DECIDE vs Dusmanii

  • Autor subiect DeletedUser6843
  • Data de început

DeletedUser6843

As dori ca acest topic sa ramana al familionului DECIDE,in amintirea mea,care m-am lasat de joc :eek:
Succes familionului DECIDE.
Avem un scurt razboi cu tribul RF,care a inceput sa ne dea sate moca :eek:
Sper sa ajungeti pe primul loc si sa ma sunati si pe mine cand o sa ajungeti acolo unde meritati :X.
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: DECIDE PRAF SOARTA DERO+
Players:

Side 2:
Tribes: ~R.F~ ~R.F~A ~R.F~F ~R.F~C RFF~A
Players:

Timeframe: Luna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,422
Tabăra 2: 592
Diferență: 830

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 51
Tabăra 2: 5
Diferență: 46

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 4,796,791
Tabăra 2: 1,093,994
Diferență: 3,702,797

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 245,602
Tabăra 2: 18,757
Diferență: 226,845

image.php


Statistica pe ultima luna.Va urma...
 

DeletedUser

Nu am ce sa spun decat: "Sunteti Tari" !
Felicitari DECIDE F. !
 

DeletedUser

faina harta dantif, ce fain suntem asezati :X

oricum timpu le va decide pe toate, cei mai buni sa castige adica ... :)
 

DeletedUser23664

dintotdeauna am zis ca ce face PRAF, DECIDE si SOARTA e perfect.
daca o sa ramana uniti in continuare.......si nimic important nu o sa strice relatiile dintre ei .....apoi e trist serverul asta (deja stim cine o sa domine)

Si ce e si mai trist e ca si eu sunt tot prin zona lor si nu am nici o "punte de legatura" cu ei.
 

DeletedUser

Singura scapare este DERO+
Nu subestimati acest trib,pentru ca este in crestere si vine tare din spate si el :D
 

DeletedUser

Asa , si!? Liniste!? Ce se mai aude, pe cine mai caftiti!? Cum merg lucrurile pe fronturi!?
 

DeletedUser6843

Asa , si!? Liniste!? Ce se mai aude, pe cine mai caftiti!? Cum merg lucrurile pe fronturi!?

Cam asa :


bombon3l89 în data de 01.06. la ora 18:53
daca se poate sa dati si voi circulara ca ma ataca astia din [ally]dero[/ally]si as vrea si eu sprijin pe satul denis pericol public 2,,,imi ajungatacurile in 2 respectiv 5 ore,multumesc

aLeXuTzZ** în data de 01.06. la ora 20:19
ti-am trimis eu sa mi`l trimit inapoi dupa ok ?


sau ca sa zambim la ce individualisti pot fi liderii,dar pe colegii lor ii obliga sa dea sprijin asta :

bombon3l89 în data de 01.06. la ora 18:53
aLeXuTzZ** în data de 01.06. la ora 20:19
ti-am trimis eu sa mi`l trimit inapoi dupa ok ?

Este o privire de ansamblu la ce se intampla MOMENTAN
Monicaa pacat ca nu esti si tu cu NOI,pacat :(.
Poate,poate ???
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

sincer , chiar nu inţeleg de ce spui ca sunt individualist sprijin i'am trimis , i'am spus doar sa il trimita inapoi dupa ce numai are nevoie de el.
Cat despre voi , cum sa nu ajungeţi pe locul 1 la felul cum jucaţi ... Jucaţi şi voi corect nu doar editezi mesaje si alte chesti ... la urma urmei e doar un joc dar văd ca la tine este mai multe decat un joc. Oricum , ai cîţiva jucatori care au tot respectu meu ... acei jucători nu joacă pentru sate si doar sa facă " manevre " ca si tine... joacă de plăcere.
 

DeletedUser

Cate triburi mai aveti de gand sa bagati in familia DECIDE pe langa nou intrata MoH ?



Va temeti sa va dati la "ZID" doar cu cele 3 triburi DECIDE , PRAF , SOARTA ? :rolleyes:
 

DeletedUser

nu ii mai provoca ca dupaia iara vin pe forum si or sa zica la toata lumea ca toti suntem prafi si ei zei ca uite doamne cine e pe locul 1 si 2...
 

DeletedUser

Nu stiu care e problema voastra vis-a-vis de marirea familiei DECIDE.
Mie nu'mi place sa ma bag in polemici asa ca lasati-ne in pace si aratati ce puteti in joc ca la vorba se pricep multi.

P.S. Cartile pentru lumea 11 erau facute inainte de inceperea ei.
 

DeletedUser14622

Cate triburi mai aveti de gand sa bagati in familia DECIDE pe langa nou intrata MoH ?



Va temeti sa va dati la "ZID" doar cu cele 3 triburi DECIDE , PRAF , SOARTA ? :rolleyes:

pai tu ce crezi?ca aduc triburi in familie asa de dragul de a avea familie?

si mai ia in calcul ca daca nu au triburi in familie pe care apoi sa le contopeasca cu ei sa poata mentine locul 1 in lume(ca doar asa reusesc) nu ar mai fi pe locul 1 in lume,in plus innobilarile interne cum crezi ca s-ar mai face?
tot innobilezi intern dar daca ramai fara materie prima?trebuie sa mai aduci cate un trib in familie care apoi sa fuzioneze cu tribul mama,nu,?astfel poate se mai lasa cate unu de joc:))
 

DeletedUser8500

pai tu ce crezi?ca aduc triburi in familie asa de dragul de a avea familie?

si mai ia in calcul ca daca nu au triburi in familie pe care apoi sa le contopeasca cu ei sa poata mentine locul 1 in lume(ca doar asa reusesc) nu ar mai fi pe locul 1 in lume,in plus innobilarile interne cum crezi ca s-ar mai face?
tot innobilezi intern dar daca ramai fara materie prima?trebuie sa mai aduci cate un trib in familie care apoi sa fuzioneze cu tribul mama,nu,?astfel poate se mai lasa cate unu de joc:))

chiar nu inteleg ce te framanta atat dezvoltarea familiei...daca o urmaresti de atat timp si vezi ca merge de ce nu luati exemplu si incetati sa dati din gura pe forum..intr-un alt topic ziceati ca membrii fam decide vin cu " atacuri la persoana ", dar oare vin fara sa fie provocati ? nu prea cred...ia incercati sa nu mai postati 2-3 zile pe forum sa vedem daca fam decide zice ceva de voi..
 

DeletedUser

atunci voi sunteti si manelisti si ratati...




se poate sa va faceti mai mult de ras?mai bine prezentati rapoarte chestii ce tin de razboi...chiar nu puteti sa va controlati sau nu depaseste nicicare varsta de 20-21 de ani sa poate sa va reprezinte cum trebuie?
 

DeletedUser

atunci voi sunteti si manelisti si ratati...uita-te ce a zis mistocarel de stranutelu si martinezu si pe urma baga-te in seama.



Nu spune NOI ca eu nu fac parte de nicaieri . Aratami si mie un post de la mistocarel cand a zis ceva urat despre un membru din familia decide .


Arata'mi un post de la orice membru Wall care a zis ceva urat unui membru decide . ( inainte de asta daca vor exita asemea posturi sa te uiti inainte cine a fost provocat primul )
 
Sus