DEO vs INQ

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

acu` eu i-ti zic ce pateam pe L11 la un moment dat, cum se facea un organizat pe cate unul avea treaba subit, si te trezeai ca dupa ce aveai si tu cateva sute de atacuri trebuia sa mai tii si cate 4-5 sittere, si alea fara CP! Am eu o banuiala ca asa e si acum, vede omul atacuri multe il i-a groaza, lasa sitter ca la o adica sa o poata da pe un coleg, "n-am fost eu, sa moara mama!"
 

ricautza

member
Scor reacție
10
acu` eu i-ti zic ce pateam pe L11 la un moment dat, cum se facea un organizat pe cate unul avea treaba subit, si te trezeai ca dupa ce aveai si tu cateva sute de atacuri trebuia sa mai tii si cate 4-5 sittere, si alea fara CP! Am eu o banuiala ca asa e si acum, vede omul atacuri multe il i-a groaza, lasa sitter ca la o adica sa o poata da pe un coleg, "n-am fost eu, sa moara mama!"

tocmai. si in loc sa multumeasca vine si il ia la misto pe coleg pe extern ca e noob si a pierdut sate
 

DeletedUser

acu` eu i-ti zic ce pateam pe L11 la un moment dat, cum se facea un organizat pe cate unul avea treaba subit, si te trezeai ca dupa ce aveai si tu cateva sute de atacuri trebuia sa mai tii si cate 4-5 sittere, si alea fara CP! Am eu o banuiala ca asa e si acum, vede omul atacuri multe il i-a groaza, lasa sitter ca la o adica sa o poata da pe un coleg, "n-am fost eu, sa moara mama!"

s-a strigat bingo , de unde stiai ? ;)
 

DeletedUser41541

lasati mai omu in pace
a pierdut cateva sate gata
:))
nu trebuie sa il descurajam ca poate se lasa
:D
 

DeletedUser

Stii f.bine ca nu am fost eu p cont cand ati laut satele respective ..daca eream eu p cont nu aveam pierderile astea sau poate deloc;)


nici la mine nu am fost eu...ca altfel... :pPPPPPP

oricum nu e nevoie sa cauti scuze..ti le accept asa drag cum imi esti tu mie! :)pacat ca dupa ziua de ieri..iti lasi satele colegilor!


sa nu spui ca nu-s baiat bun yon..stii tu de ce! :pP
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus