desktop [poza]

  • Autor subiect DeletedUser22126
  • Data de început

DeletedUser

interesant.. cate lucruri poti sa afli de aici.. bunaoara ce program antivirus foloseste fiecare, ce sistem de operare..
Foarte tare! :)
 

DeletedUser

ia nu mai fi tu carcotas da? pentru programul ala are licenta!!!
71.gif
 

DeletedUser5809

Nu va faceti voi griji de licente si alea, ci mai mult ce downloadati de pe net, pentru ca providerul de internet are salvat tot ce luati voi de pe internet:p
 

DeletedUser15142

Nu va faceti voi griji de licente si alea, ci mai mult ce downloadati de pe net, pentru ca providerul de internet are salvat tot ce luati voi de pe internet:p

Deci RDS RCS are aproximativ 30 de miliarde de miliarde de GB undeva storati sa ne salveze noua toate alea?!
 

DeletedUser

moaa.. inca mai exista mIRC??? :D
Avastu' ala e bun de ceva? sau...

ca sa nu mai zic ca avem de a face cu un "profi", XAMPP = trioul magic, fara sa te mai chinui sa le configurezi manual, sa ai dureri de cap.. :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Desktop gol, fara o iconita, fara un programel ceva.. pun pariu ca e abia instalat windowsu' :p
Aaa da, era sa uit! actiunea se petrece pe un laptop :D
 

DeletedUser5809

Unii prefera un desktop fara icoane, eu nu am nici una, folosesc nexus si rainmeter pt scurtaturi la programe:D
 

DeletedUser

tu esti caz special, nu de tine era vorba aici in propozitie! :p
Lasa-ne sa ne distram, te rog! :p Si fara warn-uri, vrem sa spunem tot ce avem pe suflet, dea? :D
 

DeletedUser5809

Nu sunt eu mod pe sectiunea asta:p
Vorbeam si eu cu voi asa:(
Daca nu ma vreti plec:((
 

DeletedUser

Nu sunt eu mod pe sectiunea asta:p
Vorbeam si eu cu voi asa:(
Daca nu ma vreti plec:((

Am glumit :)) esti unul dintre mozii mei preferati, numa' pentru sectiunea de scripturi ar trebui sa-ti ridice lumea statuie ca la paladini :)

Presimt ca il voi provoca pe adenauer la un age of empires II :))
De fapt - e impropriu spus - il voi provoca, il voi bate rau de tot :D Si ca pedeapsa - il pun sa-si schimbe wallpaperu', sa lase italienii cu Pisa mamii lor, si sa bage ceva ce pune tot romanu'.. o blonda goala sau un mercedes :D
 
Ultima editare de un moderator:

Adenauer

member
Scor reacție
105
:))) Ne jucam Robert si de-astea dar partea cu femei goale sau cu masina e mai complicata :D

Vad ca-ti place sa tragi cu ochiul la ce are fiecare prin calculatoare :))), ai avut dreptate, chiar poti afla cate ceva despre jucatori :).
 
Sus