DEO vs TheEnd

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

N-am avut timp sa fac o statistica,dar vorbeste lumea ca am fi pe plus :).Sa vedem ce urmeaza.
 

DeletedUser28580

Parte 1:
Triburi: DEO
Parte 2:
Triburi: TheEnd

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 35
Tabăra 2: 0
Diferență: 35

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 335,739
Tabăra 2: 0
Diferență: 335,739

chart





se vede ca au venit cei din circus la voi.
apropo, razboiul e cu TheEnd , nu cu academia...
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: DEO
Parte 2:
Triburi: TheEnd

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 35
Tabăra 2: 0
Diferență: 35

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 335,739
Tabăra 2: 0
Diferență: 335,739

chart





se vede ca au venit cei din circus la voi.
apropo, razboiul e cu TheEnd , nu cu academia...

My bad.Rog moderatorii sa modifice titlul temei,daca se poate!
 

DeletedUser26167

Razboiul este intre DEO, DEO 2 si Sc0ncs vs TheEnd si THE
 

DeletedUser

Si o statistica destul de buna :)

Parte 1:
Triburi: DEO, DEO 2, Sc0ncs
Parte 2:
Triburi: THE, TheEnd

Timeframe: 06/08/2011 18:10:00la14/08/2011 00:21:49

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 194
Tabăra 2: 18
Diferență: 176

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,786,201
Tabăra 2: 162,762
Diferență: 1,623,439

chart
 

DeletedUser

mda ... statisticile arata foarte bine sau foarte rau ... depinde din ce punct de vedere privesti
 

DeletedUser28580

nu stiu exact cum e treaba pe acolo,dar din cate stiu,dupa destramarea tribului circus,unii au plecat in mason,altii in deo iar altii in theend,precum legionnegro.
ei bine,jucatorii precum legionnegro erau in CENTRUL tribului dusman,si era destul de logic sa piarda sate...deci deocamdata statistica e logic sa fie in favoarea tribului DEO


cat despre statistica mea,incercam sa fac sa arate cat mai bine in favoarea tribului TheEnd :D
 

DeletedUser

Sunt convins ca statistica o sa echilibreze curand acum au fost inactivi si nabeti acum urmeaza greul... Sau nu cine stie ramane de vazut:D
 

DeletedUser

Sunt convins ca statistica o sa echilibreze curand acum au fost inactivi si nabeti acum urmeaza greul... Sau nu cine stie ramane de vazut:D

nu, nu se echilibreaza nimic
am vazut harta si am vazut ca acolo unde DEO a luat sate de la The End sunt sacalii care luau sate de la DEO cand harta pentru DEO era rosie opeste tot
stateau la panda probabil si innobilau sate neaparate
e imposibil ca the end sa isi revina in statistici pt ca DEO are la granita jucatori de valoare

The End are o singura sansa: alianta cu masonii si atac mason pe DEO (numai ca
asta va ramane un deziderat)
 

DeletedUser30525

Concluzia....TheEnd e END

haideti sa nu ne hazardam si sa ii lasam pe baieti sa joace
nimeni nu dadea nici o sansa nici hardului contra inq (mai ales dupa fuziunea inq cu scorpionii) si uite ca inca e pe harta hard
concluziile finale cred ca o sa le tragem mult mai tarziu
pana atunci un joc placut tuturor
cu respect kampf
 

DeletedUser

nu, nu se echilibreaza nimic


The End are o singura sansa: alianta cu masonii si atac mason pe DEO (numai ca
asta va ramane un deziderat)

Doar că masonii au alianță cu DEO pe moment, deși e posibil să se rupă la cum sunt masonii de neserioși în diplomație, tactica lor este fuziunea urmată de nobilare internă și creșterea unor conturi mamut pe care joacă neștiutori care iau doar barbare sau din nobilări interne, pe mine masonii m-au concediat și mi-au declarat război (între timp mi-am făcut trib de una singură pe perioada negocierilor) dar acest război celebru de 3 zile pentru sancționarea mea s-a soldat cu peste 7 sate (oficial în statistică sunt doar 3, mi-au declarat război după ce au pierdut 4 sate) pe care le-am luat și cu trofeul de cel mai bun apărător al zilei :)

Așa că slabă speranță să lupte masonii-masoni cu DEO vreodată, chiar dacă se va rupe alianța dintre ei, tocmai fiindcă, așa cum ai observat foarte bine, la granița lor suntem noi, foștii circari (ex-CIRCUS) care suntem și jucători foarte buni și am fost și buni colegi, există în zona aia de hartă PNA-uri neoficiale între jucători, pot să fie ei chiar în triburi dușmane, nu se vor ataca niciodată. Doar dacă eventual se sparg conturile, iar aici ar fi altă poveste...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus