desktop [poza]

  • Autor subiect DeletedUser22126
  • Data de început

DeletedUser

jjjjjjjjjjj.png


si al meu.:D:D




haha florin salam . te salut cocalare !:p


lasa-te de manele !
 

DeletedUser6558

Nu vreau sa jignesc pe nimeni ...da trebuie sa fi prost sa judeci oameni dupa muzica care o asculta.

Poate uni care asculta manele nu is prea inteligenti , dar asta nu inseamna ca daca o sa asculte rock o sa le creasca IQ-ul ...si nici nu inseamna ca daca un om nu este "Doctor Docent" a uitat sa fie om.

Era o vorba mai veche.... "a fi om e lucru mare, a fi domn e o intamplare"

Nu trebuie să fii prost ca să judeci pe cineva, toţi oamenii judecă , tot timpul, şi criteriile sunt mai mult decât subiective. După haine, după freză, după pantofi, după gesturi, după ce vrei tu. Cu manelele , uite ce e, nu am nimic cu manelele, numai că, de regulă. degustătorii manelelor sunt .... uite tu cum sunt, cum e , de pildă, Marian Valorosu.
 

DeletedUser

Odata ce pe OTV,la Danut, sigur e regizat:))..e imposibil sa fi asa rupt...parerea mea.
 

DeletedUser

36162973.png
john poate facem un cs:D

redtube video downloader :D

scuze de doubele post dar de unde stii de salam si ceilati?


poate ca o sa imi critici numele ady the one etc. dar nu imi pasa fac pariu ca stii cel putin o manea si sa nu ma intelegi gresit nu sunt vreun manelar:D

cum doamne iarta-ma sa nu stii de florin salam cand protv le face reclama la greu tuturor manelistilor,si nu numai la protv,cam toate posturile romanesti ne intoxica cu manelisti si muzica lor de jale (nici nu se poate numi muzica)...vrei,nu vrei..n-ai cum sa nu stii de manelisti si manele...mai ales cand mai ai si un vecin care asculta guta la maxim...pe sistem turbo :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5596

fain desktop,numai jocuri adevarate...majoritatea dea coolo ma joc si eu.
 
Sus