Declaraţii de război.

  • Autor subiect DeletedUser40629
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

moderatorii dorm sau ce fac ? vad ca aici e chat , nu declaratii de razboi ..
 

DeletedUser

mai Chev sper ca nu esti si tu la astia :mad:

nup , n-am intrat pe 26 decat in prima zi ca sa-mi fac pomana cu 2 barbari cu minele mai sus un pic :p

moderatorii dorm sau ce fac ? vad ca aici e chat , nu declaratii de razboi ..

daca nu folosesti report post tot la categoria chatuitori te incadrezi si tu cu toate ca ii infierezi pe altii
daca-ti declar razboi eu tie sunt on topic ? zi-mi in care obraz sa-ti arunc cu manusa ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Cuvantul "patetic" a fost atribuit tribului dumneavoastra in urma deciziei de a face 10 pna-uri si aliante cu triburile din jur pentru a ne scalpa.
In rest numai lucruri bune despre voi.
 

DeletedUser34078

Cuvantul "patetic" a fost atribuit tribului dumneavoastra in urma deciziei de a face 10 pna-uri si aliante cu triburile din jur pentru a ne scalpa.
In rest numai lucruri bune despre voi.

M-ai terminat iremediabil stimabile cu fraza asta... ma duc sa ma arunc in gol :D
Scoate-l din ghilimele si fuguta la dex...:rolleyes: cum le stiti voi pe toate cele "diplomatice", oi fi vreun tata omida :confused:
Hai ca deja o dam in diverse, vba cuiva. Poate aveti vreun flash, cu cine a atacat primul fara declaratie oficiala, hoteste, nu ca ar conta, ca nu ne-am nascut ieri, dar aveti niste explicatii puerile, din cate cunosc media de varsta e cu mult peste...i'm done here;) nu merita.
 

DeletedUser

Cuvantul "patetic" a fost atribuit tribului dumneavoastra in urma deciziei de a face 10 pna-uri si aliante cu triburile din jur pentru a ne scalpa.
In rest numai lucruri bune despre voi.

cuvantul jalnici vi-l atribui eu voua care azi vorbiti de o alianta si maine incepeti sa atacati.
 

DeletedUser34078

Lasa-i Radule in fericirea lor :p
Daca m-a surprins neplacut Ciura, care vba aia l-am ajutat si ii ridicam osanale, d'apoi restul...
 

DeletedUser12439

Tribul Mai Invata Sa Lupti Frate a declarat război tribului Pui de curca revoltati!

Nume război: Si voi

Declaraţie:
NORMAL :)

ne vedeti mici si gata razboi.lasa lasa ca ne facem noi mari.

bafta
 

DeletedUser

Din cate stiu declaratia voastra suna jignitor. Voi va (auto)atribuiti superioritatea. Nu se reduce totul la un sat, sau la avantajul de a pierde mai mult timp pe joc, farm la script, sau la faptul ca aveti un start mai bun pe lumea asta. Aveam pretentia din cate cunosc, la persoane cu valori morale si atitudine in joc echidistanta, dar se pare ca se mai inseala omu'.
In fine no more drama. Have fun!



Ai iesit onorabil Radule! Nota 10. In conditiile de fata, eu nu le-as fi dat satisfactia de a lua un sat PNC ci doar un barbar. Despre asta vorbeam... Lasa ca altadata o facem mai lata, 5 suporti imi trag! :D

mai intai cunoaste toate datele problemei, si modul cum am fost tratati cand sa cerut o diplomatie intre triburile noastre

quitana, lasa posturile, pune mana si joaca ca vad ca la ironii si invidii esti prima.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser34078

clar esti on topic acum :D
ia zii tu chief cum e cu alianta asta de au cerut-o vip'urili astea si tu ai zis pas? :p ca cica's paralela :(
 

DeletedUser

quitana esti paralela! :))))
eu am vorbit cu magnatu, am vorbit din postura de JUCATOR, nu conducator al tribului si l-am intrebat ce parere ar avea. Urma sa discutam, eu cu conducerea tribului, el cu colegii...si sa vedem cum facem, daca facem alianta. Pentru ca ai mei nu au fost de acord, discutiile cu magnatu nu au continuat.

Asa ca, vip'urili NU AU CERUT ALIANTA...vorbesti pe langa, numai sa te afli in treaba.

Spor la joc!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus