declaratii de razboi

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Editat TT Nu e cam devreme pentru topicu asta? Ma rog.. eu declar razboi tuturor :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu nu e devreme, s-au terminat deja razboaie si unele sunt in desfasurare (continuari de pe alte lumi probabil) :D
 

DeletedUser523

Are dreptate vlad:

Inamic Gods of War
Titlu Gaura
Start în data de 10.11. la ora 14:38:17
Sfârşit ---
Durată 3 zile 20:01:49

Explicaţie Dati stergere cont, gaura va va aspira pe toti!

Deocamdată nu există statistici pentru acest război. dar vor veni si va vom tine la curent cu desfasurarea celui mai vechi, probabil, razboi din lume!!
 

DeletedUser41195

Expediat 14.11.11 20:41:02
Tribul Wolf Team a declarat război tribului Trib de Oameni Mari!

Nume război: tom

Declaraţie:
tom
 

DeletedUser21870

cred ca e vreun copilas care se joaca.au declarat razboi la mai multe triburi :))
 

DeletedUser523

Eu acum am observat ca noi mai avem un razboi:

Inamic Angel-Tribal
Titlu Gaura
Start astăzi la ora 15:47:05
Sfârşit ---
Durată 5:42:49

Explicaţie Sunteti mai noobi decat prevede legea si nu meritati primul loc.
Gaura va va aspira pe toti!
 

DeletedUser

Va fi un razboi foarte greu, dar avand-o pe posi in trib, sunt sigur ca vom invinge :cool:
 

DeletedUser

Tribul 11.11.2011- A 11-A POARTA a declarat război tribului UNITED!

Nume război: Al Doilea Razboi Mondial

Declaraţie:
Gata cu atacurile de la voi ,acum a venit randul nostru,va rugam sa va culegeti fermele din zona noastra.
 

DeletedUser523

Titlu Inamic de război Începutul războiului Sfârşitul războiului Statistici Învingător
Din păcate, tribul tău a pierdut acest război. Gaura Shadow Of Death (dizolvat) în data de 17.11. la ora 21:19:16 astăzi la ora 16:48:17 Arată statisticile Tribul inamic
Din păcate, tribul tău a pierdut acest război. Gaura Gods of War (dizolvat) în data de 10.11. la ora 14:38:17 astăzi la ora 12:09:20 Arată statisticile Tribul inamic
Din păcate, tribul tău a pierdut acest război. Gaura Doar un joc (dizolvat) în data de 11.11. la ora 14:50:45 în data de 12.11. la ora 09:42:10 Arată statisticile Tribul inamic

Rezumatul războaielor tribului
Războaie câştigate: 0
Războaie pierdute: 3


Detalii
Statistică de război pentru Gaura - Gaura Neagra contra Shadow Of Death (dizolvat)
Sate cucerite Mărirea numărului de puncte Duşmani învinşi ca agresor Duşmani învinşi ca apărător
Tribul meu

0

0

0

0
Inamic

0

0

0

0
= = = =
Diferenţă
0

0

0

0

Poate sa-mi explice si mie cineva din TT cum se poate sa pierdem trei razboaie in care statistica a fost 0 pe linie iar triburile dusmane s-au dizolvat, au disparut in gaura, s-au evaporat, nu mai sunt etc iar noi inca suntem pt ca gaura este omnipotenta si omniprezenta si aspira tot ! ?? :cool::D
 

DeletedUser

la asta am facut si eu tichet. e un bug. cica se spera sa se rezolve dupa update.
 

DeletedUser

pai n-ai vazut ca am pus eu acolo cu unite-u'? numa ca nu's inca statistici ca de'abia a a inceput
 

DeletedUser38860

Tribul Vechea garda a samurailor a declarat război tribului CIRCUS!

Nume război: Nu aveti loc de noi pe clasic

Declaraţie:
Datorita intemeietorului vostru matzz** o sa suferiti tot tribul....care il stiu are cunostinte ce a facut el si pe L23...

Subiect de discuţii forum: Ii rupem

Succes ambelor triburi!



Tribul C!RCUS a declarat război tribului Vechea garda a samurailor!

Nume război: Razboi

Declaraţie:
Datorita nenumaratelor atacuri .

Bafta
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Tribul Gaura Neagra a declarat război tribului TRIADA!

Nume război: BOALA LU' DALTON!

Declaraţie:
Dat fiind faptul ca sunteti mistocari si luati in deradere daltonismul nostru,v-am trecut pe harta cu verde. Fie ca noi sa castigam!
Blestemul dizolvarii sa va ajunga!

Asta dupa o perioada lunga de negocieri, in care cei din Triada au vrut sa ne fure membrii si ne-au cerut sa ii marcam cu verde pe harta :confused:
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Ierbivori daltonisti...fie ca harta voastra sa fie verde de la sangele cailor pur sange arabi.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus