demolare prima biserica

  • Autor subiect DeletedUser41962
  • Data de început

DeletedUser41962

prima biserica se demoleaza doar daca scap si de celelate sau exista si alta varianta? (este vorba de L30)
in cazul variantei ca imi innobilez satul cu prima biserica: trupele din acel sat se pierd sau imi raman (am auzit ambele variante, dar nu stiu care e cea buna)?

mersi anticipat ptr raspuns :)
 

DeletedUser

Daca nu s-au modificat setarile la L30 fata de L14 acum 2 ani trupele de pe satul cu prima biserica nu dispar daca iti innobilezi singur satul, le poti retrage de unde le-ai trimis sprijin...

Varianta cu demolat celelalte biserici ca sa poti demola prima biserica merge si ea, dar e oarecum riscanta si foarteincomoda :))
 

DeletedUser

o poti demola doar cand este singura biserica pe care o ai . daca mai ai si alte biserici singura solutie fiabila este innobilarea satului respectiv ( trupele nu dispar yanakis )
 
Scor reacție
209
Pe 30 nu merge.
Prima biserică (Nivel 1) Clădirea nu poate fi demolată mai departe (am un singur sat)

Am jucat pe 14 si pe 19 putin. Poate acolo putea fi demolata.
 

DeletedUser

Pe 30 nu merge.
Prima biserică (Nivel 1) Clădirea nu poate fi demolată mai departe (am un singur sat)

Am jucat pe 14 si pe 19 putin. Poate acolo putea fi demolata.


pai daca ai un singur sat ce sens ar avea sa o poti demola? ar trebui sa mearga demolata doar daca ai mai mult de 1 sat, sa o poti ridica pe alt sat
 
Scor reacție
209
Am citit in graba ce a zis chevyx si am inteles aiurea. Intreb pe cineva cu 2 sate daca o poate demola de pe principal s-o faca pe celalalt.
 
Sus