declaratii de razboi

DeletedUser

Bun si tu vrei acuma sa-mi amintesc asa detalii despre o lume pe care nu am mai jucat de 3 ani? Pe Batissta mi-l amintesc, il am si pe mess. Ar mai fi cativa daca as sta sa-mi tocesc nervii si memoria ca sa-mi amintesc. Dar chiar are rost? Si ca sa fiu mai direct, eu nu-mi incarc memoria cu prostii de genul asta. Ma joc din placere nu ca sa fiu cel mai bun sau alte baliverne de genul asta. Prefer sa fiu cel mai bun intr-un joc de talie mondiala (globala) decat ceva browser based care mai este si pe plan local.

Si eu mi-l amintesc cu drag :)))))
Dupa cateva atacuri pe ei au dat stergere si aaaaaaaaaaaaaa , stai ca batissta era ala care ia cumparat contul lui ramos si sa pus urss sa zica pe extern ca e cumparat si dupaia plangea dupa el ca era innobilat de noi :)))))))))))

Batissta si cu Bebelino , cavalerii care cumparau conturi pe L14


De curiozitate intreb, cu ce nick joci pe L14?
Daca esti in Circ, ar trebui sa ne cunoastem
 

DeletedUser

Ca agresor Ca apărător În total
Loc Porecla Cucerit
1 Putifer si Prunis [GOD] 1,37 Mio.
 

DeletedUser

Hmm si culmea la atatea puncte ca aparator nu a pierdut niciun sat ? Cam slabut SH , slabut :)
 

DeletedUser

Si eu mi-l amintesc cu drag :)))))
Dupa cateva atacuri pe ei au dat stergere si aaaaaaaaaaaaaa , stai ca batissta era ala care ia cumparat contul lui ramos si sa pus urss sa zica pe extern ca e cumparat si dupaia plangea dupa el ca era innobilat de noi :)))))))))))

Batissta si cu Bebelino , cavalerii care cumparau conturi pe L14


De curiozitate intreb, cu ce nick joci pe L14?
Daca esti in Circ, ar trebui sa ne cunoastem

Cred ca toti ni-l amintim pe batissta !:)

Aoleu l-am dus pe prunis la aparatori calumea.. pff.. Felicitari !
 
Sus