DEO vs TheEnd

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser38569

dc nu faceti voi ( cele 2 tabere ...pace ) si sa va axati cu noi ( masonii ) pe cei mai buni playeri de pe lumea asta? pe woc? :p
ptr ca observ ca woc incearca pe acest forum sa-i atraga pe aliatii nostrii de partea lor si..nu vad de ce nu am proceda si noi la fel ca ei...
 

DeletedUser29592

da cine ia scos pe PERSIA ????

pai nu the end-ul?? s-au probabil gresesc eu :D am lipsit o perioada buna de pe forum (ca pe joc numai joc am sitter, care poate sa faca ce vrea)




morphen = ar fi o idee buna insa eu zic ca cei din mason sa vorbeasca cu cei din deo si sa vada daca sunt de acord sa intre in razboi alaturi de voi contra celor din woc respectiv wog. ar fi un razboi interesant nu ca acum nu ar fi:d insa deocamdata este a 2 zi :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38569

si as propune ca oricine proceaza astfel..prin trecerea aliatilor direct la dusmani...sa se procedeze la fel..toti sa le declre razboi..poate asa vor invata unii intemeietori ca, desi este un joc, sunt si chestiuni care tin de fair play...nu doar de avantaje "strategice"
 

DeletedUser24374

pai cum sa scoata The End-ul..Persia

The end sa dus
Persia inca exista :)))
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Îmi dau și eu cu părerea ca simplu jucător pe o altă lume! Dacă alianța WOC cu DEO există pe bune, orice încercare a voastră de a-i atrage de partea voastră va da greș!
Cât despre contrele despre cum a declarat WOC răzbel masonilor mi se par puerile, iar michelle a procedat foarte bine pentru a-și aduce tribul în avantaj. În loc să clamați cât de imoral a fost michelle mai bine ați demonstra ceva pe harta, asta fiind singura șansă în a le arăta cât au greșit!
 

DeletedUser

daca WoC respecta diplomatia cu DEO cum au facut-o si cu noi, cam greu de crezut ca este pe bune...
 

DeletedUser2821

Cata suferinta pe voi =))

Stati linistiti , voi nu sunteti nici la degetul mic al celor din deo . Si nu ma refer doar la joc .

Dupa cum ziceam , o sa ii las pe ei sa comenteze , pana una alta , vedeti ca azi v-am luat vreo 30 de sate si pana diseara presimt vreo 40 =))
 

DeletedUser38581

Cata suferinta pe voi =))

Stati linistiti , voi nu sunteti nici la degetul mic al celor din deo . Si nu ma refer doar la joc .

Dupa cum ziceam , o sa ii las pe ei sa comenteze , pana una alta , vedeti ca azi v-am luat vreo 30 de sate si pana diseara presimt vreo 40 =))

prietene ti-am spus ca are balta peste::eek::eek: de la 30-40 de sate pana la 19000 cat au masonii este cale lunga:D:D:D
 

DeletedUser2821

Pff , daca tu chiar crezi ca toti jucatori vor sa stea intr-un trib umilit , treaba ta :)) eu zic ca daca luam de exemplu ( si nu zic ca o sa luam , dau un exemplu ) 500-1000 de sate , v-a destramati imediat.
 

DeletedUser24374

Si the end exista :p sub alt nume

Ce urat suna '' si the end exista =) dar sub alt nume''

Pai ori exista..ori s-au dus ''Naibi'' :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Theend a fost acum daca nu ma insel e un alt trib care i-a luat locu -H=H- sau cum so fi numind pacat ca cei din HARD au facut aceasta fuziune.
 

DeletedUser16781

Ce urat suna '' si the end exista =) dar sub alt nume''

Pai ori exista..ori s-au dus ''Naibi'' :D

Pai n-am primit mesaj/ raport in care sa mi se spuna ca tribul a fost desfiintat :p deci exista :p
Nu cred ca e asa importat numele ;))cel putin pe mine nu prea m-a interesat acest lucru.
 

DeletedUser30525

Theend a fost acum daca nu ma insel e un alt trib care i-a luat locu -H=H- sau cum so fi numind pacat ca cei din HARD au facut aceasta fuziune.

au fost cateva motive pt aceasta fuziune
unu si cel mai important cred eu e ca unii dinte jucatori nu mai au timp de joc
(viata personala e totusi pe primul loc nu un joc)
si cum the end erau aliati si in razboi cam cu aceleasi triburi ca si hard s-a hotarat aceasta fuziune; singura diferenta acuma e ca e si deo la dusmani dar cred ca era o chestiune de timp pana ne-ar fi declarat si ei razboi
asa ca e cam acelasi lucru oricum harta am avut-o rosie cam tot timpul (dar asa e frumos sa joci zic eu)
oricum inq nu va culcati pe o ureche :))
hard inca exista si tot va mai ciugulim cate ceva cand putem
:D
 

DeletedUser

dc nu faceti voi ( cele 2 tabere ...pace ) si sa va axati cu noi ( masonii ) pe cei mai buni playeri de pe lumea asta? pe woc? :p
ptr ca observ ca woc incearca pe acest forum sa-i atraga pe aliatii nostrii de partea lor si..nu vad de ce nu am proceda si noi la fel ca ei...

Te inseli ... nu am incercat si nu o sa incercam.
Stim care e pozitia lor in aceasta privinta.
Nici noi si nici ei nu isi mai doresc un asemenea razboi.
Pot sa va garantez ca acel razboi a fost cel mai crancen razboi de pe aceasta lume pana in acest moment.
Un asemenea razboi nu am mai avut de pe lumea 5: IMMO vs noobs care s-a terminat paradoxal prin destramarea ambelor triburi datorita uzurii, lucru ce s-ar fi putut intampla si in acest caz, acesta e motivul pentru care razboiul a incetat.
Va sfatuiesc sa o lasati balta si sa va folositi timpul pretios cu organizarea apararii
 

DeletedUser

Cu toate că pe L5 noobs îi bătea pe immo :p

m-am lamurit in privinta ta ... nu faci decat sa latri, nu ti-au dat dintisorii de lapte?
nu cred ca esti in masura sa comentezi acel razboi, a fost de departe unul dintre cele mai rasunatoare
in primul rand IMMO a jucat fara diplomatie inca de la inceput ca in final sa se confrunte inconjurat din toate partile de vreo 4-5 triburi de top si cu experieta: noobs, O.S., Die, CHEMP etc
in al doilea rand noobs a avut un avans mic dar a cedat si s-a destramat inaintea IMMO
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Asta e părerea ta! Din păcate nu cred că ne vom întâlni pe hartă să vedem ce și cum... :eek:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus