declaratii de razboi

DeletedUser38231

Daca sunt circarii de pe lumea 14 v-ati ars baieti. Aia joaca destructiv. Oricum cam multi inamici, vreti sa va laudati?

am pe la mine prin trib circari de pe lumea 14..de fapt am la mine in trib circarul care i-a invatat pe cei de pe lumea 14 sa joace destructiv....dar este sub alt nume...deci , poate sa fie circ de pe lumea 14 , nu ma supar :)

ah , si o noua stire:
Prietenii din Burn s-au alaturat Razboiului! :)
 

DeletedUser

am pe la mine prin trib circari de pe lumea 14..de fapt am la mine in trib circarul care i-a invatat pe cei de pe lumea 14 sa joace destructiv....dar este sub alt nume...deci , poate sa fie circ de pe lumea 14 , nu ma supar :)

ah , si o noua stire:
Prietenii din Burn s-au alaturat Razboiului! :)

Curios ca si eu am fost la tine in trib si nu am vazut pe nimeni dar in fine. Nici eu nu joc cu numele de pe 14.
 

DeletedUser38231

tu spune-mi doar cine e "capul" , sau ma rog , cine era , ca acum nu se mai ocupa....atacurilor organizate cu catapulte pe lumea 14.....si iti spun daca ai dreptate sau nu :)
 

DeletedUser22923

cladiu m-ai cauta vreo 3 4 triburi de rank 10 cu care sa te aliezi inpotriva , a niste triburi de rank 50 , 60 , 100 , si asa mai departe , poate vei reusi sa te faci m-ai tare de rusine .

declaratie de Valentine's day » Arată statisticile
Alianţă
Soveja
Apocalipsa
The New Order
PIRATII Nemuritori
United Soldiers
Rucareni
Dragosloveni
CIRCARII Inamic
The Brave Knights of Malakh!
BURN IN HELL
Persia
The Brave Knights of Malakh!!
Imperiul Persan!
Burn.in.Hell Începutul războiului
în data de 05.02. la ora 12:25:17
Durata războiului
3 zile 7:04:18
 

DeletedUser38231

cu ce ma fac de rusine prietenas?..pur si simplu am trimis cerere aliatilor si eu au acceptat....

cu cat ii scoatem mai repede , cu atat mai bine :)
 

DeletedUser

Matzz , daca tu esti acel matzz de pe L23 , ar fi bine sa te documentezi mai bine , TheEnd si T.N.O sunt triburi foarte bune din punct de vedere organizatoriu, de restu nu stiu ce sa zic , insa sunt multe triburi acolo si foarte multe sate :X
 

DeletedUser

tu spune-mi doar cine e "capul" , sau ma rog , cine era , ca acum nu se mai ocupa....atacurilor organizate cu catapulte pe lumea 14.....si iti spun daca ai dreptate sau nu :)

Bun si tu vrei acuma sa-mi amintesc asa detalii despre o lume pe care nu am mai jucat de 3 ani? Pe Batissta mi-l amintesc, il am si pe mess. Ar mai fi cativa daca as sta sa-mi tocesc nervii si memoria ca sa-mi amintesc. Dar chiar are rost? Si ca sa fiu mai direct, eu nu-mi incarc memoria cu prostii de genul asta. Ma joc din placere nu ca sa fiu cel mai bun sau alte baliverne de genul asta. Prefer sa fiu cel mai bun intr-un joc de talie mondiala (globala) decat ceva browser based care mai este si pe plan local.
 

DeletedUser38231

si matzz , nu a fost pentru voi invitatia de razboi...de voi , triburile din nord ,se va ocupa academia :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser22923

auch ) cred ca la durut ))

Nu nu m-a durut stai linist eu sunt departe de tbkm , si nu am drepturi in US , Ramane de vazut ce va fi , timpul le va rezolva pe toate . bafta
 

DeletedUser

Tribul Nu Fugi Ca N-ai Scapare!!! a declarat război tribului Crash : veterani!
Expediat 10.03.12 23:54:41
Tribul este acum în război cu Nu Fugi Ca N-ai Scapare!!!!

Nume război: Muriti !

Declaraţie:
Muriti ma , muriti , luavar draqu sa muriti !
 

DeletedUser5970

Cum ziceam, toti pustanii fac acum declaratii de razboi cat mai originale pentru ca s-au trezit cu ea in sus dimineata.

Penibil, meritati sa fiti trecuti cu rosu de toata harta.
 

DeletedUser34078

Tribul Nu Fugi Ca N-ai Scapare!!! a declarat război tribului Crash : veterani!
Expediat 10.03.12 23:54:41
Tribul este acum în război cu Nu Fugi Ca N-ai Scapare!!!!

Nume război: Muriti !

Declaraţie:
Muriti ma , muriti , luavar draqu sa muriti !

clepo, din cate stiu ai o declaratie cam neadecvata aici, ai putea sa le dai peste nas ... in alta ordine de idei poate ne mai amuzam si noi ca e atat de anost pe aici :D
 

DeletedUser

DetaliiAlianţă The Titans
World OF The Warriors.
Tig3rS
Haita-Nebuna
~ God of War ~
Haita Nebuna.
only for friends
Gaşca Nebună
The Gods
D00A
Inamic Silent Hunters
-Silent Hunters-
~Silent Hunters~

e curios cineva sa faca o comparatie la numarul de sate intre astea 2 aliante?
 
Sus