Declaratii de razboi

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

joc cu nicku : daniel12

ps:kidlukas orientarea ta sexuala nu ma priveste pe mine
 

DeletedUser

Asteptam declaratia de razboi, maine diminiata de la coalitia monstruasa :).
 

DeletedUser30910

La ce sa ma milogesc,cand toti vor acelasi lucru , jos quit :)))mai aveti un pic pana cadeti cu totul.deja tampitus cauta aliati saracul :))

eu nu stiu cum vom cadea, aveti in toata familia asii nobili macar pentru primul jucator din trib?
eu cred ca voi aveti impresia ca Quit e un trib cu barbari, nu tata, noi suntem jucatori...va va fi un pic mai greu decat cu barbarele, pana acum asta ati innobilat, in mare parte...

cat despre aliante vorbesti prostii
 

DeletedUser

facem si noi ce putem,daca va fi sa cadem asta este,dar mergem pana la capat.Suntem mici si optimisti :)))pana la urma e doar un joc,daca picam o luam de la capat si tot asa...
 

DeletedUser30910

facem si noi ce putem,daca va fi sa cadem asta este,dar mergem pana la capat.Suntem mici si optimisti :)))pana la urma e doar un joc,daca picam o luam de la capat si tot asa...

nu a zis nimeni ca veti pica....nu poti sa stii ce se intampla in viitor...dar nici sa spui "mai aveti un pic si cadeti cu totul", de parca am fi in cadere:)
 

DeletedUser

[pai ce vrei si tu, optimismul asta al asilor :))daca e sa picam vom pica.voi ati cerut razboi nu noi.
 

DeletedUser30910

[pai ce vrei si tu, optimismul asta al asilor :))daca e sa picam vom pica.voi ati cerut razboi nu noi.

daca nu am acceptat cererea voastra de alianta (care ati cerut-o la toate triburile de pe lumea asta) inseamna ca am cerut razboi? daca il ceream vi-l declaram noi...poate iti aduci aminte cine a declarat razboi tribului Quit, asta nu inseamna ca ne plangem:) daca erati neutri tot acelasi tratament il aveati.

Noapte buna !
 

DeletedUser

daca nu am acceptat cererea voastra de alianta (care ati cerut-o la toate triburile de pe lumea asta) inseamna ca am cerut razboi? daca il ceream vi-l declaram noi...poate iti aduci aminte cine a declarat razboi tribului Quit, asta nu inseamna ca ne plangem:) daca erati neutri tot acelasi tratament il aveati.

Noapte buna !

alianta nu am cerut,acuma hai sa fim seriosi , decat sa tot stam adormiti sa furati voi azi un sat,maine doua,sa mai si ripostam :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

La ce sa ma milogesc,cand toti vor acelasi lucru , jos quit :)))mai aveti un pic pana cadeti cu totul.deja tampitus cauta aliati saracul :))

Prietene eu cred ca tu ai luat atitudinea asta de prea mult ce ai fost bagat in seama pe aici pe extern(unii ti-au acordat prea multa atentie,dar doar aici pe forrum)...Repede v-ati aprins si ati luat focuri,repede va si stingeti:))Voi sunteti trib de buzunar,pacat ca am contul putin dezvoltat ca daca eram prin preajma ta si aveam ocazia dadeam restart si lasam barbarul sa te innobileze :))

O duminica mirifica!!!
 

DeletedUser

Caut aliante, lol
Inca astept declaratia de razaboi, nu prea meritati voi atentie, dar...
Pentru toata alianta voastra mareata o sa deleg 10 jucatori.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus