declaratii de razboi

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

25.11.
19:26 God a propus tribului pacea.

deja un trib s-a predat, mai sunt 32 :D
 

DeletedUser

Capitulare neconditionata, altfel nu acceptam :D
sa stearga conturile si apoi acceptam oferta de pace :D
 

DeletedUser

In urma atacurilor psihologice, acest mic trib a cedat presiunilor GAURII :D

<<<<<Esential>>>>>>

Tribul este infintat de 3 jucatori care s-au dorit sa joace...


Conducatori:
DJMARIUSDJ
TULEASCA
PacosteT
Credem in Gaura, caci suntem niste mici gaozari.
 

DeletedUser

din ce arata tw-ul ai iesit cam terfelit din clinciurile cu mine deci slabe sanse sa se intample asta . stii ca esti un jucator slab

tw-ul asta al tau,nu cred ca spune si cate granite aveam eu si cate tu

era un 3 la 1 deci abea 33% din cont mergea spre tine mai precis ~INQ~

si va mai si dominam=))))))
 

DeletedUser

Data Eveniment
26.11.
00:35 PICIa propus tribului pacea.
Asta e al doilea trib care propune pacea Gaurii azi :D mai sunt 30
 

DeletedUser

deocamdata avem 6 razboaie castigate din care trei triburi desfiintate :))
tine minte, incet..dar sigur :D acum doar sa ne miscam repede ca eu renunt la lume luni si daca renunt eu ramane tribul demoralizat :))
 

DeletedUser33206

Stai lin chevyx asa au facut si pe 24 ... au umplut forumul de prostii de genul asta cu bun simt si alte "principii" ... ia intreaba-i unde sunt acum ... =))

Ce-i drept s-au mai tunat pe clasica, au luat un maestru din mod sa ii mai invete joaca. Baga guta :)


au ajuns carpa de sters pe jos a picilor asa onoare au...de frica sa nu isi piarda satucele au acceptat sa fie gradinita picilor:)

vor deveni si aici un TOM degetel
 

DeletedUser38860

au ajuns carpa de sters pe jos a picilor asa onoare au...de frica sa nu isi piarda satucele au acceptat sa fie gradinita picilor:)

vor deveni si aici un TOM degetel

Tu vorbesti in cunostinta de cauza sau asa sa te aflii in treaba? Iti raspund eu : Sa te aflii in treaba si sa devii penibil . Mancatori de 5 litere ce sunteti.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser33206

ufffff
mi-au trebuit vreo 5 min sa inteleg ce ai scris...pana sa faci pe altii mancatori din 5 litere ar trebui sa mai dai pe la scoala si sa iti dai corigenta la limba romana

oare nu am dreptate?
din niste razboinici samurai neinfricati ati ajuns niste pici samurai neinfricati care joaca dupa cum canta aripa de est:))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser33206

dar nu trebuie sa te superi...e asa cum a zis adex..aici sunteti un pic mai tunati ca v-ati tras mentor....sunteti in crestere nu aveti cum sa deveniti pici...poate " Trib de samurai mari " sau " circarii samurai " cine stie..depinde de unde bate vantul mai naprasnic:)
 

DeletedUser38581

Titlu Tribul Mason a declarat război tribului Akatsuki!
Expediat 26.11.11 21:40:22
Tribul Mason a declarat război tribului Akatsuki!

Nume război: Sa va vedem mai bine

Declaraţie:
:)))


» Arată statistica războiului
» Anunţă declaraţia de război neadecvată
 

DeletedUser38860

dar nu trebuie sa te superi...e asa cum a zis adex..aici sunteti un pic mai tunati ca v-ati tras mentor....sunteti in crestere nu aveti cum sa deveniti pici...poate " Trib de samurai mari " sau " circarii samurai " cine stie..depinde de unde bate vantul mai naprasnic:)

Nu cred ca e nevoie sa consult eu limba romana. Nu stiam ca exista cuvinte ca ,, pff" in DEX. Plus de asta tu vorbesti in plus . Circarii Samurai? Ma faci sa rad. Trib de samurai mari - aici e mintea ta de copil , de un neica-nimeni . Daca ai ceva cu samuraii demonstreaza ca esti mai bun pe harta nu l-a spus prostii pe forum . Pana atunci te rog frumos sa taci si sa continui jocul mario sau jocurile copilariei tale .
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus