declaratii de razboi

DeletedUser1061

da, Ramos, am ras bine unpic... ramai pe "flancul" nostru, ca ramai bine! Pentru UN sat ati mobilizat doua triburi intregi, cu zeci de fakeuri si atacuri reale in care tu ai pierdut vreo 5 sate de atac complet! Asta in timp ce noi nu ne stresam pe problema... Dar asta e, nu te putem opri sa nu te bucuri de jucaria ta... :)
 

DeletedUser

forumul vostru spune ** diferit... stresul era destul mai ales din partea lui alaska
 

DeletedUser1061

cred ca ai confundat forumul, k noi nu avem nici o alaska, dar ma rog... voi stiti mai bine :)
 

DeletedUser

da, Ramos, am ras bine unpic... ramai pe "flancul" nostru, ca ramai bine! Pentru UN sat ati mobilizat doua triburi intregi, cu zeci de fakeuri si atacuri reale in care tu ai pierdut vreo 5 sate de atac complet! Asta in timp ce noi nu ne stresam pe problema... Dar asta e, nu te putem opri sa nu te bucuri de jucaria ta... :)

Da, pentru UN sat, iti dai seama cate atacuri si spargeri o sa aveti pe voi cand o sa vrem luam mai multe sate ? :)))
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Reveniti la subiectul topicului, va rog! Faceti topic de razboi si acolo discutati toate aspectele razboiului vostru.
 

DeletedUser

Declaratie de razboi L }{ A tribului A.M.S. in data de 21.01.2012. Dupa ce membrii tribului L }{ A ataca constant membrii tribului A.M.S. si balanta castigarii razboiului este inclinata spre tribul L }{ A, cei din A.M.S. din sindromul lasitatii se transforma in tribul WTS-EST una din academiile tribului Westeros. Iar razboiul a durat 7 zile, ca azi il vom incheia deoarece nu are rost sa ne luptam singuri contra unei familii compuse din 7 triburi si 500 de nubi. Nu de alta, dar sunt ei nubi, dar mai important e ca sunt si multi.

Deci si tribul Westeros va avea aceeasi soarta ca si tribul TRANC. A plecat 3ngi din conducerea Westeros, s-a dus naibii si tribul ala.

Dar ca sa inchei. Un trib format din 7 membrii a castigat un razboi impotriva unui trib format din 39 de membrii. Dragut.
 

DeletedUser

Ca sa pun punctul pe i :D :

80747830.png
 

DeletedUser31966

Nu suport prostii si smecherii! » Arată statisticile

Alianţă
SCANDALOS

Inamic
EQUILIBRUM
Westeros
Baza Equilibrum
Westeros!
EQU!L!BRUM
EQU1L1BRUM
EQUILIBRUM K65
WTS-EST
WTS-SUD

Începutul războiului
astăzi la ora 20:41:40
Durata războiului
1:56:26


Un continent intreg (k56) contra la 10 persoane


Si declaratie de razboi , una foarte civilizata:


Tribul este acum în război cu EQU!L!BRUM!

Nume război: Nu suport prostii si smecherii!

Declaraţie:
sustin personal o actiune impotriva unor trantori ca si voi, intrucat nu pot numi excluderea voastra de pe harta un razboi.

daca vi se pare ca prindeti aripi, din lipsa mea personala de timp, cu ce tupeu indrazniti sa luati membri crescuti in EQUILI?

bagati foarte bine la capetele alea voastre seci ale voastre: NICI UN VITEAZ DINTRE VOI NU VA RAMANE AICI!

Actiune sustinuta personal de mine, Argentis.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

dandanaua
Puncte: 98
Loc: 17519
Inamici învinşi: 43.778 (561.)
Trib: LaG


Eu ti-am zis sa taci din gura sa nu te faci de rusine :D ... unde e maretul trib terror ? :rolleyes:
 

DeletedUser1061

ma bucur că ţi-am putut înbucura ziua cu punctele mele :D

eu am renunţat la joc, prietene, şi am cedat satele prietenilor... ăsta e "misterul" pe care nu-l puteai înţelege... mai stau puţin pe acolo doar pentru a schimba câteva mesaje cu cei care mi-au fost colegi... n-am stres... dar văd că tu ai :)

cât despre TERROR... l-am lăsat unor oameni care se pare că nu au ştiut cum să-l conducă! Era prea mare "pălăria" pentru ei, cred...
 

DeletedUser

ma bucur că ţi-am putut înbucura ziua cu punctele mele :D

eu am renunţat la joc, prietene, şi am cedat satele prietenilor... ăsta e "misterul" pe care nu-l puteai înţelege... mai stau puţin pe acolo doar pentru a schimba câteva mesaje cu cei care mi-au fost colegi... n-am stres... dar văd că tu ai :)

cât despre TERROR... l-am lăsat unor oameni care se pare că nu au ştiut cum să-l conducă! Era prea mare "pălăria" pentru ei, cred...

Tii minte ce ti-am zis intr-un mesaj ... "Cu prima ocazie dupa ce o sa fie baieti pe picioare o sa si iasa din trib si o sa plece in altul :))" Drept urmare ai vazut cati au parasit tribul ;) .. Cum ti-am zis : Degeaba te-ai batut cu pumnul in piept ai iesit sa faci furori pe extern ca vai suntem cei mai uniti rupem spargem tot .. cum ai trecut 2 zile rang 1 repede iar pe forum si tot asa .. Atat am avut de spus in rest spor la joc pe alte lumi :)
 

DeletedUser1061

Fără supărare, nu m-am bătut degeaba "cu pumnii-n piept" (cum zici tu) pt k atâta timp cât am fost EU la conducere tribul era în top şi "teroriza" zona :) asta e indiscutabil... faptul că a căzut DUPĂ ce eu am plecat e altceva şi asta ţine de calitatea nu de jucător ci de conducător a celor care au rămas după mine şi care nu s-au putut ridica la nivelul "moştenirii" pe care le-am lăsat-o (un trib mare care se bătea la locul 1 plus patru academii full). Au plecat din TERROR tocmai pt ca nu puteau conduce tot ce le lăsasem şi au înfiinţat un alt trib în care au preluat cei mai buni jucători din Terror. Deci, nu se poate spune că "au plecat în alt trib", aşa cum ai spus tu!
Altfel, succes şi ţie!
Îmi salut, cu respect, toţi foştii "duşmani"! :)
 

DeletedUser8802

dar te ai gandit ca poate au plecat din cauza diplomatiei defectuase si a celor 4-5 academii lasate de tine mostenire?:):p
 

DeletedUser

Valentine's day » Arată statisticile
Alianţă
Dragosloveni
Soveja
Inamic
The Brave Knights of Malakh!
The Brave Knights of Malakh!!
Începutul războiului
astăzi la ora 12:28:22

Aoleu !
 

DeletedUser38231

declaratie de Valentine's day » Arată statisticile
Alianţă
The Brave Knights of Malakh!
The Brave Knights of Malakh!!




Inamic
Soveja
Apocalipsa
The New Order
PIRATII Nemuritori
United Soldiers
Rucareni
Dragosloveni
CIRCARII


Distractie! :D
 

DeletedUser38231

Alianţă
The Brave Knights of Malakh!
Persia
The Brave Knights of Malakh!!
Imperiul Persan!

Inamic
Soveja
Apocalipsa
The New Order
PIRATII Nemuritori
United Soldiers
Rucareni
Dragosloveni
CIRCARII Începutul războiului
în data de 05.02. la ora 12:25:17
Durata războiului
2 zile 4:18:47

Prietenii nostrii din Persia ni s-au alaturat :)
 

DeletedUser

Alianţă
The Brave Knights of Malakh!
Persia
The Brave Knights of Malakh!!
Imperiul Persan!

Inamic
Soveja
Apocalipsa
The New Order
PIRATII Nemuritori
United Soldiers
Rucareni
Dragosloveni
CIRCARII Începutul războiului
în data de 05.02. la ora 12:25:17
Durata războiului
2 zile 4:18:47

Prietenii nostrii din Persia ni s-au alaturat :)

Daca sunt circarii de pe lumea 14 v-ati ars baieti. Aia joaca destructiv. Oricum cam multi inamici, vreti sa va laudati?
 

DeletedUser

Nu se lauda nimeni , insa ei nu sunt singuri !



Parte 1:
Triburi: Persia, ~TBK2~, ~TBKM~, P3rs!a
Parte 2:
Triburi: Soveja, TheEnd, PIRATI, US, Sov-R, Sov_D, CIRC!

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 20
Tabăra 2: 5
Diferență: 15

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 87,298
Tabăra 2: 14,211
Diferență: 73,087

chart
 
Ultima editare de un moderator:
Sus