Declaratii de razboi

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Nu e vorba de asta .. Dar nu stiu sa joace corect :D .. Asta e problema :) .. Acuzatii , nu vreau sa aduc , am spus doar ca nu joaca corect !
 

DeletedUser17308

Felicitari celor din Quit pentru organizatul de astazi :)

uite pe cineva cu bun simt:)
multumim




Nivel zid: 20

ram, [003] Plec departe (395|468) , K43 [003] Plec departe (395|468) K43 --> Ora de sosire: 22.07.11 07:09:10:229 Lethal Touch

Sat: Bone Collection (450|500) K54
Nivel zid: 20

GN, loser team (460|510) , K54 loser team (460|510) K54 --> Ora de sosire: 22.07.11 07:20:41:350 will smith
GN, loser team (460|510) , K54 loser team (460|510) K54 --> Ora de sosire: 22.07.11 07:20:41:661 will smith
GN, loser team (460|510) , K54 loser team (460|510) K54 --> Ora de sosire: 22.07.11 07:20:41:761 will smith
GN, loser team (460|510) , K54 loser team (460|510) K54 --> Ora de sosire: 22.07.11 07:20:41:861 will smith
GN, loser team (460|510) , K54 loser team (460|510) K54 --> Ora de sosire: 22.07.11 07:20:41:961 will smith

Sat: Ange ou demon? (446|501) K54
Nivel zid: 20

ram, [004] Trag un fum (397|466) , K43 [004] Trag un fum (397|466) K43 --> Ora de sosire: 22.07.11 07:32:04:449 Lethal Touch

Sat: A Serpent of Satan (452|498) K44
Nivel zid: 20


ram, [002.ShadowSong] (493|510) , K54 [002.ShadowSong] (493|510) K54 --> Ora de sosire: 22.07.11 08:22:16:971 Frozen27
ram, 001 Aden (452|523) , K54 001 Aden (452|523) K54 --> Ora de sosire: 22.07.11 08:53:29:598 Slyc3r
ram, volare 1 (395|419) , K43 volare 1 (395|419) K43 --> Ora de sosire: 22.07.11 23:18:24:748 volare21

Sat: Soraya (448|502) K54
Nivel zid: 20

ram, [005] Praf in ochi ! (390|474) , K43 [005] Praf in ochi ! (390|474) K43 --> Ora de sosire: 22.07.11 08:32:01:966 Lethal Touch

Sat: Armour Against Love (450|501) K54
Nivel zid: 20

ram, [002.ShadowSong] (493|510) , K54 [002.ShadowSong] (493|510) K54 --> Ora de sosire: 22.07.11 08:40:54:085 Frozen27

Sat: Zoran (454|496) K44
Nivel zid: 20


ram, loser team (474|522) , K54 003 Carnage (474|522) K54 --> Ora de sosire: 22.07.11 10:35:10:247 top david


9 atacuri + nobili

asta numesc eu disperare ... dar uite asa disperati cum sunt au colaborat bine si fac zona zob!
Succes in continuare, eu nu-mi stric vacanta cu niste ratati....
quitana astăzi la ora 08:48 Citat
PS: La mine pana acum au fost fake'uri inclusiv la nobili, n-aveam de un' sa stiu pt. ca astia n-au somn, fake'urile de nobil le-au dat la 5 dimineata cand lumea normala doarme... doar am intuit fiind date t-train.
Atata timp cat au cartite sau detin cont in trib la noi, toate actiunile noastre (daca avem asa ceva :|) sunt previzibile.
Astia traiesc pentru jocul asta, is demonstrativi PE JOC, ca orice complexati in viata reala, asa ca fie incepeti sa colaborati, fie va dati batuti.
Cu trei triburi inamice, chiar si cu starteri pt. faza asta de joc, e destul de greu de tinut pasul, si ei speculeaza asta. Nu suntem depasiti numeric, ci doar refractari la colaborare.
Think about that!

Eu mi-am taiat vreo 3 vene cand mi-au luat 7 sate:)
Traim pentru a va scoate de pe harta , suntem disperati , de asta apelam la admini sa mai blocheze vreo 2 , disperata esti tu pentru joc , esti la mare si tot stai sa trimiti atacuri :) oricum randul tau va veni curand :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser29175

uite pe cineva cu bun simt:)
multumim

Eu mi-am taiat vreo 3 vene cand mi-au luat 7 sate:)
Traim pentru a va scoate de pe harta , suntem disperati , de asta apelam la admini sa mai blocheze vreo 2 , disperata esti tu pentru joc , esti la mare si tot stai sa trimiti atacuri :) oricum randul tau va veni curand :)


Sunt o persoana corecta, daca a iesit a iesit organizatul, nu am de ce sa nu va felicit.

Insa este doar pt organizat, pt atitudinea de pe extern, este exact invers. Tot iesiti si tipati ca spioni ca ajutoare...pai uita-te tu cum pui copy-paste de la noi de pe forum...sa inteleg ca pentru voi se poate, daca unii de la noi zic ceva, ii sprijina admini.

Lasand si asta deoparte...daca vrei sa fii fair-play si sa ne dai peste nas, atunci fii tu primul care nu mai ataci (simbolic, pe extern) jucatori. Rezuma-te doar la joc si la harta...de ce trebuie sa pui etichete...mai ales ca esti conducator si cei de la tine te iau drept exemplu. Spui ca iti zic una si alta cei de la noi, lasa-i pe ei sa se faca de cacao si tu pastreaza-te pentru demonstratii pe harta.

uite vezi...puteai sa accepti felicitarile si sa lasi treaba asa...
 

DeletedUser17308

Sunt o persoana corecta, daca a iesit a iesit organizatul, nu am de ce sa nu va felicit.

Insa este doar pt organizat, pt atitudinea de pe extern, este exact invers. Tot iesiti si tipati ca spioni ca ajutoare...pai uita-te tu cum pui copy-paste de la noi de pe forum...sa inteleg ca pentru voi se poate, daca unii dela noi zic ceva, ii sprijina admini.

Lasand si asta deoparte...daca vrei sa fii fair-play si sa ne dai peste nas, atunci fii tu primul care nu mai ataci (simbolic, pe extern) jucatori. Rezuma-te doar la joc si la harta...de ce trebuie sa pui etichete...mai ales ca esti conducator si cei de la tine te iau drept exemplu. Spui ca iti zic una si alta cei de la noi, lasa-i pe ei sa se faca de cacao si tu pastreaza-te pentru demonstratii pe harta.

uite vezi...puteai sa accepti felicitarile si sa lasi treaba asa...

atat timp cat voi puneti circularele de la noi , plus ne imitati prin a trimite mesaje , oricum sunt vreo 2 care mananca clatite la margine acum:)
 

DeletedUser29175

:) altceva am vrut sa subliniez, nu s-a inteles, probabil ca nu explic eu foarte bine.

;)
 

DeletedUser

atat timp cat voi puneti circularele de la noi , plus ne imitati prin a trimite mesaje , oricum sunt vreo 2 care mananca clatite la margine acum:)

Pai se pare ca, clatitele le-au inchis gura :D:D:D:D

Parte 1:
Triburi: Quit, Mânuţa
Parte 2:
Triburi: A Team

Timeframe: Ultimele 48 de ore



Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 39
Tabăra 2: 3
Diferență: 36

chart



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 256,458
Tabăra 2: 16,009
Diferență: 240,449

chart


Felicitari colegilor si aliatilor...
 

DeletedUser30910

jos palaria.felicitari.

multumim, felicitari si voua, celor ce ati salvat sate, sau ati recuperat.

Ar fi fost mai frumos pentru toata lumea (sau cel putin pentru Quit) daca am fi fost mai apropiati unii de ceilalti, ma refer la Quit-A Team, cu manuta aveti mai multe zone unde va puteti ataca lejer:)


Succes in continuare tuturor!

asta numesc eu disperare ... dar uite asa disperati cum sunt au colaborat bine si fac zona zob!
Succes in continuare, eu nu-mi stric vacanta cu niste ratati....

nu stiai draga ca pe jocul asta numai "ratati" sunt? de ce il ma joci? sau de ce l-ai jucat? cumva esti la fel ca noi? acum cand pozitia de pe harta nu iti rezerva un viitor usor nu mai esti "ratata", a?

ai uitat cand dadeai atacuri noaptea? ce erai atunci? erai jucatoare pro(cred)
nu stiam ca atunci cand ataci organizat esti disperat, m-ai degraba as numi organizare buna, pentru a reusi trebuie organizare (atacurile de azi nu ne dau aripi)

Va multumim si pentru jigniri, va invitam sa dati stergere daca nu sunteti "disperati" sau "ratati" ca noi, multumim !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Felicitari Aliatilor pentru coordonare si felicitari dusmanilor pentru aparare. Este abia inceputul zilei.. si au ramas sate cu adeziunea scazuta si de o parte si de cealalta a baricadei, deci Statistica din urma acestui organizat nu s-a incheiat.


Ceea ce ma mahneste, este faptul ca aceasta jucatoare Quitana, nu mai departe de zilele trecute se simtea ofuscata si jignita de postarile mele de pe extern (zic eu, postari de bun simt si lipsite de injurii) dar ea nu se fereste sa-i faca pe agresori 'disperati' pentru ca au reusit sa se coordoneze frumos. Tot zilele trecute, si ea lansa atacuri tarziu, in noapte, in intervalul 02:00 - 05:00 si nu cred ca a jignit-o nimeni spunandu-i ca-i disperata sau ratata. Imi pare sincer rau sa citesc astfel de opinii si pareri, fie ele postate si pe Forumul intern al tribului dusman. Pur si simplu nu fac deloc cinste nimanui : nici ei, nici tribului din care face parte.

In rest, sa ne auzim numai de bine. :)
 

DeletedUser16039

Felicitari Aliatilor pentru coordonare si felicitari dusmanilor pentru aparare. Este abia inceputul zilei.. si au ramas sate cu adeziunea scazuta si de o parte si de cealalta a baricadei, deci Statistica din urma acestui organizat nu s-a incheiat.


Ceea ce ma mahneste, este faptul ca aceasta jucatoare Quitana, nu mai departe de zilele trecute se simtea ofuscata si jignita de postarile mele de pe extern (zic eu, postari de bun simt si lipsite de injurii) dar ea nu se fereste sa-i faca pe agresori 'disperati' pentru ca au reusit sa se coordoneze frumos. Tot zilele trecute, si ea lansa atacuri tarziu, in noapte, in intervalul 02:00 - 05:00 si nu cred ca a jignit-o nimeni spunandu-i ca-i disperata sau ratata. Imi pare sincer rau sa citesc astfel de opinii si pareri, fie ele postate si pe Forumul intern al tribului dusman. Pur si simplu nu fac deloc cinste nimanui : nici ei, nici tribului din care face parte.

In rest, sa ne auzim numai de bine. :)


Unii atata pot, ce sa le faci?!
Frustrarea isi spune cuvantul. Sunt persoane care nu pot recunoaste infrangerea.
Tratati-i cu indiferenta, ignorati-i, ca asta ii enerveaza cel mai tare. :)
 

DeletedUser35749

Pentru o duduie care jigneste si face nu trebuie sa bagam tot A Team-ul in aceasi oala, sunt si multi jucatori cu bun simt si coloana vertebrala acolo precum nuria, motisor, cavalleras si multi alti :)
Felicitari tuturor :)
 

DeletedUser16039

Perfect de-acord. Sper sa nu fie si ei corupti de catre ceilalti. :D
 

DeletedUser

Currently Active Users Viewing This Thread: 10 (9 members and 1 guests)
cavalleras, Frozen27, kennianu, kidlukas, sebica19, zekmes

gogule, tu mai lipseai :D
acuma nu mai dau pe skype doua zile ca poate nu o sa nu mi-o iau asa de rau..
24.gif
 

DeletedUser

Scuzele sunt acceptate. Toti mai gresit.. si daca tie chiar iti pare rau cu adevarat inseamna ca ai realizat ca ai gresit.
Am invocat acele atacuri pentru a-ti da seama ca nu trebuie sa fim asa cum ne-ai catalogat tu initial, pentru a ataca noaptea. Sunt absolut convins ca tu nu iti consideri prietenul sitter care te ajuta din respect si amicitie "no-lifer" si "ratat". Tocmai din acest motiv am invocat acel exemplu (singurul pe care 'l-am trait pe pilea mea si pe care il stiam' ). Altfel spus, am vrut sa-ti arat ca ai gresit cand ne-ai jignit.

Restul, e can-can.
Multa sanatate iti doresc.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus