despre atacuri

  • Autor subiect Regele Suprem
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

APARARE -> lancier, spade, arcasi
ATAC -> topoare, cavalerie usoara, berbeci(pentru daramarea zidului) si catapulte( pentru daramarea oricarei cladiri)

cavaleria grea poate fi folosita ori k trupa de atac ori k trupa de aparare!

si spionii....evident pt a spiona! dc mai ai intrebari, un private message pe joc si te ajut cu ce informatie vrei!

Cavaleria grea e mai mult pt. aparare. E kam inutila in ofensiva.
Aparare in general = aparare impotriva infanteriei
Aparare prin cavalerie = aparare impotriva cavaleriei
Aparare prin arcasi = aparare impotriva arcasilor
 

DeletedUser

aa

aaa da bine nu prea am inteles ce scrie pe acolo da acum ca mi ai zis stiu mersi!!!!!!! mult! (a da,si stiu sa citesc!)
 

DeletedUser

multumesc

multumesc mult celor care m-au ajutat aici! acum am inteles si acesta problema! conducerea pote sa inchida acest topic! multumesc la tti inca odata!!!!!!:D:D:D:):):):)
 

DeletedUser

bai frate si io joc de putin timp, da n-ai un trib unde sa intrebi? Te mananca astia batrani aici daca ii crezi pe cuvant :D
 

DeletedUser

nu, nu are....si'a facut el trib (nush ce a fost in capul lui)...are 300 de puncte parca...cre k am vazut bine...
 

DeletedUser

Iti faci trib cand abia ai inceput jocul si ai 300 de puncte? Atunci daca nu esti un nume celebru, ori o sa fii singuru membru ori o sa gasesti doar unu mai fraier ca tine sa vina in trib.
 

DeletedUser

Mater Dolores - ti-a cerut tie special pararea ? ....


tu sigur le stiai pe toate ! ....
 

DeletedUser

n-am pretins asta niciodata. Imi cer scuze ca postez pe forumul asta...
 

DeletedUser4360

Mater Dolores - ti-a cerut tie special pararea ? ....


tu sigur le stiai pe toate ! ....

unii s-au nascut si invatati ;)


acum vorbind serios e usor sa fii prost pe lumea asta !!!

Cat de greu poate sa fie sa citesti sectiunea de ajutor ??? Cei care nu fac asa ceva si apoi se dau mari si tari nu sunt prosti sunt penibil de prosti
 

DeletedUser

mi-a placut raspunsul tau. ai o ironie deosebit de fina. multumesc. apreciez. serios
 

DeletedUser

lancierii sunt pt aparare:)) topoare cavalerie usoara si arcasi calareti faceti pt atac.
 

DeletedUser

si berbeci sa nu faceti , chiar nu aveti ce face cu ei, poate doar sa i faceti de paste friptura :D:D
 

DeletedUser

Uuuu... Dura asta, l-a facut la psihic pe mafia, nu mai da pe aici.

Inchide tema asta ingerasa, daca nu sterge-o :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus