin sate, sa maturam, sa punem flori la geamuri.....ca doar nu mereu ne vin musafiri de soi.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus