DEO vs CIRCUS

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

ba tu fie esti orb fie iti merge mintea mai incet ca la un bolovan.Tu chiar nu stii sa folosesti tw-stats-ul???
hai ca iti dau mura in gura ca vad ca altfel nu te prinzi:
027. DEO! 475|408 9.358
028. DEO! 474|407 9.225
regatul lui RBX 471|406 9.180

ia verifica de la cine sunt astea 3 ma... iti dau linku de pe tw-stats ? mai vorbim totusi cand invatati voi sa ataci,si nu ma atacati cu lanci si cu cav grea :)))) bostanilor:-j

Uite cat de prost stim noi sa atacam si cat de mult te pricepi sa folosesti tu twstats-ul: :))

Parte 1:
Triburi: DEO, DEO 2, Sc0ncs
Parte 2:
Triburi: CIRCUS, CIRCU$, CIRC*
Jucători: leguma7, ROBERT01989

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 219
Tabăra 2: 62
Diferență: 157

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,034,294
Tabăra 2: 495,421
Diferență: 1,538,873

http://chart.apis.google.com/chart?chs=190x135&cht=bvs&chco=BB173E|1EBA24&chxt=x,r&chxl=0:|Side 1|Side 2|1:|0|2M&chbh=50,20,20&chf=bg,s,F8F4E8&chtt=twstats.com&chts=000000,10&chd=t:2034294,495421&chds=0,2034294&
chxr=1,1,2034294

Si invata te rog sa citesti:Am zis sat din DEO,nu sate de la jucatori izolati din academii.
 

DeletedUser

ro23


fam circus-albastru
deco-negru
Sc0ncs-galben
fam mason-rosu

din cate vad au inceput in cele din urma si liderii din circus sa vina la granita...ap prisson, pana ajungi la granita ia un cont in sitting langa alci2 si dai perversa :)
 

DeletedUser28580

blablabla vorbesc tampenii


hmm,am impresia ca nu stii ce inseamna DUSMAN :)
am innobilat 3 sate de la dusmani?am innobilat.si pe langa asta,nu sunteti singurii de la care am luat sate si sunteti dusmani.peste jumatate din sate sunt luate de la cei cu rosu aprins.
Number 23 (477|474) K44 9,805 alci 2 [DEO] ssilviu19 [DEO] 2011-06-26 22:33:28
Number 22 (478|475) K44 9,653 ROBERT01989 ssilviu19 [DEO] 2011-06-24 18:21:32
Number 21 (444|451) K44 2,989 Barbar ssilviu19 [DEO] 2011-06-01 21:36:44
Number 20 (444|453) K44 3,007 Barbar ssilviu19 [DEO] 2011-05-31 22:31:54
Number 19 (444|437) K44 2,846 Barbar ssilviu19 [DEO] 2011-05-31 02:05:35
Number 18 (443|438) K44 3,070 Barbar ssilviu19 [DEO] 2011-05-29 22:21:46
Number 17 (445|438) K44 3,043 Barbar


vorbim cand iei un sat din circus.

si nu stiu ce spuneai acolo de alci 2,dar poftim:
Number 23 (477|474) K44 9,805 alci 2 [DEO] ssilviu19 [DEO] 2011-06-26 - 22:33:28
Number 23 (477|474) K44 9,743 ROBERT01989 alci 2 [DEO] 2011-06-25 - 11:42:33

l-ai cucerit de la un coleg dupa o zi,bravo, esti tareee:)))



apropo,la statistici nu stiu cat de rau stam:
Parte 1:
Triburi: CIRCUS, CIRC*, CIRCU$
Parte 2:
Triburi: DEO, Sc0ncs

Timeframe: Ultimele 3 luni

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 224
Tabăra 2: 233
Diferență: 9

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,733,142
Tabăra 2: 1,999,688
Diferență: 266,546

chart



DEO are 9 sate in plus luate de la noi,tin sa ii felicit pe aceasta cale.

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile"
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Editat
Cat despre triburi,cum era sa iau sate din Circus,cand voi l-ati concediat pe baiat pana sa ajunga nobilii mei la el?
Ai uitat sa-i contabilizezi la statistici pe jucatorii pe care i-ati concediat cand au inceput sa piarda sate.In plus,din punctul nostru de vedere,statisticile incep sa fie relevante ,abia din momentul in care alianta cu H/G ne-a permis sa ne concentram in proportie de 100% asupra razboiului cu voi.

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile"
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser28580

Da? vrei sa iti dau lista cu dusmanii nostri?:))
avem cel putin 10 dusmani :))
daca am fi avut si noi numai razboiul cu voi erati de mult cu 2 continente mai in spate.
si repet,vorbim cand descoperi si tu cum e sa iei sate de la dusmani.deocamdata ocupa-te de barbari si membri ai tribului tau.
Apropo,tot asa prost stai la capitolul inamici invinsi? :) . pai cum sa nu stai astfel cand te bati numai cu barbarii?
Si care ar fi jucatorii concediati d ela care tu AI LUAT sate?

Hai fa-mi cu mana de langa satele de barbari :(
 

DeletedUser

Editat
Cat despre triburi,cum era sa iau sate din Circus,cand voi l-ati concediat pe baiat pana sa ajunga nobilii mei la el?
Ai uitat sa-i contabilizezi la statistici pe jucatorii pe care i-ati concediat cand au inceput sa piarda sate.In plus,din punctul nostru de vedere,statisticile incep sa fie relevante ,abia din momentul in care alianta cu H/G ne-a permis sa ne concentram in proportie de 100% asupra razboiului cu voi.

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile"

pe forumu l18 scriai cam acelasi lucru ca marea iubire dintre voi si royal va tine mult timp..
cretca o sa vo luati si pe l23;)
 

DeletedUser

prisson, esti jucator bun, dar sa umbli cu "urat mirositoare" pe forum te pune intr-o lumina proasta, nu te compromite
ce-i aia tradeaza HG - WoC?
asta ar insemna sa se innobileze cei din conducerea DEO si WoC intre ei; numai ca asta nu se va intampla ca e al dracului de greu, e chiar imposibil, nu te lasa server-ul, cata vreme exista relatii permanente de mod de vacanta intre conturi ;)):))
ce spuneai de royal ? aaa? ce e aiafamilie ?? aaa ? mason, iubire pana la moarte ???

Editat TT
bafta, aveti mare nevoie ! ;)):))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

dar sa umbli cu "urat mirositoare" pe forum te pune intr-o lumina proasta, nu te compromite
pai daca jumate din elevii din romania a luat sub nota 5 la romana ar fi si o prostie sa invete un strain l. romana de la voi;)
mai bine aveti grija de voi si nu de strainii care stiu cat decat l.romana
 

DeletedUser39475

Matzz ,am vorbit eu cu tine odata pe joc... Ti-am zis ca urmeaza vremuri grele.

Acum aveti si nordul si vestul impotriva voastra. CIRCUS o sa reziste ,dar daca nu face ceva benefic dpdv diplomatic va fi extrem de dificil ! O sa urmaresc razboiul asta pt ca foarte interesant ! :D
 

DeletedUser

Acum aveti si nordul si vestul impotriva voastra. CIRCUS o sa reziste ,dar daca nu face ceva benefic dpdv diplomatic va fi extrem de dificil !
pai iti zic eu ca din razboiu circus si deo nu va iesi niciuna victorioasa

eu nu am fost deacord de la inceput cu razboiu cu sconcs si s-a vazut pe urma ca circus a luat teapa de la cei 2 aliati care iau bagat in razboi si iam zis si lu aici2 ca ei vor avea aceiasi soarta mai tarziu ca drept exemplu cea patit pe l13,dar se pare ca el nu a invatat nimic din greselile facute de pe l13
 

DeletedUser39475

E cam nasol atunci. Timpul le demonstreaza pe toate !

Oricum situatia nu va ramane asa. Vor urma rasturnari peste rasturnari de situatie ! Razboiul nu se castiga cu trupele ,ci cu diplomatia si presiunea impusa! :)
 

DeletedUser

Conducatorii din Circus sunt circari in adevaratul sens al cuvantului.Al n-spelea jucator pe care il concediaza dupa ce incepe sa piarda sate.Unde va e onoarea baieti?
 

DeletedUser39475

Dar chiar conteaza asta pentru voi ? Pentru voi ar trebui sa conteze faptul ca avansati in ei si nimic altceva...
Daca le scoateti jucatori ,felicitari ! Dar chestia asta nu o inteleg !
 

DeletedUser

Dar chiar conteaza asta pentru voi ? Pentru voi ar trebui sa conteze faptul ca avansati in ei si nimic altceva...
Daca le scoateti jucatori ,felicitari ! Dar chestia asta nu o inteleg !

Conteaza :) Daca vreau sa fac o statistica concludenta,trebuie sa ma apuc sa caut toti jucatorii concediati de ei :D.In plus,tot iau sate din Circus si nu mi se numara,ca pana ajung nobilii mei pe sate,ei deja concediaza jucatorul :D
 

DeletedUser39475

Si ce daca ? Razboiul si mai ales ZONA tot a voastra e ! Cu jucator care e sau nu e la ei in trib !
 

DeletedUser37799

Conteaza :) Daca vreau sa fac o statistica concludenta,trebuie sa ma apuc sa caut toti jucatorii concediati de ei :D.In plus,tot iau sate din Circus si nu mi se numara,ca pana ajung nobilii mei pe sate,ei deja concediaza jucatorul :D

razboiul in sine este pentru a castiga sate si implicit teren..nu pentru o amarata de statistica...conteaza ca iei satele care sunt/ au fost ale lor...un razboi se termina prin lipsa de reactia a adversarului..lipsa lui de aparare/atac.. luati sate chiar si de la jucatorii concediati de ei...acest lucru fiind sinonim cu pierderea lor de teren.. ;)
 

DeletedUser

E cam nasol atunci. Timpul le demonstreaza pe toate !

Oricum situatia nu va ramane asa. Vor urma rasturnari peste rasturnari de situatie ! Razboiul nu se castiga cu trupele ,ci cu diplomatia si presiunea impusa! :)

mda ai dreptate
in cazul a 2 triburi de marimi si valori aproximativ egale razboiul poate dura o vesnicie (vezi cazul H/G vs. Sconcs)
nu este si cazul nostru in momentul de fata contra vsAll ... in viata mea nu am vazut jucatori mai slabi si mai dezorganizati ... se trece ca prin branza prin ei ... dar paradoxal asta nu e un lucru bun ca ne "moleseste" si ne scade vigilenata :(
speram ca urmatorul razboi sa fie mai de calitate :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus