desktop [poza]

  • Autor subiect DeletedUser22126
  • Data de început

DeletedUser

stai ca aici e interesant.. :D are Adobe Creative Suite 4 :D foloseste Photoshop, Illustrator, Dreamweawer, InDesign.. avem de aface cu un/o grafician/a ? :D care face si pagini de net?? :D
Evident Age of Empires II la care n-ar avea nicio sansa in fata mea.. :D Si baga laptopu' la incarcat, ca se termina bateria!!

Grafica profesionala pe Laptop? interesant..
68.gif
 

DeletedUser

stai ca aici e interesant.. :D are Adobe Creative Suite 4 :D foloseste Photoshop, Illustrator, Dreamweawer, InDesign.. avem de aface cu un/o grafician/a ? :D care face si pagini de net?? :D
Evident Age of Empires II la care n-ar avea nicio sansa in fata mea.. :D Si baga laptopu' la incarcat, ca se termina bateria!!

Grafica profesionala pe Laptop? interesant..
68.gif

defapt e Photoshop CS3 si restul suitei CS5, iar leptopu era in priza dar fara baterie, asta e cu semnu ala acolo jos:p

screenshotjxg.png
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Io-te Gecko, are Gif Animator, care vreti semnaturi, hai la baiatu', e superoferta :D
 

DeletedUser

o daaaa.. asta da desktop!!! :D
ai de comentat la el doua ore non stop.. :D

Magic DVD Ripper sucks!
Nero 7 e de mult depasit! :D
Virtual Piano? stai sa ne luam floricelele, daca vrei sa ne canti ceva.. sau jucam AOE2 - The Conquerors? da' nu-ti merge reteaua.. cum jucam?
Incercam prin blue sole.. pardon, bluetooth? :p

Interesant e ca - desi nu-ti merge reteaua, ai skype si yahoo messenger deschise. Ori ai wireless, ori ai RDS cu PPPoE - si.. aoleoo n-ai nici una nici alta.. ai clicknet mobile???

Ooo boy, trenuletu' tau tre' sa fie ceva gen.. 4 nobili pe minut. :D :D
Tu esti cel care a bagat regula aia anti T-train!
Lumee.. pe el! linsati-l!!! :D :D
 

DeletedUser

uite aici multicontu' lu gabyy89.. baiat de baiat, la el canta Metallica nu Guta :D
Mama mama, n-am mai jucat fifaa.. de cand castigam campoonate cu Realu' pe net.. :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Aha! pe langa pasarica' lu kitipuss vedem niste informatii despre genurile de muzica pe carele asculta (pe langa Andra si alte genuri de duzina) Blackmore's Night - muzica frumoasa, de calitate.. imi place si mie.. mda!

Aa.. daca tot vrei sa piratezi, nu mai folosi oDC-ul, ia-ti ZDC, e de 8 ori mai bun.
De ce de 8 ori? ai sa vezi tu.. :) Poate fi si de 10 ori, daca-l configurezi un pic..
Sunt tare curios ce se afla in folderul DCIM :D ne arati? de obicei sunt poze.. :D
 

DeletedUser

1. nu prea ascult muzica romaneasca.. voriam sa fac un video pentru o persoana speciala cu melodia aia dar stau prost cu rabdarea.
2. ODC.ul nu il folosesc deloc .. aproape! .. trag de pe torente daca e ceva, ala il am instalat doar asa cand nu pot scoate o melodie.
3. Gresit .. in folder nu sunt poze .. sunt poezioare! ;))
 

DeletedUser

1) tare bine faci! :D
2) e alegerea ta, eu doar am vrut sa ajut.. :p
3) minciunicaaa !! :D
 

DeletedUser

aha .. si joci counter strike , din cate vad ? ori ai vre-un fratior mai mititel ... :D
 
Sus