despre brandul MoD- fara comentarii....

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser1627

MoD reprezintă ceva.

În momentul dizolvarii acel ceva a dispărut. MoD a fost menit pentru un BLITZKRIEG! S-a dus rostul MoD, s-a dus totul...

Și MoD-ul care există în acest moment nu este MoD!
 

DeletedUser

MoD reprezintă ceva.

În momentul dizolvarii acel ceva a dispărut. MoD a fost menit pentru un BLITZKRIEG! S-a dus rostul MoD, s-a dus totul...

Și MoD-ul care există în acest moment nu este MoD!

a mai vrut unu sa faca Blitzkrieg !....si cand s-au extins liniile de comunicatie a luat-o in freza ;)
 

DeletedUser1627

a mai vrut unu sa faca Blitzkrieg !....si cand s-au extins liniile de comunicatie a luat-o in freza ;)

Cred că al nostru a fost cu mult peste success... Cred ca 3 luni pe primul loc este cu mult peste ce ne asteptam ;) :D La câți se lăudau că nu avem cu să-i dăm jos...

Ce-mi plac oamenii ca tine... Care se văd departe și astfel se dau cocoși... Mai era unu ca tine pe L3, și l-a scos vecinu său că eu aveam boală pe el, l-am blindat, i-am dat resurse doar să-l scoată... Și asta a și făcut... Ia să dau un search după tine...
 

DeletedUser

Ce-mi plac oamenii ca tine... Care se văd departe și astfel se dau cocoși... Mai era unu ca tine pe L3, și l-a scos vecinu său că eu aveam boală pe el, l-am blindat, i-am dat resurse doar să-l scoată... Și asta a și făcut... Ia să dau un search după tine...


Asta chiar mi-a placut :D


Am inteles ca Eek! are un nou trib .. care ataca actualul MoD ?

Mai multe detalii se poate ? Ce urmareste acest nou trib , care sunt planurile pe viitor ?
 

DeletedUser

Ce-mi plac oamenii ca tine... Care se văd departe și astfel se dau cocoși... Mai era unu ca tine pe L3, și l-a scos vecinu său că eu aveam boală pe el, l-am blindat, i-am dat resurse doar să-l scoată... Și asta a și făcut... Ia să dau un search după tine...

Ia da-i..ia uita-te pe ce loc sunt la aparatori..chiar..dai sa vezi ce departe sunt de "punctele rosii de pe harta"..chiar te rog
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ups..aici ai dreptate..la un momentdat eram pe 6 (cea mai inalta pozitie)...am scazut pe 12...si dupa aia s-a lasat illidan de L7 ;)...apropo..daca ** de L7...inca mai caut cui sa las satele ;)
 

DeletedUser13326

Nu vreau sa ma bag in certurile voastre, dar intervin DFA1, deoarece eu nu am pierdut NICIUN sat pe lumea 7 la dusmani. Ca am atacat si apoi l-am dat la aliati etc. e altceva.

Deci nu stiu cand mai atacat pe mine odata cu atacurile -sL- asupra academiei.

Legat de darklordduffy, pe cont nu mai joaca originalul posesor, ci altcineva. Sa va povestesc niste faze legate de domnul duffy:
1. cand a inceput razboi -sL- vs. MoD, el a fugit din -sL- in MoD.
2. cand a inceput razboi noobs vs. MoD, el a fugit din MoD in noobs.
Unii sunt "caine pana la moarte", el este "cu aia care castiga pana la moarte"

Nu noobs a distrus MoD.

Mod a demonstrat ca atata timp cat au fost jucatorii lor de baza pe conturi au "rulat" lumea 7 fara aliante, fara pna-uri.
Pentru cei care nu stiu, MoD asa face pe toate lumile, joaca 1-2 luni, reusesc sa invinga 2-3 triburi cu n`spe mii de membrii fiecare, ei fiind in jur de 80-90, si apoi totul devine MONOTON, BANAL pentru ei.

Poate MoD ne va onora cu prezenta si pe alta lume ... 11, 12 cine stie ...

MoD-ul infiintat de Domnisoara Porc este o rusine :(.
 

DeletedUser7708

Mă scuzi, aveţi numele similare, i-am luat lui punks. My bad. Cu excepţia că ai jignit-o pe Oana, tot ce ai spus acolo e adevărat.
 

DeletedUser

numai "viteji" in MoD...mesagerii mortii....in acest MoD moartea i-a recrutat din nou
sa le fie tarana usoara
vor aparea si pe alte lumi....vor avea acelasi "succes"....
niste tipi care nu stiu ce inseamna echipa si interesul comun al echipei/tribului
cum incep s-o ia pe coaja cum: cad la pat, nu mai au timp, au subit viata reala, joaca sitterul,.....
nu plangeti...mai exista o varianta...puteti incepe din nou de la margine


daca tot te bagi aiurea in vorba zi-mi si mie de la ce trib "ne-am luat-o pe coaja" ca poate noi nu stim,vorbesti de "interesul comun al echipe" habar nu ai ce a fost in interiorul tribului pana sa se dizolve.
De fiecare data trebuie sa apara cineva mai "rasarit" sa-si dea cu parerea chiar daca nu e informat foarte bine!

@martzian te credeam o persoana mai diferita,dar incepi sa-mi schimbi parerea...nu cred ca noobs ne-a scos din joc si asta o stii si tu prea bine...si nu cred ca poti sa ma contrazici in privinta razboiului MoD vs noobs,daca mai continua MoD pe aceasta lume era un razboi greu si de lunga durata

PS:Eek! chiar ma rugam sa nu dai dizolvare si sa nu renunte multi jucatori la joc!!!...ca sa le demonstram ca nu am fost degeaba No.1

Asteptam alte triburi care sa ne declare razboi!!!
 

DeletedUser13868

după cum am banuit de la inceput MOD a fost un trib care a fugit după puncte nu după calitate, au fost jucatorii invitații din toate parțile harți doar sa crească in punctaj , cum au dat puțin de greu ați dat bir cu fugiți
 

DeletedUser

nu am spus nicaieri ca noi am fost cei care v-am distrus. am spus doar ca noi am fost cei care am grabit venirea unei lovituri de gratie. evident, mod ar fi cazut oricum, dar trebuie sa recunosti ca eek! a inebunit cand a vazut ca am dreptate si mod nu mai este pe primul loc. a fost nevoie doar de o recrutare ca voi sa cadeti din top, si unii de la voi sa intre in fibrilatii.

si ca tot voia mod sa afle ceva va dau eu un copy paste de pe forumul secret al noobs:

martzian în data de 13.11. la ora 09:29 Citat Prelucrare Şterge lordduffy ala de-l fake-uim noi si cu darkofchaos prietenul lui corlatescu vreau sa-i recrutam. vorbiti cu ei ca acest lucru sa se intample pana cel tarziu maine la pranz. de ce vreau sa facem asta? dintr-un calcul simplu: mod va pierde 1.3 milioane de puncte. iar prin penalizarea lui kingflex si a lui dark* vor mai pierde vreo 150-200 de mii de puncte. iar asta va fi suficient cat mod sa cada de pe primul loc. pentru noi nu este important acel top. pentru restul hartii, faptul ca la nici o saptamana dupa ce a intrat in razboi cu noi mod a cazut de pe locul 1 va fi o lovitura dura pe care le-o vom da. in plan moral, nu in joc. dar toti stim ca in acest joc cel mai important lucru este pofta cu care joci. ei au pofta de joc pentru ca sunt pe primul loc. daca le luam asta, vor fi disperati, unii vor face greseli altii se vor lasa de joc...


asta le scriam colegilor de trib inainte ca eek sa dizolve tribul si timpul mi-a dat dreptate. e adevarat insa ca nu ma asteptam la atata lasitate...
 

DeletedUser

după cum am banuit de la inceput MOD a fost un trib care a fugit după puncte nu după calitate, au fost jucatorii invitații din toate parțile harți doar sa crească in punctaj , cum au dat puțin de greu ați dat bir cu fugiți

nu cred ca ai citit ce am scris...zi-mi mie de cine sa fugim...numeste un trib macar ceva...scrii o fraza si gata te crezi un intelept!

nu am spus nicaieri ca noi am fost cei care v-am distrus. am spus doar ca noi am fost cei care am grabit venirea unei lovituri de gratie. evident, mod ar fi cazut oricum, dar trebuie sa recunosti ca eek! a inebunit cand a vazut ca am dreptate si mod nu mai este pe primul loc. a fost nevoie doar de o recrutare ca voi sa cadeti din top, si unii de la voi sa intre in fibrilatii.

si ca tot voia mod sa afle ceva va dau eu un copy paste de pe forumul secret al noobs:

martzian în data de 13.11. la ora 09:29 Citat Prelucrare Şterge lordduffy ala de-l fake-uim noi si cu darkofchaos prietenul lui corlatescu vreau sa-i recrutam. vorbiti cu ei ca acest lucru sa se intample pana cel tarziu maine la pranz. de ce vreau sa facem asta? dintr-un calcul simplu: mod va pierde 1.3 milioane de puncte. iar prin penalizarea lui kingflex si a lui dark* vor mai pierde vreo 150-200 de mii de puncte. iar asta va fi suficient cat mod sa cada de pe primul loc. pentru noi nu este important acel top. pentru restul hartii, faptul ca la nici o saptamana dupa ce a intrat in razboi cu noi mod a cazut de pe locul 1 va fi o lovitura dura pe care le-o vom da. in plan moral, nu in joc. dar toti stim ca in acest joc cel mai important lucru este pofta cu care joci. ei au pofta de joc pentru ca sunt pe primul loc. daca le luam asta, vor fi disperati, unii vor face greseli altii se vor lasa de joc...


asta le scriam colegilor de trib inainte ca eek sa dizolve tribul si timpul mi-a dat dreptate. e adevarat insa ca nu ma asteptam la atata lasitate...

problema la noi era de vreo 2-3 saptamani daca nu si mai mult,dupa cum a scris si Eek! ca sa lasat de joc de mult dar apoi a revenit,multi jucatori buni indiferent de caracterul lor au vreau sa se lase de aceasta lume mai bine zis ca mod sigur vor reveni pe alte lumi...deci noi eram un trib mort adica se vedea cu "ochiul liber" ca nu mai crestem si TSL se apropia din in ce mai mult de noi numai aceasta cauza foarte multi jucatori nu mai jucau decat intrau odata pe zi mai scriau ceva pe forum (cine vrea satele mele) si tot asa
De asta am zis eu ca nu voi ne-ati pus "capac" si noi singuri!
Si pana la urma nu inteleg martzian de ce vreti sa va laudati cu ceva ce chiar nu ati facut...poate da ne scoateti din joc dar cum am spus cred ca era un razboi frumos,greu si foarte lung!
 

DeletedUser

inteligent intr-adevar...dar te-ai gafat ca tiganu la mal...
nu pt ca eram pe primu loc aveam pofta de joc...ci dimpotriva
dar se pare k ai fost orbit de ingeniozitatea ta( nu ai mai putut gandi calm, limpede..ideile cum ca ceea ce ai facut tu a fost magnific..propia ta mandrie nu te lasa nici acum sa vezi adevarul..d-aia te tot agiti tu sa ne faci pe noi lasi..pt ca nu esti de acord ca nu iti recunoastem meritul(din imaginatia ta) pt caderea Frandiosului trib MoD..care rar vezi asemenea trib:)...si d-aia tot aveai tu impresia k tu ai distrus mod-ul ...tu si cu tribul tau:))..
deci pana la urma spiritul meu de observatie a lucrat binijor


martiane..iti sugerez..sa revii pe Pamant:) ca esti baiat destept..cred ca imi vei da dreptate mai devreme sau mai tarziu

nu cred k ai fost membru al acestui trib si eu nu stiam..


vrei felicitari??? felicitati-l ma baieti la scena deschisa hai va rog!



FELICITARI MARTIAN! ESTI SUPER TARE.! SUNT FANU TAU NUMARUL 1! DA-MI VOI SA ITI STAU SITTER 2 SECUNDE PE CONT..SA MA SIMT IMPLINIT ..MARTIAN..LUMINEAZA-MA CU INTELIGENTA SI CULTURA TA..ESTI DEMN DE TITLUL "CEL MAI BUN LIDER"
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

imi explicati si mie de ce eek! a decis desfiintarea tribului imediat dupa ce ati pierdut suprematia? ca eu in coincidente sa mor de cred...

faptul ca mod pierde sate pe banda rulanta dupa reinfiintare ma fac sa fiu convins ca unii de la voi se considerau tari doar cand erau la adapostul locului 1...
 

DeletedUser

imi explicati si mie de ce eek! a decis desfiintarea tribului imediat dupa ce ati pierdut suprematia? ca eu in coincidente sa mor de cred...

faptul ca mod pierde sate pe banda rulanta dupa reinfiintare ma fac sa fiu convins ca unii de la voi se considerau tari doar cand erau la adapostul locului 1...

eu nu inteleg de ce esti asa de "incapatanat" sa nu intelegi ca noi de 2-3 saptamani stateam degeaba nu ai vazut ca nu cresteam deloc pentru ca majoritatea nu mai aveau chef sa cucereasca vreun sat...nu cred ca pierdeam noi No.1 din cauza lui TSL (nu am nimic cu ei chiar ii apreciez pentru modul lor de activitate in joc) dar daca te gandesti nitel si eram si noi la fel de activi poate ne distantam sau pierdeam No.1 dar prin razboaie!
Acum eu nu incerc sa caut scuze ca sa desfiintat tribul sau ca am pierdut No.1 eu zic ca nici un trib nu poate sau mai bine zis nu are voie sa se laude ca ne-au desfiintat!!!
 

DeletedUser

corect...aici am vrut sa ajung si eu...
piticule..rar iesi din umbra..da si cand iesi...:))
martian presupun k ai inteles ceea ce am zis prin msj ...si ceea ce a zis piticu..sal'tare
fii mai calm:)..nu vei deveni vedeta daca aduci reportaje false:)
 

DeletedUser

eu nu stiu de ce tot faceti atat spam pe forum... acuma cand MoD-ul este un trib =0.
Iar cand mai erau 30K diferenta intre TSL si MoD 1 ati dat dizolvare ca sa iesiti bine de pe aceasta lume..

pe Lumea7.. parca ati zis ca va lasati, ca v-ati plictisit de L7.... de ce tot postati in continuare si vreti sa iesiti cu fatza curata??? voi nu ati mai putut face fata razboielor, din cauza mandriei si a "papagalului prea mare"....
MoD = 0
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

eu nu stiu de ce tot faceti atat spam pe forum... acuma cand MoD-ul este un trib =0.
Iar cand mai erau 30K diferenta intre TSL si MoD 1 ati dat dizolvare ca sa iesiti bine de pe aceasta lume..

pe Lumea7.. parca ati zis ca va lasati, ca v-ati plictisit de L7.... de ce tot postati in continuare si vreti sa iesiti cu fatza curata??? voi nu ati mai putut face fata razboielor, din cauza mandriei si a "papagalului prea mare"....
MoD = 0

sincer ma faci sa rad...cunosti macar diplomatia tribului MoD ca sa poti vorbi de razboaie...sau nu mai bine iesiti voi invingatori ca ne-ati declarat razboi dupa ce sa dizolvat tribul...Felicitari!!!...
 

DeletedUser

1) In data de 15.11.2008 la ora 16:05 ->In urma actiunilor ostile repetate ale MoD asupra membrilor familiei SITH incepand cu aceasta data ati fost trecuti la dusmani in TSA si TSL.
2) In data de 15.11.2008 la ora 16:15 TSL ajunge pe Locul 1.
3) Mod s-a desfintat in data de 15.11.2008 la ora 16:41.
4) In data de15.11.2008 la ora 16:52 MoD s-a reinfiintat.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus