declaratii de razboi

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser32965

am dat-o naiba :))))

Tribul Gaura Neagra a declarat război tribului CIRCUS!

Nume război: pentru ca meritati :D

Declaraţie:
ati auzit vreodata de un circ distrus din cauza unei gauri? :D

Tribul Vechea garda a samurailor a declarat război tribului Tweety-Silvester!

Nume război: Alaturi de frati vostri

Declaraţie:
Datorita tupeului si-a lipsei de bun simt,va vom trimite la margine si tribul vostru nu va mai exista,nu cereti pna,alianta sau mila pana la capat vom merge,sa va invitam codul bunelor maniere si ce inseamna sa respectati R.S



Tribul Samuraii Academie a declarat război tribului Tweety-Silvester!

Nume război: Bau

Declaraţie:
Avem o foame de lup si o sa va mancam


In sfarsit dupa ce ne aveau cu rosu dl ingenios a facut si pasul asta :p rusinicaaaa bre ... prea tare va stresati de un tribulet amarat :)
succes


ati dat-o cotita..chevyx, eu as da stergere :))))))

2.1.1. Fiecare utilizator al forumului este responsabil pentru întregul conţinut al mesajului său. În cazul citării mesajelor care încalcă regulamentul, veţi fi sancţionaţi în concordanţă cu gravitatea abaterii săvârşite.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

toti ajungeti in gaura :)) chiar daca ne mai trebuie vreo 1800 de nobili :)) deocamdata avem 28 de dusmani dar numarul creste :))
 

DeletedUser

Stai lin chevyx asa au facut si pe 24 ... au umplut forumul de prostii de genul asta cu bun simt si alte "principii" ... ia intreaba-i unde sunt acum ... =))

Ce-i drept s-au mai tunat pe clasica, au luat un maestru din mod sa ii mai invete joaca. Baga guta :)

bre adex stii ce inseamna lipsa bunului simt ? am fost nesimtiti ca ne-a durut undeva de mesajele lor de genul 'nu mai ataca satul ala ca apartine rs , ingenios siter' . sper sa am ocazia unui versus cu acest zeu al triburilor sa vad daca e asa bun cum spune in fiecare mesaj .

gauritilor va mananca pielea din ce vad eu :p
 

DeletedUser

Asa o fi prietene ... Dar nu uita - de la sublim la ridicol, nu-i decat un pas.

Berthier, banuiesc ca realizezi ca atata timp cat aveam 2-3 sate de'ale voastre in apropiere a ajuns sa declaram razboi. Nu ati fost singurul trib si as vrea sa faca cineva o harta cu gaura contra toate triburile alea, ca sa vezi ca fiecare are 20-25 de dusmani in apropiere. Din moment ce am facut asta iti dai seama ca nu jucam niciunul pentru a termina lumea. Mai mult suntem impreuna pentru a spama in voie si pentru ca ne leaga o prietenie :) ps. Razboaiele declarate in versuri sunt aproape toate opera mea :D de restul atcineva a avut grija
 

DeletedUser

T
ribul Gaura Neagra a declarat război tribului No Fear!

Nume război: Unde gaura nu e, nimic nu e.

Declaraţie:
Nu va fie frica, apara Stelica.

Primul nostru razboi:D
Pana acum a fost incalzirea:)
 

DeletedUser

bre adex stii ce inseamna lipsa bunului simt ? am fost nesimtiti ca ne-a durut undeva de mesajele lor de genul 'nu mai ataca satul ala ca apartine rs , ingenios siter' . sper sa am ocazia unui versus cu acest zeu al triburilor sa vad daca e asa bun cum spune in fiecare mesaj .

gauritilor va mananca pielea din ce vad eu :p

nu mai apuci Craciunul=))))))))
 

DeletedUser

uite de aia nu mai trag caii la caruta ca pierd eu 2-3 sate

-Citesc mesajele doar de la playeri pe care ii am la prieteni
-Nu deranjati cu mesaje nu le citesc


ti-am zis eu ca esti in cautare de prieteni :)
 

DeletedUser

uite de aia nu mai trag caii la caruta ca pierd eu 2-3 sate

-Citesc mesajele doar de la playeri pe care ii am la prieteni
-Nu deranjati cu mesaje nu le citesc


ti-am zis eu ca esti in cautare de prieteni :)

e invers la prieteni am o lista pe llumea asta de 10-15 persoana;)

la ce sa fiu eu deranjat de toti mascarici?
 

DeletedUser38860

Tribul Vechea garda a samurailor a declarat război tribului RAIDER!

Nume război: Suparat...

Declaraţie:
Brany10 este foarte suparat pe voi si isi doreste cu ardoare sa va inobileze tot tribul, prietenul nostru fiind am socotit ca ar fi dragut sa ii satisfacem acest moft.

Succes ambelor triburi !
 

DeletedUser

mai andrei , care e legatura intre brany si raider ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40047

Tribul Vechea garda a samurailor a declarat război tribului Tweety-Silvester!

Nume război: Alaturi de frati vostri

Declaraţie:
Datorita tupeului si-a lipsei de bun simt,va vom trimite la margine si tribul vostru nu va mai exista,nu cereti pna,alianta sau mila pana la capat vom merge,sa va invitam codul bunelor maniere si ce inseamna sa respectati R.S



Tribul Samuraii Academie a declarat război tribului Tweety-Silvester!

Nume război: Bau

Declaraţie:
Avem o foame de lup si o sa va mancam


In sfarsit dupa ce ne aveau cu rosu dl ingenios a facut si pasul asta :p rusinicaaaa bre ... prea tare va stresati de un tribulet amarat :)
succes

Prostia lui ingenios nu inceteaza sa ma uimeasca, cat despre "bun simt" obisnuitiva ca o sa auziti foarte des aceasta replica :))))
 

DeletedUser523

bre astia din gaura au innebunit de tot.au si ei doua lancii si trei topoare si vor sa aspire in gaura toata harta acum:eek:ma intreb ce vor face cand vor avea si nobili:confused::cool:
 

DeletedUser

bre noi avem nobili dar sunt sub acoperire..noi toti nu vrem sa se afle adevaratul nostru punctaj si cum avem pile la sefi..daca nu ma crezi ia uita-te la academiile noastre :))
 

DeletedUser

Azi am dat restart de'al dracului sa ia ala un barbar si nu un sat viu. Si acu sunt in S-E, deci toti inamicii sunt inconjurati :D
Asa ca, apel general catre toti inamicii:
TOATE TRIBURILE CARE AU PRIMIT INSTIINTARI DESPRE RAZBOIUL CU GAURA AU 24 DE ORE SA STEARGA CONTURILE!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus