Declaram razboi !

  • Autor subiect DeletedUser4610
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser4610

~DD~ declara razboi tribului RIVA si oricarui alt trib mamut , sau cu o familie numeroasa in care exista multi membri .
Daca ne vom desfinta , promitem ca ii vom desfinta mai intai pe mamuti :) .

Fie ca cel mai bun sa castige
 

DeletedUser

Nici nu a inceput lumea si declari deja razboi?:confused: Intai asteapta sa fii langa ei...sa vezi cum decurg lucrurile la inceput...ca daca voi veti fi 5 membri cum spune la prezentare ca va fi nucleul:rolleyes:...nu cred ca aveti sanse contra RiVa care sigur va depasi 250:mad:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4610

da...dar noi suntem jucatori mai buni...daca e ca pe l5 nu au sanse...
 

DeletedUser

Buni mai buni...dar poate si RiVa va avea jucatori la fel de experimentati:p
 

DeletedUser

World Rank Player Points Villages Tribe
RO3 20655 Takeshi Tikano 140 1
RO4 26713 Takeshi Tikano 282 1 NFS
RO5 44606 Takeshi Tikano 106 1 GTODAC
ROS1 268 Takeshi Tikano 93 1
ROC1 14078 Takeshi Tikano 192 1
:rolleyes::rolleyes::rolleyes: Unde ziceai ca pe 5 nu ar avea sanse?:eek:
 

DeletedUser4610

eu nu joc ...doar pe 4 unde am dat inceput nou...aveam mai multe sate . pe restul am intrat doar sa iau legatura cu cativa jucatori :p
 

DeletedUser

majoritatea sunt impotriva RiVa. Acest trib va cadea mai devreme sau mai tarziu.
 

DeletedUser

Eu nu visez cu ochii deschisi:rolleyes:
Sa vedem ce va fi cand incepe lumea 6:D
 

DeletedUser

Nu credeam ca voi ajunge sa vad asa ceva... razboi inainte de inceputul lumii. Cand ma gandesc ce aiurea mi se parea sa declare razboi inaintea nobililor cand toti aveau doar lancieri si spade dar uite ca se poate si mai rau...

@cod27 - nu te chinui sa opresti razboinicii, nu vezi ce inflacarati sunt =))

@Illidan Stormrage - nu il cunosc prea bine pe danimaxx(aka minimax) dar baiatul nu-mi da prea multe sperante. daca oamenii potriviti vor juca pe L6 va cadea:D

@Takeshi Tikano - la razboi prietene!!! nu conteaza ca inamicul e in partea opusa a hartii, iei un tren pana la el =))
 

DeletedUser

AJUTAM ORICE TRIB IMIPOTRIVA TRIBULUI RiVa deci o sa ajutam tribul ~DD~ ,dar si pe altele jnuymele tribului care o sa fie infintat e Godz of Chaos
 

DeletedUser

Naveti ce face de vorbiti d viitor...va agitati degeaba cat timp sunt vorbe in gol....sa va vad maiestria cand incepe l6:p
 

DeletedUser

:D

poate nu se mai deschide:))sa vezi atunci...sau poate se deschide si dupa 3 saptamani se da re.. ca nu mere...:))
 

DeletedUser

auzi u razboi :)))))voi sunteti praf nu aveti habar sa dati un atac si vor razboi :)))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus