declaratii de razboi

DeletedUser3372

Din profilul tribului asta, R.B.L.:

"Pentru intrebari va stau la dispozitie, dar sa nu jignim alti jucatorii
Respecta disciplina, respecta pe sine insusi."

Cred ca mai era si mai departe, dar nu am mai avut rabdare sa citesc. :)
 

DeletedUser

Eu il blamez pentru faptul ca sustine sus si tare ca ei o sa faca legea in k45, si alte vise de acest gen. Are gradinita inseamna daca face asta.

@500 de ferme for the win :d

vezi cum ** degeaba...unde am zis eu ca o sa facem legea in k45?
 

DeletedUser41319

~TBKM~ voi va uitati la statistici sau jucati doar din gura eu cred ca astia care scriu aici nici macar nu stiu sa faca o harta la ce mai jucati ma tata triburile??? uitativa pe harta uitativa la statistici si asa mai departe

BURN trib de 40 de oameni Tranc a declarat razboi iar TBKM sa aliat cu BURN 40 de oameni fratilor voi jucati cu ferme ?

Stopu dintre atacuri de la familia TRANC catre cei din burn si TBKM este 22 de secunde

Daca 3 triburi la un loc au la dusmani invinsi(atac) au 1000 de trupe omorate si familia TRANC are in total 10.000 de trupe dusmane invinse ca atacator cine e ferma TRANC sau amarati astia care nu stiu sa faca decat galagie nu sunt cu niciunu din triburi frate dar lumea se mai uita si la statistici! esteti varza
 

DeletedUser41319

si mam referit la fanii TBKM BURN si TH ! uitativa la statistici si vorbiti de colo ;) jumatate din tribu vostru e ferma si voi cantati ca sunteti buni oti fii pe lte lumi dar aici praf ci pulbere

dupa parerea mea sunteti niste PURICI pentru familia TRANC!
 

DeletedUser

si mam referit la fanii TBKM BURN si TH ! uitativa la statistici si vorbiti de colo ;) jumatate din tribu vostru e ferma si voi cantati ca sunteti buni oti fii pe lte lumi dar aici praf ci pulbere

dupa parerea mea sunteti niste PURICI pentru familia TRANC!


Cred si eu ca arata ca niste purici, daca voi va inmultiti ca iepurii :D
 

DeletedUser41319

eu nu fac parte din tranc dar uitete prietene la statistici:)) si poate o sa inghiti in sec:))
 

DeletedUser

Familia tranc, in fiecare zi mai rasare cate o academie...alte ferme alta carne de tun :rolleyes:
 

DeletedUser41319

ca oameni vor sa faca performanta cu apararea

si cand mai pica cate un TBKM dasta in plasa ca pampalai :))

alianta dintre TBKM si BURN este ca lui TBKM ii e frica de BURN de pe clasica
 
Sus