declaratii de razboi

DeletedUser

REPET :

In maretul trib MAMA, TRANC, cel putin 50% din membrii NU AU FARMAT 10.000 resurse in total nici pana acum. Restul e TACERE !


Iti spun eu ce urmeaza : Restul care nu sunteti inca ferme o sa deveniti pana la sfarsitul lunii. valabil pentru cele 7 triburi si aliatii vostrii.


TU esti printre cei care la 500 de puncte, inca nu a farmat 10.000 resurse. :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

are foarte mare dreptate ccg13, şi îl susţin în tot ce spune.
un mic scandal să se declanşeze în TRANC că e de ajuns să se ducă pe apa sâmbetei, acum voi nu realizaţi că nu aveţi ce face pe k-ul ăla şi la viteza asta este mai greu să iei sate pe graniţă la început.
voi aveţi probabil o strategie de a voastră, si o să faceţi ce faceţi, şi o să vă băgaţi pe înobilari interne din plin :) şi nu prea vă văd bine
şi după că aveţi academii multe, mai vă faceţi si vro 2-3 alianţe plus pna-uri..
 

DeletedUser

oricum sunt jucatori din familia lor ce au peste 10000 de resurse jefuite fiecare se dezvolta cum poate
 

DeletedUser

Acum am observat ca esti din Tranc.
Hai sa te luminez eu prietene.
Voi va bateti cu satele de barbari in k45, si tu ai tupeu sa iesi pe forum sa discuti ?
din 4000 de sate din k45, voi nu puteti ataca decat 500, poate si mai putin. Aveti 6 academii, si diplomatie pe masura. Eu zic sa faceti aliante cu tot k45 si toti sa cuceriti numai sate de barbari.

Toata lumea are 'curaj' cand are 6 academii si tot atatea aliante. Cand orice adversar se ridica impotriva voastra, este cu mult in minoritate.

DAR, in maretul trib MAMA, TRANC cel putin 50% din membrii NU AU FARMAT 10.000 resurse in total nici pana acum. Restul e TACERE !
Si tu vi aici si spui, cum, prin nu stiu ce mijloace a-ti reusit sa faceti pe BURN sa isi reorganizeze conturile.
Vezi ca ai INACTIVI si SubDezvoltati in trib.

sa fim noi sanatosi:rolleyes:ca restul vine de la sine
da tu ccg13,ce faci? editat TT
improsti cu noroi peste niste oameni care nu au nici o legatura cu tine,esti bun?-ok,lasa-ne! stim cu totii cat esti tu de bun.


Grija la limbaj, data viitoare iti sterg postarea.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

sa fim noi sanatosi:rolleyes:ca restul vine de la sine
da tu ccg13,ce faci? editat TT
improsti cu noroi peste niste oameni care nu au nici o legatura cu tine,esti bun?-ok,lasa-ne! stim cu totii cat esti tu de bun.


Grija la limbaj, data viitoare iti sterg postarea.

Nu poti spune ca imprastii cu noroi, cand ceea ce am afirmat este adevarat. Poti verifica faptul ca jumatate din TRANC inca nu a farmat 10.000 resurse. Restul e tacere.
 

DeletedUser

ccg13 stii tu ce inseamna sa conduci 500 de oameni?ai ajutat vre-o data pe cineva care habar nu are acest joc?ai stat vre-o data sa explici la 250 de oameni(aia jumate de care zici tu ca n-au farmat 10.000 de resurse)cum e treaba cu jocul?sa stiii ca eu nu am auzit de Castus pana pe L27 si nici nu-l prea cunosc ca sa-l laud, dar sa stii ca el face asta!ma uit pe forum si ma minunez de el cum is bate capul cu altii si le explica si iar le explica la aia noobi de care zici tu cum e treaba cu zidul sau ascunzatoarea l-a nivelul asta de joc(am dat doar un exemplu) pun pariu ca tu nu ti-ai bate capul!de asta ai in trib doar oameni buni sa zicem, pentru ca iti vine mai usor! asa ca nu te mai bate atat cu pumnul in piept ca nu ai facut nimic deosebit in viata ta.
 

DeletedUser

ccg13 stii tu ce inseamna sa conduci 500 de oameni?ai ajutat vre-o data pe cineva care habar nu are acest joc?ai stat vre-o data sa explici la 250 de oameni(aia jumate de care zici tu ca n-au farmat 10.000 de resurse)cum e treaba cu jocul?sa stiii ca eu nu am auzit de Castus pana pe L27 si nici nu-l prea cunosc ca sa-l laud, dar sa stii ca el face asta!ma uit pe forum si ma minunez de el cum is bate capul cu altii si le explica si iar le explica la aia noobi de care zici tu cum e treaba cu zidul sau ascunzatoarea l-a nivelul asta de joc(am dat doar un exemplu) pun pariu ca tu nu ti-ai bate capul!de asta ai in trib doar oameni buni sa zicem, pentru ca iti vine mai usor! asa ca nu te mai bate atat cu pumnul in piept ca nu ai facut nimic deosebit in viata ta.

Eu il blamez pentru faptul ca sustine sus si tare ca ei o sa faca legea in k45, si alte vise de acest gen. Are gradinita inseamna daca face asta.

@500 de ferme for the win :d
 

DeletedUser

Toata lumea are 'curaj' cand are 6 academii si tot atatea aliante.


Diplomatia e o arma , daca alti sunt prea orgoliosi sa faca aliante samd nu vad unde e problema.
Tot respectul pt tranc ca reusesc sa aibe atatia oameni in comanda cat despre capacitatile lor ca jucatori nu ma pot pronunta.

PS: asta este o parere neutra nu fac parte din niciunul din triburile prezentate in conflictul respectiv
 

DeletedUser

Da exact tot respectul pentru ferme, ce ne facem noi fara ele ? :D
 

DeletedUser38231

ccg13 stii tu ce inseamna sa conduci 500 de oameni?ai ajutat vre-o data pe cineva care habar nu are acest joc?ai stat vre-o data sa explici la 250 de oameni(aia jumate de care zici tu ca n-au farmat 10.000 de resurse)cum e treaba cu jocul?sa stiii ca eu nu am auzit de Castus pana pe L27 si nici nu-l prea cunosc ca sa-l laud, dar sa stii ca el face asta!ma uit pe forum si ma minunez de el cum is bate capul cu altii si le explica si iar le explica la aia noobi de care zici tu cum e treaba cu zidul sau ascunzatoarea l-a nivelul asta de joc(am dat doar un exemplu) pun pariu ca tu nu ti-ai bate capul!de asta ai in trib doar oameni buni sa zicem, pentru ca iti vine mai usor! asa ca nu te mai bate atat cu pumnul in piept ca nu ai facut nimic deosebit in viata ta.

gandire de 2 lei. nu am nevoie de 500 oameni.

am 40 oameni ai mei care ti bat pe toti 500 ai tai :)


TRANC7 sunt fratii nostri!

apropo , a mai rasarit o academie :)))
 

DeletedUser

Eh...ne razboim si noi

FRZR astăzi la ora 22:59
ne-ati declarat razboi :)) ?

Dj.Misu23 astăzi la ora 23:01
pai are rost sa ne atacati si sa va atacam fara razboi?asta face jocul mai frumos

FRZR astăzi la ora 23:05
asa e ... triburile = razboi = strategii de razboi =atacuri organizate etc . :))

Dj.Misu23 astăzi la ora 23:06
=ferme la voi in trib
=inobilari de la voi
=demolarea jucatorilor vostrii
=desfintarea tribului?

FRZR astăzi la ora 23:07
vice versa da .. :)) ce ganduri mari aia dar nu stii ce va asteapta ...bine zis la tribul vostru apocalipsa chiar o sa vina peste voi . =:))

Dj.Misu23 astăzi la ora 23:09
cine sa vina?mos niculas a trecut...noi il avem pe [player]Moş.Crăciun.[/player] si la el nu va fi pace de sarbatori...atunci cica ar trebui sa umble cu STEAUA (ca noi suntem stelisti) si sa va colinde din sat in sat



Pentru demolari apelati la Gigi cap de bordura vad ca s-a pus pe trofee marete:))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38231

Succes apocalipsa!.

vreau sa vad raportul cu inobilarea lui brencus...cand va aparea...sa nu uitati , e foarte important!
 
Sus