DEO vs INQ

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

maram

Game Suport
Scor reacție
17
yonika, vezi ca ai uitat sa treci un trib acolo...

Parte 1:
Triburi: DEO, DEO 1, ~DEO~
Parte 2:
Triburi: ~INQ~, -INQ-, =INQ=, .INQ.

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,030
Tabăra 2: 1,003
Diferență: 27

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 10,035,407
Tabăra 2: 9,610,709
Diferență: 424,698

chart
 

DeletedUser40664

Pai atunci nu imi mai comenta aiurea la ce scriu eu atata timp cat nu jignesc pe nimeni,
si este strict problema mea ce filme urmaresc, iar cele spuse de tine chiar nu ma atrag.
daca tu intelegi altceva din ce scriu eu e problema ta insa nu scrie aici, pastreaz-o pentru tine.

Multa distractie pe joc in noaptea re Revelion:d

La ce am comentat aiurea si cu ce te-am jignit? folosim acelasi forum? Noaptea de revelion o sa fie la fel ca si alta noapte, dar stai linistit spre deosebire de unii care se dau rotunzi numai pe joc am viata sociala, nu duc lipsa.

krius cu cine vorbesc?
pikachu cine esti?
 

DeletedUser

eu n-am zis ca m-ai jignit pe mine sau ca ai jignit pe cineva daca recitesti ai sa-ti dai seama
n-am zis ca n-ai viata sociala toti avem asa ceva (cel putin asa cred)

Insa hai sa o lasam asa cum a cazut ca nu vreau sa ma cert cu tine.
 

DeletedUser40664

eu n-am zis ca m-ai jignit pe mine sau ca ai jignit pe cineva daca recitesti ai sa-ti dai seama
n-am zis ca n-ai viata sociala toti avem asa ceva (cel putin asa cred)

Insa hai sa o lasam asa cum a cazut ca nu vreau sa ma cert cu tine.


De certat pe forum sau pe un joc nu poate fi vorba, poate remarci acide, intepaturi dar cearta e prea mult spus, imi trimiti atacuri pe joc poate pierd sate poate nu sau alte lucruri de genul, afara din Romania nu ma dai desi as vrea cateodata:)


Avand in vedere ca faci urari de genul 'Multa distractie pe joc in noaptea re Revelion:d' rezulta partea a doua din punctul meu de vedere, daca stai pe joc in noaptea de revelion e cam trist, ar fi mai trist si de Craciun, dar acolo unii erau la munca:))
'n-am zis ca n-ai viata sociala toti avem asa ceva (cel putin asa cred)'.


O seara buna si la multi ani! Pikachu, cred ca iti spun asa daca nu ai amabilitatea sa te recomanzi, poate ai facut-o dar nu am fost prea atent:) nu prea postez pe aici, ma aprind cand vad aberatii.
 

DeletedUser

si acum sa revin la inq
chevyx mi-a facut placere sa discutam astazi (a trecut ziua la munca mai usor :D )
e exact cum am spus
are si inq oameni cu care poti vorbi in contradictoriu si sa nu iti vina sa arunci tastatura pe geam
cu respect

e reciproc , mi-a parut bine sa cunosc un 'dusman' ;)
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Dragilor mi-ati dat de lucru chiar in prima zi din an. Lasati-o mai usor cu spamul, si daca nu va puteti abtine, cu incredere la discutii libere se pot tine toate teoriile, combinatiile, si restul.

DEO VS INQ, deci :).
 

DeletedUser30525

ce liniste pe aici
hai sa punem si noi o statistica cu ai mici ai nostri
:)

Parte 1:
Triburi: DEO 1
Parte 2:
Triburi: ~INQ~, =INQ=, .INQ., -INQ-

Timeframe: Luna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 159
Tabăra 2: 5,326
Diferență: 5,167

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 25
Tabăra 2: 8
Diferență: 17

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,137,345
Tabăra 2: 45,921,102
Diferență: 44,783,757

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 233,121
Tabăra 2: 74,815
Diferență: 158,306

chart



mai inca 6 sate si recupereaza avansul fata de familia inq la statistica dintotdeauna
:D
bv baietii
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: ~INQ~, -INQ-, .INQ., =INQ=
Parte 2:
Triburi: DEO, DEO 1, ~DEO~

Timeframe: Dintotdeauna

Tabăra 1: 1,033
Tabăra 2: 1,067
Diferență: 34

Timeframe: Luna trecută

Tabăra 1: 182
Tabăra 2: 194
Diferență: 12
 

DeletedUser2821

Echilibrat, asta e cuvantul perfect care descrie acest razboi .
 

DeletedUser40664

Cand woc sprijina granita cu deo numai echilibrat nu se poate numi:).
 

DeletedUser

tu probabil ai fi stat on sa retragi trupele alea amarate ( 4 sate mai precis nici alea full , nu ? ) , cine le-a trimis a preferat sa doarma cateva ore . cine e in avantaj , tu sau ... ?
 

DeletedUser30525

tu probabil ai fi stat on sa retragi trupele alea amarate ( 4 sate mai precis nici alea full , nu ? ) , cine le-a trimis a preferat sa doarma cateva ore . cine e in avantaj , tu sau ... ?

pai eu vad numai un sat aici
de unde stii de 4 si precis pe deasupra
mihaeluleeeeee
:D
 

DeletedUser

la voi in trib nu exista comunicare bre ? sau siter ? sunt eu mic da ... tare in cric :):):)
 

DeletedUser

appp va placut surpriza mea si a lu daff in mijlocul vostru...vetely cum a fost:>?



pai surpriza a fost satul luat de mihaelu in zona..restul erau de asteptat!uita-te pe harta..tu nu ai sat in zona!mai are daffy cateva...in care a bagat muuuulllteeee ferme de aparare...ferme care va vor fi utile pe granita mai tarziu! :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus