DEO vs TheEnd

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

eu zic sa nu-ti para rau ca nu va intalniti pe harta ,asa poti sa traiesti cu speranta/convingerea ca i-ai face fata :)
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
eu zic sa nu-ti para rau ca nu va intalniti pe harta ,asa poti sa traiesti cu speranta/convingerea ca i-ai face fata :)


Alte legende care se laudă ca au mâncat ca mine și la micul dejun și la prânz și la cină și când au dat...auch și-au rupt dinții
 
Ultima editare:

DeletedUser

Alte legende care se laudă ca au mâncat ca mine și la micul dejun și la prânz și la cină și când au dat...auch și-au rupt dinții

nu prea inteleg ce vrei sa spui
modul tau de exprimare ta e confuz
cuvintele parca nu se leaga, ori bate vantul ori sunt eu cam greu de cap :rolleyes:
 

DeletedUser39475

alex02dsa de tine nu stiu multe ca nu am avut ocazia sa te intalnesc pe harta. Dar despre rookmaster pot spune multe, chiar foarte obicetiv vorbind. Cand prelua sittere care erau in granita mea era mare bataie de cap. Nu prea reuseam sa facem nimic...
Daca te intalnesti cu el pe harta, de un lucru te asigur : O sa transpiri !
 

DeletedUser

Subiect inchis theend sau -H=H- numai este urmeaza sudul :D se stiu ei care
 

DeletedUser

intr-adevar The end au cedat.....sudul inca e deschis tuturor posibilitatilor....dar sincer cred ca veti avea ceva de munca ;).....nu inteleg un singur lucru...cum au cedat???banuiesc ca si-au luat lanciile si s-au mutat :p (surprins sunt ca si-a "tradat principiile" d-l Cosmin.Fr...oricum Deo e un trib cu jucatori de exceptie...felicitari lor ...chiar sincere felicitari...si ....remember....cei din The end...la teorie erati nr 1

sanduversace astăzi la ora 02:28
nb..ehhh oameni...ne luati ca moneda de schimb si nu e bine,,,discutiile alea sunt trecute si apuse ca alte discutii si alea de mult apuse...pacat ca stiu de ele...nu am vrut sa tradam...dar stii cum a fost experienta???CUM SE SIMT RUDELE SARACE LA MASA BOGATILOR!!!!!cam asa am fost tratati

AndreySergiu astăzi la ora 02:35
si sunteti in continuare..
doar ca eu am spus mereu adevarul in fata si iti spun si acum
ma intreb ei cand o vor face..
mie sincer chiar mi se rupe de voi ca sunteti theend sau pers 5..
salut

sanduversace astăzi la ora 02:36
om vedea si asta...poate or sa o spuna

sanduversace astăzi la ora 03:35
TOATE CELE BUNE

si apropo Andrey....noi am plecat neinfranti candva si ni s-a reprosat....voi in schimb ati lasat multi in urma :(

ma rog....in concluzie in actualul Deo sunt oameni de exceptie...cei din fosta Persie (am spus-o si o mentin si acum ...daca ar mai fi jucat Cata as fi ales si eu partea aceea....felicitari lor...in schimb lupilor moralisti .....:) tot felicitari
 

DeletedUser

NEXT!

ma intreb oare care e urmatorul trib care va pica :D

Felicitari Colegilor inca o data :D
 

DeletedUser4133

Daca razboiul nu mai exista cred ca ati putea cere ca acest topic sa fie inchis.
 

DeletedUser

joaca pe 26 unde joc langa el(in acelasi trib...:))...dar tu stii mai bine)...am ** cu el la tel si mi-a spus ca pe 23 s-a lasat....** frecvent...nu cred ca m-ar minti...stiu ca atunci cand m-ati atacat era altcineva ....dupa ce mi-a spus ca s-a lasat am hotarat sa raman acolo unde sunt...plimbatul cu cortul chiar nu imi place....sunteti multi cu care mi-ar fi facut placere sa joc si pe 23 dar ma consolez cu gandul ca joc alaturi pe alta lume:) :D...sunt 2 lumi diferite...si im plac amandoua...am intrat pe 26 ptr cata...am dat inceput nou...intreaba
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus